Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090024 - TK Kúpele Piešťany | |||
Názov turnaja: | ENSANA CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | E. Belluša 2, 921 01 Piešťany | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Doležal Miloslav, ml. (A) | Počet dvorcov: | 11 | |
Zástupca rozhodcu: | Mĺkvy Jozef (C) | |||
Termín od: | 16.07.2022 | Termín do: | 19.07.2022 | |
Kontakt: | Miloslav Doležal | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0917171018, mobil - 0904870633, | |||
Kontakt e-mail: | milos.dolezal.md@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 14. 07. 2022 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
muži | 48 | 24 | - | 15.07.2022 10:00 | TK Kúpele Piešťany |
ženy | 48 | 24 | - | 15.07.2022 10:00 | TK Kúpele Piešťany |
Poznámky:
rozpis, program zápasov, správa, vyhodnotenie
VR: Miloslav Doležal, ZVR: Jozef Mĺkvy
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Mísař A. Kučera P. | |||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Pivoluska J. Danilov Y. | ||||
4. | BYE | 16 8 SF F | |||
5. | (3-4) | Németh I. Petráš D. | |||
6. | BYE | 16 8 SF F | |||
7. | Rybár V. Meravý R. | ||||
6:3 6:3 | |||||
8. | Vido M. Jeleník L. | 16 8 SF F | |||
9. | Pjontek S. Jiang H. | ||||
6:1 6:4 | |||||
10. | Rogulski Y. Kido M. | 16 8 SF F | |||
11. | BYE | ||||
12. | (3-4) | Valent S. Urbánek F. | 16 8 SF F | ||
13. | Drahovzal O. Novodomec R. | ||||
6:2 6:4 | |||||
14. | Talajka T. Srnánek M. | 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (2) | Blizniak M. Gottwald L. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Kebísek Ivan | 31.10.2025 | 2000 | M | TK AS Trenčín | 18 | ||||
2 | Červenák Peter | 31.10.2024 | 2002 | M | TK Jednotka Bratislava | 23 | ||||
3 | Gula Pavel | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Kúpele Piešťany | 32 | ||||
4 | Mísař Aleš | 31.10.2024 | 2002 | M | TK Kúpele Piešťany | 36 | ||||
5 | Gottwald Lukáš | 31.10.2024 | 1993 | M | TK Vrútky | 37 | ||||
6 | Kučera Peter | 31.10.2025 | 2003 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 41 | ||||
7 | Novodomec Radoslav | 31.10.2024 | 1993 | M | TC Stupava | 48 | ||||
8 | STZ | Jančovič Patrik | 31.10.2025 | 1996 | M | TC DRACI Matúškovo | 54 | |||
9 | Valent Stanislav | 31.10.2024 | 2002 | M | TKM Betliar | 55 | ||||
10 | Jeleník Lukáš | 31.10.2024 | 1986 | SM 35 | TK Kúpele Piešťany | 57 | ||||
11 | Čurlej Michal | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Žilina | 62 | ||||
12 | Németh Igor | 31.10.2025 | 2003 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 74 | ||||
13 | Šramko Marcel | 31.10.2023 !!! | 2003 | M | TK Jednotka Bratislava | 74 | ||||
14 | STZ | Blizniak Michal | 31.10.2024 | 1979 | SM 45 | TK Vrútky | 79 | |||
15 | Meravý Radoslav | 31.10.2025 | 1975 | SM 45 | ŠA Trenčianske Teplice | 85 | ||||
16 | Vido Matej | 31.10.2024 | 1995 | M | TK Kúpele Piešťany | 87 | ||||
17 | USP | Talajka Tomáš | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 103 | |||
18 | Urbánek Filip | 31.10.2024 | 2001 | M | TK Kúpele Piešťany | 104 | ||||
19 | Náhlovský Filip | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Jednotka Bratislava | 119 | ||||
20 | Srnánek Martin | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Jednotka Bratislava | 148 | ||||
21 | Drahovzal Oldřich | 31.10.2025 | 1980 | SM 40 | TK Slovan Bratislava | 153 | ||||
22 | Kido Matúš | 31.10.2025 | 2005 | M | TK AS Trenčín | 161 | ||||
23 | Belák Michal | 31.10.2023 !!! | 2003 | M | TK Vrútky | 165 | ||||
24 | Rogulski Yannik | 31.10.2025 | 2005 | M | TKM - Tenisový klub Madunice | 171 | ||||
25 | Kozák Peter | 31.10.2024 | 1987 | SM 35 | Fresh club Zvolen | 183 | ||||
26 | Pjontek Sebastián | 31.10.2024 | 2001 | M | ŠK 26 Karlovka BA | 186 | ||||
27 | Rybár Vladimír | 31.10.2025 | 1971 | SM 50 | TC DRACI Matúškovo | 236 | ||||
28 | Petráš David | 31.10.2024 | 2004 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 246 | ||||
29 | Cimra Martin | 31.10.2024 | 2004 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 246 | ||||
30 | Melicher Ján | 31.10.2024 | 1985 | SM 35 | TK Slovan Bratislava | 337 | ||||
31 | STZ | Zachara Milan | 31.10.2023 !!! | 1991 | M | Západoslovenský tenisový zväz | 506 | |||
32 | Dubeň Matúš | 31.10.2022 !!! | 2004 | M | TK Žilina | 515 | ||||
33 | Pucovský Tomáš | 31.10.2024 | 2004 | M | TC Stupava | |||||
34 | Jiang Haoda | 31.10.2023 !!! | 2004 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||||
35 | Bernáth Bruno | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | |||||
36 | STZ | Martsinkevich Artur | 31.10.2024 | 2001 | M | TK Ružomberok | ||||
37 | STZ | Foltán Marko | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | TK Raketa Nedožery-Brezany | ||||
38 | Kelemen Oliver | 31.10.2023 !!! | 2002 | M | TK HSC Piešťany | |||||
39 | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz | |||||
40 | odhlásený 2 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz | |||||
41 | odhlásený 3 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Pivoluska Juraj | 16. 07. 2022 | 1977 | SM 45 | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 515 | |||||
2 | odhlásený 4 po vyžrebovaní | 15. 07. 2022 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz | ||||||
3 | odhlásený 5 po vyžrebovaní | 15. 07. 2022 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz | ||||||
4 | Danilov Yevgeniy | 16. 07. 2022 | 1998 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Baranec Dušan | 13. 07. 2022 19:18 | 2003 | M | TK Kúpele Piešťany | 27 | ||||
2 | Bottlik Richard | 13. 07. 2022 20:22 | 2005 | M | MŠK Poprad-Tatry | 515 | ||||
3 | Dosedla Drahomír | 29. 06. 2022 13:04 | 1974 | SM 50 | JJ Tenis Trnava | |||||
4 | Fajth Filip | 15. 07. 2022 22:42 | 2002 | M | TK Žilina | 236 | ||||
5 | Federič Matej | 12. 07. 2022 16:44 | 1995 | M | TK Žilina | 102 | ||||
6 | Gibala Martin | 13. 07. 2022 22:09 | 2002 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 34 | ||||
7 | Hron Alex Maximilián | 07. 07. 2022 14:59 | 2007 | D-ch | TŠ Advantage Bratislava | |||||
8 | Chovanec Jakub | 12. 07. 2022 22:12 | 2005 | M | OZ ŠK Odema Púchov | 345 | ||||
9 | Janoška Lukáš | 12. 07. 2022 12:15 | 1991 | M | TK Žilina | |||||
10 | Jergič Daniel | 12. 07. 2022 20:17 | 2003 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 320 | ||||
11 | Jonis Roman | 14. 07. 2022 08:55 | 1990 | M | TK Zlaté Moravce | 46 | ||||
12 | Keľo Pavel | 11. 07. 2022 13:52 | 2003 | M | TKM Betliar | 40 | ||||
13 | Kompiš Tomáš | 30. 06. 2022 18:20 | 2003 | M | TK Žilina | 400 | ||||
14 | Krnáč Samuel | 15. 07. 2022 22:42 | 2005 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 515 | ||||
15 | Luhový Marcel | 08. 07. 2022 09:52 | 1984 | SM 40 | TK Púchov | 265 | ||||
16 | Mačej Dominik | 14. 07. 2022 17:27 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | |||||
17 | Maksimyuk Maxim | 14. 07. 2022 08:41 | 1993 | M | TK Spoje Bratislava | 71 | ||||
18 | Medveď Jakub | 13. 07. 2022 16:57 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 168 | ||||
19 | Melicherík Tomáš | 29. 06. 2022 14:49 | 2004 | M | TC Trnavský šport | 515 | ||||
20 | Muradyan Arman | 14. 06. 2022 09:48 | 1999 | M | Gevorg Tennis Club Trenčín | |||||
21 | Pacera Tomáš | 14. 07. 2022 17:24 | 2000 | M | TK Žilina | 168 | ||||
22 | Palenčár Patrik | 13. 07. 2022 23:38 | 2003 | M | TK Slávia STU Bratislava | 285 | ||||
23 | Páleš Phillippe Frederic M. | 15. 07. 2022 22:42 | 1995 | M | TK Baník Prievidza | |||||
24 | Paulík Martin | 13. 07. 2022 16:14 | 2006 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 276 | ||||
25 | Podmanický Martin | 01. 07. 2022 20:50 | 1988 | SM 35 | TK Slovan Bratislava | 228 | ||||
26 | Přibáň Martin | 12. 07. 2022 17:42 | 2003 | M | TK Jednotka Bratislava | 161 | ||||
27 | Rusnák Matúš | 13. 07. 2022 19:18 | 2000 | M | TK HSC Piešťany | 132 | ||||
28 | Šobáň Filip | 13. 07. 2022 14:24 | 1997 | M | TK Kúpele Piešťany | 14 | ||||
29 | Staník Štefan | 13. 07. 2022 18:43 | 1993 | M | Západoslovenský tenisový zväz | 457 | ||||
30 | Vaco Marek | 08. 07. 2022 12:26 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 337 | ||||
31 | Verčík Ivo | 14. 07. 2022 22:02 | 2003 | M | TK Kúpele Piešťany | 53 |