Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110065 - TK DRANaM Košice | |||
Názov turnaja: | DRANaM CUP 2022 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Vysokoškolská 4, 04001 Košice | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Dragun Anton (B) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Kurpas Martin (C) | |||
Termín od: | 06.07.2022 | Termín do: | 08.07.2022 | |
Kontakt: | Anton Dragun | |||
Kontakt tel.: | byt - 421905852232, zam. - 421905852232, dv. - 421911234359, mobil - 421905852232, | |||
Kontakt e-mail: | anton.dragun@dranam.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 04. 07. 2022 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 05.07.2022 10:00 | TK DRANaM Košice |
mladšie žiačky | 32 | 16 | - | 05.07.2022 10:00 | TK DRANaM Košice |
Poznámky:
rozpis, časový harmonogram, útecha, správa, vyhodnotenie
VR: Anton Dragun, ZVR: Martin Kurpas
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Töviš Boris | |||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Paulík Šimon | ||||
6:0 6:0 | |||||
4. | Mišík Samuel | 16 8 SF F | |||
5. | (3-4) | Friedmann Alexander | |||
6:2 6:0 | |||||
6. | Landa Richard | 16 8 SF F | |||
7. | Semančík Šimon | ||||
6:1 6:1 | |||||
8. | Kunovjánek Adam | 16 8 SF F | |||
9. | Naď Samuel | ||||
5:7 6:4 6:4 | |||||
10. | Dorko Ján | 16 8 SF F | |||
11. | Pagurko Leonard | ||||
6:1 6:3 | |||||
12. | (3-4) | Kišac Filip | 16 8 SF F | ||
13. | Saluga Samuel | ||||
7:6(5) 6:1 | |||||
14. | Lukča Matúš | 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (2) | Friedmann Leonard | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Töviš Boris | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK DRANaM Košice | 41 | ||||
2 | Friedmann Leonard | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | MŠK Poprad-Tatry | 46 | ||||
3 | Kišac Filip | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TJ Sokol Prešov | 88 | ||||
4 | Friedmann Alexander | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | MŠK Poprad-Tatry | 92 | ||||
5 | Saluga Samuel | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | |||||
6 | Kunovjánek Adam | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK DRANaM Košice | |||||
7 | Naď Samuel | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Mladosť Košice | |||||
8 | Mišík Samuel | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Profitennis Academy Prešov | |||||
9 | Paulík Šimon | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TKM Betliar | |||||
10 | Landa Richard | 31.10.2023 !!! | 2010 | S-ch | TK DRANaM Košice | |||||
11 | Pagurko Leonard | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TJ Sokol Prešov | |||||
12 | Semančík Šimon | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | MŠK Poprad-Tatry | |||||
13 | Dorko Ján | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Profitennis Academy Prešov | |||||
14 | Lukča Matúš | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TJ Sokol Prešov |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Hradický Tomáš | 04. 07. 2022 00:10 | 2011 | S-ch | TC Slávia UPJŠ Košice | |||||
2 | Kimak Maximilian | 21. 05. 2022 20:58 | 2012 | M-ch | TJT Michalovce | |||||
3 | Klobušník Martin | 02. 07. 2022 12:59 | 2012 | M-ch | TK Mladosť Košice | |||||
4 | Noga Oliver | 01. 07. 2022 12:36 | 2012 | M-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | |||||
5 | Sirota Daniel | 04. 07. 2022 11:31 | 2010 | S-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 28 | ||||
6 | Štofan Dominik | 05. 07. 2022 06:21 | 2011 | S-ch | TK Mladosť Košice |