Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110093 - TK 1901 Spišská Nová Ves | |||
Názov turnaja: | IGLOV CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Jánskeho 1, Sp.Nova Ves | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Ogurčáková Martina (A) | Počet dvorcov: | 9 | |
Zástupca rozhodcu: | Hrebík Dušan (A) | |||
Termín od: | 22.07.2022 | Termín do: | 24.07.2022 | |
Kontakt: | Dušan Hrebík | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0949089743, | |||
Kontakt e-mail: | ogurecka@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 20. 07. 2022 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 21.07.2022 11:00 | Jánskeho 1 |
staršie žiačky | 32 | 16 | - | 21.07.2022 11:00 | Jánskeho 1 |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Martina Ogurčáková, ZVR: Dušan Hrebík
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Lukáč Peter | |||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Landa Richard | ||||
4. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
5. | Princ Matúš | ||||
6:1 6:4 | |||||
6. | Valalik Christián | 32 16 8 SF F | |||
7. | Pollák Richard | ||||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Gibala Dominik | |||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Matkulčík Pavol | ||||
12. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
13. | Varinský Tibor | ||||
14. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | Pacák Jakub | 32 16 8 SF F | |||
17. | BYE | ||||
18. | Lupták Richard | 32 16 8 SF F | |||
19. | BYE | ||||
20. | Plencner Johannes | 32 16 8 SF F | |||
21. | BYE | ||||
22. | Horváth Lukáš | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
24. | (3-4) | Slávik Daniel | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
26. | Štrba Filip Jan | 32 16 8 SF F | |||
27. | Nováček Matej | ||||
6:2 6:1 | |||||
28. | Šesták Pavol | 32 16 8 SF F | |||
29. | BYE | ||||
30. | Novotňák Ján | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
32. | (2) | Turóci Timotej | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Horváth L. Gibala D. | |||
2. | BYE | 8 SF F | |||
3. | Pollák R. Nováček M. | ||||
6:2 6:2 | |||||
4. | Pacák J. Šesták P. | 8 SF F | |||
5. | Landa R. Štrba F. | ||||
6:0 6:0 | |||||
6. | Varinský T. Lukáč P. | 8 SF F | |||
7. | BYE | ||||
8. | (2) | Lupták R. Turóci T. | 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Lukáč Peter | 31.10.2023 !!! | 2009 | D-ch | TJ Sokol Prešov | 41 | ||||
2 | Turóci Timotej | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 44 | ||||
3 | Gibala Dominik | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 48 | ||||
4 | Slávik Daniel | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 59 | ||||
5 | Horváth Lukáš | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Mladosť Košice | 64 | ||||
6 | Valalik Christián | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | 1.TC Humenné | 85 | ||||
7 | Lupták Richard | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TJ Sokol Prešov | 91 | ||||
8 | Varinský Tibor | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 111 | ||||
9 | Nováček Matej | 31.10.2024 | 2009 | D-ch | TC 92 Levoča | 127 | ||||
10 | Pacák Jakub | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 189 | ||||
11 | Matkulčík Pavol | 31.10.2025 | 2008 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 194 | ||||
12 | Novotňák Ján | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 194 | ||||
13 | Pollák Richard | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 194 | ||||
14 | Plencner Johannes | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 194 | ||||
15 | Šesták Pavol | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | |||||
16 | Landa Richard | 31.10.2023 !!! | 2010 | S-ch | TK DRANaM Košice | |||||
17 | Princ Matúš | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenis Komplex Košice | |||||
18 | Štrba Filip Jan | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | MŠK Poprad-Tatry |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Dorko Ján | 19. 07. 2022 00:06 | 2011 | S-ch | TK Profitennis Academy Prešov | |||||
2 | Mišík Samuel | 18. 07. 2022 20:43 | 2011 | S-ch | TK Profitennis Academy Prešov | |||||
3 | Paľko Adam | 10. 07. 2022 09:32 | 2009 | D-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 90 | ||||
4 | Töviš Boris | 18. 07. 2022 05:32 | 2010 | S-ch | TK DRANaM Košice | 154 |