www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  karta trénera  |  prihlásiť do systému
 

       

Detail oficiálnej TL pre rok 2022

 Západoslovenský region
Usporiadateľ:090117 - Hi-Ten TAC D. Streda
Názov turnaja:HITEN CUP 2022
Miesto konania (adresa dvorcov):Ulica sv.Krištofa, 92901 Dunajská Streda /Za kúpaliskom/
Trieda:Turnaje triedy "D" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Seresová Petra (C) Počet dvorcov:3
Zástupca rozhodcu:Zatiaľ neurčený   
Termín od:29.01.2022 Termín do:31.01.2022
Kontakt:Zalán Klempa
Kontakt tel.:byt - 00421915096466, mobil - 00421915096466,
Kontakt e-mail:klempa1990@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 27. 01. 2022 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci2412-28.01.2022 11:00HiTen TAC

Poznámky:

rozpis
Aktuálne nariadenia podľa platnej vyhlášky ÚVZ SR nájdete TU.

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Šišovský Alexander31.10.20222010M-chTK Slávia SPU Nitra 17
2 Baranovič Tobias31.10.20222010M-chTK Nová generácia NMnV 20
3 Budoš Lukáš31.10.20222010M-chTK Slovan Bratislava 23
4 Massalkhi Daniel31.10.20222010M-chTK Kúpele Piešťany 34
5 Gál Milan31.10.20232011M-chTK Petržalka  
6 Kucharek Kristián31.10.20232011M-chTK Tennis Classic Bratislava  
7 Taha Adam31.10.20232011M-chTK Slávia STU Bratislava  
8 Suchánek Adam31.10.20232011M-chTK Slávia STU Bratislava  
9 Ondrej Maximilián31.10.20232011M-chTK Nová Dubnica  
10 Čan Sebastián31.10.20232011M-chTK Petržalka  
11 Mészáros Patrik31.10.20232011M-chTenis team Nové Zámky  
12 Murín Samuel31.10.20232011M-chTK Tennis Classic Bratislava  
13 Kollár Johnny31.10.20232011M-chTK Tennis Classic Bratislava  
14 Piroha Matúš31.10.20222012De-chTK Slávia STU Bratislava  
15 Sanson Matteo31.10.20222012De-chTK Slávia STU Bratislava  
16 Mamedgulyyev Azat31.10.20222011M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
17 Sárkány Nicolas31.10.20232011M-chTK Slovan Bratislava  
18 Ďuris Lucas31.10.20222012De-chTK ŠTK Šamorín  
19USPKopúnek Marcus31.10.20232011M-chFORTUNA Trnava  
20USPZalka Roland31.10.20222012De-chHi-Ten TAC D. Streda  
Náhradníci prihlásení v termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Nipča Leonard11. 01. 20222011M-chJH Tenis Akadémia Bratislava  
2Stopka David14. 01. 20222011M-chTC TALENT Bratislava  
3Malinka Igor03. 01. 20222012De-chTC Topoľčany  
Náhradníci prihlásení po termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Šimunič Martin18. 01. 20222010M-chTC Stupava 7
2Mužík Hugo22. 01. 20222010M-chTK 1901 Spišská Nová Ves 29
3Mravík Matúš16. 01. 20222010M-chTK Slávia SPU Nitra 37
4Stavrovský Adam17. 01. 20222010M-chTK Slávia STU Bratislava 38
5Ježek Samuel20. 01. 20222010M-chTK Petržalka 67
6Adamča Martin23. 01. 20222012De-chTK ESO Piešťany  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Adamović Andrej17. 01. 2022 16:412011M-chTK Petržalka  
2Kočiš Martin20. 01. 2022 07:482012De-chTK Slovan Bratislava  
3Kolárik Igor21. 01. 2022 09:022010M-chTenis team Nové Zámky 31
4Kurilla Norbert22. 01. 2022 06:522011M-chTK Tennis Classic Bratislava  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk