Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110001 - TC 92 Levoča | |||
Názov turnaja: | DAS LEVOČA CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | TA TC 92 Levoča, Potočná 26 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Sedlák Vavrinec (A) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Sedlák Vavrinec (B) | |||
Termín od: | 03.08.2022 | Termín do: | 05.08.2022 | |
Kontakt: | Vavrinec Sedlák | |||
Kontakt tel.: | zam. - 0903906325, mobil - 0903/906325, | |||
Kontakt e-mail: | vased@zoznam.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 01. 08. 2022 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 32 | 16 | - | 02.08.2022 10:00 | Potočna 26, Levoča |
dorastenky | 32 | 16 | - | 02.08.2022 10:00 | Potočna 26, Levoča |
Poznámky:
rozpis, časový harmonogram, správa, vyhodnotenie
VR: Vavrinec Sedlák (A), ZVR: Vavrinec Sedlák (B)
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Tóth Lilla | |||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Šarišská Laura | ||||
4. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
5. | Weglowska Laura | ||||
6:1 6:3 | |||||
6. | Burašová Eva Charlotte | 32 16 8 SF F | |||
7. | Harviščáková Timea | ||||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Fedáková Viktória | |||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Zitová Tamara | ||||
12. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
13. | Šašková Barbora | ||||
14. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | Orinčáková Ester | 32 16 8 SF F | |||
17. | BYE | ||||
18. | Grabanová Stella | 32 16 8 SF F | |||
19. | BYE | ||||
20. | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 32 16 8 SF F | |||
21. | BYE | ||||
22. | Bohunčáková Stela | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
24. | (3-4) | Lišková Ema | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
26. | Šebáková Tamara | 32 16 8 SF F | |||
27. | Dubcová Ema | ||||
6:0 6:0 | |||||
28. | Hrustičová Anett | 32 16 8 SF F | |||
29. | BYE | ||||
30. | Štepitová Nela | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
32. | (2) | Kalašová Zuzana | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Kalašová Z. Tóth L. | |||
2. | BYE | 8 SF F | |||
3. | Dubcová E. Weglowska L. | ||||
skr | |||||
4. | Štepitová N. Bohunčáková S. | 8 SF F | |||
5. | Grabanová S. Šarišská L. | ||||
skr | |||||
6. | Hrustičová A. Orinčáková E. | 8 SF F | |||
7. | BYE | ||||
8. | (2) | Lišková E. Zitová T. | 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Tóth Lilla | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TKM Betliar | 35 | ||||
2 | Kalašová Zuzana | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK Mladosť Košice | 39 | ||||
3 | Lišková Ema | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Baník Prievidza | 111 | ||||
4 | Fedáková Viktória | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TC 92 Levoča | 113 | ||||
5 | Bohunčáková Stela | 31.10.2024 | 2008 | D-d | MŠK Poprad-Tatry | 121 | ||||
6 | Dubcová Ema | 31.10.2025 | 2007 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 131 | ||||
7 | Zitová Tamara | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Baník Prievidza | 135 | ||||
8 | Grabanová Stella | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TC Slávia UPJŠ Košice | 155 | ||||
9 | Štepitová Nela | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TC 92 Levoča | 156 | ||||
10 | Šašková Barbora | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK Tvrdošín | 183 | ||||
11 | USP | Hrustičová Anett | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TC 92 Levoča | 328 | |||
12 | Šarišská Laura | 31.10.2025 | 2009 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 328 | ||||
13 | Burašová Eva Charlotte | 31.10.2024 | 2005 | Ž | TK DRANaM Košice | 350 | ||||
14 | Šebáková Tamara | 31.10.2024 | 2008 | D-d | 1.TC Humenné | 350 | ||||
15 | USP | Orinčáková Ester | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TC 92 Levoča | ||||
16 | USP | Harviščáková Timea | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Čingov 2008 Smižany | ||||
17 | USP | Weglowska Laura | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TK Slovan Bardejovské Kúpele | ||||
18 | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-d | Slovenský tenisový zväz |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Andrusová Juliana | 26. 07. 2022 11:45 | 2006 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 91 | ||||
2 | Balontayová Lucia | 30. 07. 2022 17:58 | 2005 | Ž | Tenis team Nové Zámky | 101 | ||||
3 | Bočáková Nina | 31. 07. 2022 08:52 | 2008 | D-d | TK AS Trenčín | |||||
4 | Borguľová Sandra | 31. 07. 2022 22:18 | 2007 | D-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 102 | ||||
5 | Brestovičová Daniela | 01. 08. 2022 13:40 | 2006 | D-d | TC Slávia UPJŠ Košice | 236 | ||||
6 | Cinkaničová Stella | 31. 07. 2022 21:22 | 2008 | D-d | TK DRANaM Košice | 153 | ||||
7 | Daubnerová Ivana | 02. 08. 2022 18:24 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 99 | ||||
8 | Fedorová Nikola | 25. 07. 2022 15:12 | 2009 | D-d | TK Progres Prešov | |||||
9 | Gáliková Terezka | 21. 07. 2022 15:10 | 2008 | D-d | TK Petržalka | 162 | ||||
10 | Gross Timea | 28. 07. 2022 07:04 | 2008 | D-d | TK Mladosť Košice | 120 | ||||
11 | Hlavajová Tamara | 01. 08. 2022 08:46 | 2009 | D-d | TC 92 Levoča | |||||
12 | Jakubcová Katarína | 28. 07. 2022 22:46 | 2007 | D-d | STK Martin Priekopa | 72 | ||||
13 | Karasová Emma | 29. 07. 2022 18:35 | 2006 | D-d | Šport Park Lúčky | 36 | ||||
14 | Kolodžejová Lea | 31. 07. 2022 18:07 | 2006 | D-d | TK DRANaM Košice | 47 | ||||
15 | Kuriľáková Nela | 01. 08. 2022 06:17 | 2008 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 213 | ||||
16 | Michaľáková Soňa | 30. 06. 2022 17:14 | 2008 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 144 | ||||
17 | Šimonová Nina | 31. 07. 2022 21:27 | 2005 | Ž | TK AS Trenčín | 62 | ||||
18 | Šuchterová Nikki | 31. 07. 2022 15:40 | 2008 | D-d | TK DRANaM Košice | 119 | ||||
19 | Svatošová Miroslava | 26. 07. 2022 09:24 | 2005 | Ž | TK DRANaM Košice | 97 |