Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110039 - 1.TC Humenné | |||
Názov turnaja: | HUMENNÉ '22 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Chemlonská 2, Humenné | |||
Trieda: | Turnaje detí do 10 rokov | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Pavlovčík Milan (A) | Počet dvorcov: | 8 | |
Zástupca rozhodcu: | Roháčová Laura (C) | |||
Termín od: | 02.07.2022 | Termín do: | 03.07.2022 | |
Kontakt: | Ing. Milan Pavlovčík | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0903910526, | |||
Kontakt e-mail: | mip.ten@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 30. 06. 2022 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
deti - dievčatá | 32 | - | - | 02.07.2022 9:00 | Chemlonská 2 Humenné |
deti - chlapci | 32 | - | - | 03.07.2022 9:00 | Chemlonská 2 Humenné |
Poznámky:
POZOR! Žrebovať sa bude po prezentácii!
rozpis, výsledky CH / D, správa
VR: Milan Pavlovčík, ZVR: Laura Roháčová
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | BYE | ||||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | BYE | ||||
4. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
5. | BYE | ||||
6. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
7. | BYE | ||||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | BYE | ||||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | BYE | ||||
12. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
13. | BYE | ||||
14. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
17. | BYE | ||||
18. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
19. | BYE | ||||
20. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
21. | BYE | ||||
22. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
24. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
25. | BYE | ||||
26. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
27. | BYE | ||||
28. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
29. | BYE | ||||
30. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
32. | BYE | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | USP | Barnišin Richard | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | 1.TC Humenné | ||||
2 | Koškovský Jakub | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | 1.TC Humenné | |||||
3 | USP | Lichman Alex | 31.10.2023 !!! | 2013 | M-ch | 1.TC Humenné | ||||
4 | Dorko Samuel | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Profitennis Academy Prešov | |||||
5 | Orinín Teodor | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | 1.TC Humenné | |||||
6 | Ferencz Martin | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Mladosť Košice | |||||
7 | Kalanin Emanuel | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | 1.TC Humenné | |||||
8 | Klobušník Martin | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Mladosť Košice | |||||
9 | Šimko Filip | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TJT Michalovce | |||||
10 | Šabľa Martin Samuel | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Mladosť Košice | |||||
11 | Findura Leonard | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | |||||
12 | Puškár Matej | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | 1.TC Humenné | |||||
13 | Kertis Martin | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TJT Michalovce | |||||
14 | Herdický Martin | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TJ Sokol Prešov | |||||
15 | Lipinský Nino | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | 1.TC Humenné | |||||
16 | Norko Tibor | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TJ Sokol Prešov | |||||
17 | Kimak Maximilian | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TJT Michalovce | |||||
18 | Ščerbák Timotej | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Mladosť Košice | |||||
19 | USP | Horák Benjamin | 31.10.2023 !!! | 2012 | M-ch | Slovenský tenisový zväz | ||||
20 | USP | Horák Nicolas | 31.10.2023 !!! | 2012 | M-ch | Slovenský tenisový zväz |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Keller Damián | 19. 07. 2022 09:36 | 2013 | M-ch | 1.TC Humenné | |||||
2 | Saluga Samuel | 26. 06. 2022 22:09 | 2012 | M-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | |||||
3 | Žinčák Šimon | 19. 07. 2022 09:37 | 2013 | M-ch | 1.TC Humenné |