Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110070 - TJT Michalovce | |||
Názov turnaja: | GMI MICHALOVCE CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | P.O.Hviezdoslava 1 Michalovce | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Kičiň Ivan (A) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Janda Miroslav (C) | |||
Termín od: | 23.08.2022 | Termín do: | 25.08.2022 | |
Kontakt: | Miroslav Janda | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0915917303, mobil - 0905981935, | |||
Kontakt e-mail: | mirojanda65@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 21. 08. 2022 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
staršie žiačky | 32 | 16 | - | 22.08.2022 11:00 | V mieste konania |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 22.08.2022 11:00 | V mieste konania |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Ivan Kičiň, ZVR: Miroslav Janda
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Vanta Michal | |||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Panák Adam | ||||
4. | BYE | 16 8 SF F | |||
5. | (3-4) | Turóci Timotej | |||
6. | BYE | 16 8 SF F | |||
7. | Kašprišin Alex | ||||
6:2 6:4 | |||||
8. | Talama Ostap | 16 8 SF F | |||
9. | Landa Richard | ||||
6:1 6:1 | |||||
10. | Janoško Martin | 16 8 SF F | |||
11. | BYE | ||||
12. | (3-4) | Slávik Daniel | 16 8 SF F | ||
13. | Horváth Lukáš | ||||
7:6(6) 6:2 | |||||
14. | Talama Anton | 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (2) | Lukáč Peter | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Vanta Michal | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 28 | ||||
2 | Lukáč Peter | 31.10.2023 !!! | 2009 | D-ch | TJ Sokol Prešov | 41 | ||||
3 | Turóci Timotej | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 44 | ||||
4 | Slávik Daniel | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 59 | ||||
5 | Horváth Lukáš | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Mladosť Košice | 64 | ||||
6 | Kašprišin Alex | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Profitennis Academy Prešov | 118 | ||||
7 | Janoško Martin | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | Tenis Komplex Košice | 194 | ||||
8 | Landa Richard | 31.10.2023 !!! | 2010 | S-ch | TK DRANaM Košice | |||||
9 | Panák Adam | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | 1.TC Humenné | |||||
10 | Talama Anton | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TJT Michalovce | |||||
11 | Talama Ostap | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TJT Michalovce |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Adam Marcus | 20. 08. 2022 14:40 | 2010 | S-ch | TK Profitennis Academy Prešov | 151 | ||||
2 | Kolodžej Filip | 19. 08. 2022 10:45 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 33 | ||||
3 | Turek Sebastian | 01. 08. 2022 20:21 | 2008 | D-ch | TKM Betliar | 34 | ||||
4 | Valalik Christián | 21. 08. 2022 20:17 | 2009 | D-ch | 1.TC Humenné | 85 | ||||
5 | Zelenák Ivan | 17. 08. 2022 08:40 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 194 |