' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  tréner  |  klub  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2022

 Východoslovenský region
Usporiadateľ:110039 - 1.TC Humenné
Miesto konania (adresa dvorcov):Chemlonská 2, Humenné
Trieda:Letné regionálne majstrovstvá Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Pavlovčík Milan (A) Počet dvorcov:8
Zástupca rozhodcu:Roháčová Laura (C)   
Termín od:07.05.2022 Termín do:10.05.2022
Kontakt:Ing. Milan Pavlovčík
Kontakt tel.:mobil - 0903910526,
Kontakt e-mail:mip.ten@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 05. 05. 2022 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladšie žiačky4824-06.05.2022 10:00v mieste konania
mladší žiaci4824-06.05.2022 10:00v mieste konania

Poznámky:

rozpisorganizačný výbor, správa
Upozornenie: Postupujúci hráči na M SR ml. žiactva, musia byť na majstrovstvá Slovenska prihlásení v termíne (najneskôr do 9. 5. 2022). 
VR: Pavlovčík Milan, ZVR: Roháčová Laura

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Tomáš Maruščák 
   07.05.2022 14:00
2. BYE 
 
3. Tomáš Kazimír 
   07.05.2022 10:15
4. Adam Polák 
 
5. Adam Kunovjánek 
   07.05.2022 10:15
6. Maximilian Kimak 
 
7. Alex Leško 
   07.05.2022 12:45
8. (5-8)Sebastián Janda 
 
9. (3-4)Martin Janoško 
   07.05.2022 15:15
10. BYE 
 
11. Samuel Mišík 
   07.05.2022 12:45
12. Samuel Šesták 
 
13. Samuel Saluga 
   07.05.2022 12:45
14. Minh Tiep Nguyen Huu 
 
15. BYE 
   07.05.2022 15:15
16. (5-8)Michal Gallo 
 
17. BYE 
   07.05.2022 15:15
18. (5-8)Filip Kišac 
 
19. po vyžrebovaní odhlásený 1 
   07.05.2022 12:45
20. Samuel Ganaj 
 
21. Adam Lichvár 
   07.05.2022 12:45
22. po vyžrebovaní odhlásený 2 
 
23. BYE 
   07.05.2022 15:15
24. (3-4)Hugo Mužík 
 
25. BYE 
   07.05.2022 16:00
26. (5-8)Dominik Štofan 
 
27. Leonard Pagurko 
   07.05.2022 14:00
28. Tadeáš Servátka 
 
29. Nathanael Hatok 
   07.05.2022 14:00
30. Samuel Naď 
 
31. BYE 
   07.05.2022 16:00
32. (2)Marcus Adam 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Adam M.  Maruščák T. 
   07.05.2022
2. Janda S.  Kimak M. 
 
3. Naď S.  Šesták S. 
   07.05.2022
4. Janoško M.  Mišík S. 
 
5. Kunovjánek A.  Kazimír T. 
   07.05.2022
6. Gallo M.  Štofan D. 
 
7. Hatok N.  Lichvár A. 
   07.05.2022
8. (2)Mužík H.  Saluga S. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Maruščák Tomáš31.10.20222010M-chTK Mladosť Košice 3
2 Adam Marcus31.10.20222010M-chTJ Sokol Prešov 6
3 Mužík Hugo31.10.20222010M-chTK 1901 Spišská Nová Ves 29
4 Janoško Martin31.10.20222010M-chTenis Komplex Košice 33
5 Kišac Filip31.10.20222010M-chTJ Sokol Prešov 88
6 Gallo Michal31.10.20232011M-ch1.TK Rožňava  
7 Štofan Dominik31.10.20232011M-chTK Mladosť Košice  
8 Janda Sebastián31.10.20232011M-chTJT Michalovce  
9 Šesták Samuel31.10.20232011M-chTK Mladosť Košice  
10 Saluga Samuel31.10.20222012De-chTK 1901 Spišská Nová Ves  
11 Nguyen Huu Minh Tiep31.10.20232011M-chTenisová akadémia Prešov  
12 Mišík Samuel31.10.20232011M-chTK Profitennis Academy Prešov  
13 Kunovjánek Adam31.10.20232011M-chTK DRANaM Košice  
14 Ganaj Samuel31.10.20232011M-ch1.TC Humenné  
15 Naď Samuel31.10.20232011M-chTK Mladosť Košice  
16 Kimak Maximilian31.10.20222012De-chTJT Michalovce  
17 Kazimír Tomáš31.10.20222012De-chTenis Komplex Košice  
18 Lichvár Adam31.10.20232011M-chTenisová akadémia Prešov  
19 Pagurko Leonard31.10.20232011M-chTK Tatran 2007 Prešov  
20 Hatok Nathanael31.10.20222012De-chTenisová akadémia Prešov  
21 Servátka Tadeáš31.10.20232011M-chTK GSM Prešov  
22 Polák Adam31.10.20232011M-ch1.TC Humenné  
23 odhlásený 1 po vyžrebovaní31.10.20222011M-chSlovenský tenisový zväz  
24 Leško Alex31.10.20232011M-chTK Slovan Bardejovské Kúpele  
25 odhlásený 2 po vyžrebovaní31.10.20222011M-chSlovenský tenisový zväz  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Bialý Denis05. 05. 2022 11:092011M-ch1.TC Humenné  
2Hradický Tomáš04. 05. 2022 18:562011M-chTK Mladosť Košice  
3Hrbka Chlopčík Jacob03. 05. 2022 21:202011M-chTenisová akadémia Prešov  
4Ihnát Lukáš05. 05. 2022 11:092011M-ch1.TC Humenné  
5Koškovský Jakub24. 04. 2022 10:122012De-ch1.TC Humenné  
6Lukáč Richard07. 05. 2022 22:532011M-chMŠK Poprad-Tatry  
7Lukča Matúš01. 05. 2022 12:322011M-chTJ Sokol Prešov  
8Mihók Kristián29. 04. 2022 07:582012De-chMŠK Poprad-Tatry  
9Mihók Matúš29. 04. 2022 07:592010M-chMŠK Poprad-Tatry 26
10Orinín Teodor07. 05. 2022 22:442012De-ch1.TC Humenné  
11Polak Róbert05. 05. 2022 07:142012De-chTenis Komplex Košice  
12Puškár Matej05. 05. 2022 08:422012De-chTJT Michalovce  
13Roman Viliam05. 05. 2022 11:092012De-ch1.TC Humenné  
14Töviš Boris02. 05. 2022 11:342010M-chTenis Komplex Košice 41


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk