' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  tréner  |  klub  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2022

 Západoslovenský region
Usporiadateľ:090117 - Hi-Ten TAC D. Streda
Názov turnaja:HITEN CUP 2022
Miesto konania (adresa dvorcov):Ulica sv.Krištofa, 92901 Dunajská Streda /Za kúpaliskom/
Trieda:Turnaje triedy "D" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Seresová Petra (C) Počet dvorcov:3
Zástupca rozhodcu:Zatiaľ neurčený   
Termín od:29.01.2022 Termín do:31.01.2022
Kontakt:Zalán Klempa
Kontakt tel.:byt - 00421915096466, mobil - 00421915096466,
Kontakt e-mail:klempa1990@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 27. 01. 2022 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci2412-28.01.2022 11:00HiTen TAC

Poznámky:

rozpisspráva, vyhodnotenie
Aktuálne nariadenia podľa platnej vyhlášky ÚVZ SR nájdete TU.
VR:Seresová Petra

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Alexander Šišovský 
   29.01.2022 11:00
2. BYE 
 
3. Sebastián Čan 
   29.01.2022 11:00
4. BYE 
 
5. Samuel Ježek 
   29.01.2022 09:30
6. Matúš Piroha 
 
7. (5-8)Hugo Mužík 
   29.01.2022 13:00
8. BYE 
 
9. (3-4)Lukáš Budoš 
   29.01.2022 12:00
10. BYE 
 
11. Marcus Kopúnek 
   29.01.2022 08:30
12. Samuel Zuberec 
 
13. po vyžrebovaní odhlásený 1 
   29.01.2022 08:30
14. Roland Zalka 
 
15. BYE 
   29.01.2022 12:00
16. (5-8)Adam Stavrovský 
 
17. BYE 
   29.01.2022 13:00
18. (5-8)Daniel Massalkhi 
 
19. Azat Mamedgulyyev 
   29.01.2022 09:30
20. Xavier Klement 
 
21. BYE 
   29.01.2022 11:00
22. Johnny Kollár 
 
23. BYE 
   29.01.2022 11:00
24. (3-4)Patrik Košťany 
 
25. BYE 
   29.01.2022 13:00
26. (5-8)Matúš Mravík 
 
27. Milan Gál 
   29.01.2022 11:00
28. Kristián Kucharek 
 
29. BYE 
   29.01.2022 12:00
30. Samuel Murín 
 
31. BYE 
   29.01.2022 12:00
32. (2)Tobias Baranovič 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Šišovský A.  Mravík M. 
   29.01.2022
2. BYE 
 
3. Zalka R.  Mužík H. 
   29.01.2022
4. Klement X.  Zuberec S. 
 
5. Kucharek K.  Kollár J. 
   29.01.2022
6. Murín S.  Mamedgulyyev A. 
 
7. Gál M.  Čan S. 
   29.01.2022
8. (2)Ježek S.  Budoš L. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Šišovský Alexander31.10.20222010M-chTK Slávia SPU Nitra 17
2 Baranovič Tobias31.10.20222010M-chTK Nová generácia NMnV 20
3 Košťany Patrik31.10.20222010M-chTK Kúpele Piešťany 21
4 Budoš Lukáš31.10.20222010M-chTK Slovan Bratislava 23
5USPMužík Hugo31.10.20222010M-chTK 1901 Spišská Nová Ves 29
6 Massalkhi Daniel31.10.20222010M-chTK Kúpele Piešťany 34
7USPMravík Matúš31.10.20222010M-chTK Slávia SPU Nitra 37
8USPStavrovský Adam31.10.20222010M-chTK Slávia STU Bratislava 38
9USPJežek Samuel31.10.20222010M-chTK Petržalka 67
10 Gál Milan31.10.20232011M-chTK Petržalka  
11 Kucharek Kristián31.10.20232011M-chTK Tennis Classic Bratislava  
12 Kollár Johnny31.10.20232011M-chTK Tennis Classic Bratislava  
13 Zuberec Samuel31.10.20222012De-chJ&F-it V. Úľany  
14USPZalka Roland31.10.20222012De-chHi-Ten TAC D. Streda  
15 Čan Sebastián31.10.20232011M-chTK Petržalka  
16 Klement Xavier31.10.20222012De-chJ&F-it V. Úľany  
17 odhlásený 1 po vyžrebovaní31.10.20222011M-chSlovenský tenisový zväz  
18 Murín Samuel31.10.20232011M-chTK Tennis Classic Bratislava  
19 Kopúnek Marcus31.10.20232011M-chFORTUNA Trnava  
20 Piroha Matúš31.10.20222012De-chTK Slávia STU Bratislava  
21 Mamedgulyyev Azat31.10.20222011M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Adamča Martin26. 01. 2022 09:502012De-chTK ESO Piešťany  
2Adamović Andrej17. 01. 2022 16:412011M-chTK Petržalka  
3Ďuris Lucas26. 01. 2022 18:222012De-chTK ŠTK Šamorín  
4Kočiš Martin20. 01. 2022 07:482012De-chTK Slovan Bratislava  
5Kolárik Igor21. 01. 2022 09:022010M-chTenis team Nové Zámky 31
6Kurilla Norbert22. 01. 2022 06:522011M-chTK Tennis Classic Bratislava  
7Malinka Igor26. 01. 2022 13:032012De-chTC Topoľčany  
8Mészáros Patrik26. 01. 2022 10:172011M-chTenis team Nové Zámky  
9Molnár Adrián28. 01. 2022 10:172010M-chMBTK Dunajská Streda 45
10Nipča Leonard28. 01. 2022 18:122011M-chJH Tenis Akadémia Bratislava  
11Ondrej Maximilián27. 01. 2022 08:482011M-chTK Nová Dubnica  
12Sanson Matteo24. 01. 2022 20:532012De-chTK Slávia STU Bratislava  
13Sárkány Nicolas26. 01. 2022 15:102011M-chTK Slovan Bratislava  
14Šimunič Martin24. 01. 2022 11:262010M-chTC Stupava 7
15Stopka David24. 01. 2022 20:492011M-chTC TALENT Bratislava  
16Suchánek Adam26. 01. 2022 15:202011M-chTK Slávia STU Bratislava  
17Taha Adam26. 01. 2022 16:092011M-chTK Slávia STU Bratislava  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk