' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  tréner  |  klub  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2022

 Západoslovenský region
Usporiadateľ:090109 - ŠK Blava 1928 J.Bohunice
Názov turnaja:BLAVA CUP 2022
Trieda:Turnaje triedy "C" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Porubský Martin (B) Počet dvorcov:2
Zástupca rozhodcu:Porubská Eva (B)   
Termín od:22.01.2022 Termín do:24.01.2022
Kontakt:Ing. Ľuboš Bokor
Kontakt tel.:mobil - 0918/655692,
Kontakt e-mail:lubco13@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 20. 01. 2022 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci3216-21.01.2022 10:00v mieste konania

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie
Aktuálne nariadenia podľa platnej vyhlášky ÚVZ SR nájdete TU.
VR: Porubský Martin, ZVR: Porubská Eva

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Martin Šimunič 
   22.01.2022 08:00
2. Matúš Mravík 
 
3. Leonard Nipča 
   22.01.2022 08:00
4. Richard Paluga 
 
5. Patrik Mészáros 
   22.01.2022 09:00
6. Martin Adamča 
 
7. Max Lörinčík 
   22.01.2022 09:00
8. (5-8)Alexander Šišovský 
 
9. (3-4)Oleh Pavlysh 
   22.01.2022 10:00
10. Jakub Rusnák 
 
11. Azat Mamedgulyyev 
   22.01.2022 10:00
12. Daniel Massalkhi 
 
13. Sebastián Čan 
   22.01.2022 11:00
14. Lukáš Budoš 
 
15. Milan Gál 
   22.01.2022 11:00
16. (5-8)Lukáš Uram 
 
17. (5-8)Tobias Baranovič 
   22.01.2022 12:00
18. Martin Kazárik 
 
19. Jakub Emil Bariak 
   22.01.2022 12:00
20. Kristián Kucharek 
 
21. Matej Rapant 
   22.01.2022 13:00
22. Martin Kočiš 
 
23. Andrej Adamović 
   22.01.2022 13:00
24. (3-4)Marek Konopka 
 
25. (5-8)Mathias Černák 
   22.01.2022 14:00
26. Adam Taha 
 
27. Matteo Sanson 
   22.01.2022 14:00
28. Tadeáš Varga 
 
29. Tobias Mik 
   22.01.2022 15:00
30. Adam Suchánek 
 
31. Maximilián Ondrej 
   22.01.2022 15:00
32. (2)Adam Gramblička 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Šimunič M.  Pavlysh O. 
   22.01.2022 14:00
2. Čan S.  Suchánek A. 
 
3. Sanson M.  Taha A. 
   22.01.2022 14:00
4. Rapant M.  Varga T. 
 
5. Gál M.  Kucharek K. 
   22.01.2022 15:20
6. Rusnák J.  Uram L. 
 
7. Kazárik M.  Paluga R. 
   22.01.2022 15:20
8. (2)Gramblička A.  Budoš L. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1USPŠimunič Martin31.10.20222010M-chTC Stupava 7
2 Gramblička Adam31.10.20222010M-chTK Slovan Bratislava 8
3 Pavlysh Oleh31.10.20222010M-chTK Kúpele Piešťany 13
4 Konopka Marek31.10.20222010M-chTK HSC Piešťany 16
5 Šišovský Alexander31.10.20222010M-chTK Slávia SPU Nitra 17
6USPČernák Mathias31.10.20222010M-chTenisový klub Dúbravka BA 18
7 Uram Lukáš31.10.20222010M-chTK TENNis FUN B.Bystrica 19
8 Baranovič Tobias31.10.20222010M-chTK Nová generácia NMnV 20
9 Budoš Lukáš31.10.20222010M-chTK Slovan Bratislava 23
10 Bariak Jakub Emil31.10.20222010M-chTK Baník Prievidza 24
11 Rusnák Jakub31.10.20222010M-chTK Kúpele Piešťany 27
12 Massalkhi Daniel31.10.20222010M-chTK Kúpele Piešťany 34
13USPMravík Matúš31.10.20222010M-chTK Slávia SPU Nitra 37
14 Lörinčík Max31.10.20232011M-chTK Petržalka  
15USPAdamović Andrej31.10.20232011M-chTK Petržalka  
16 Kazárik Martin31.10.20232011M-chTC EMPIRE Trnava  
17 Taha Adam31.10.20232011M-chTK Slávia STU Bratislava  
18 Paluga Richard31.10.20232011M-chTK Žilina  
19 Sanson Matteo31.10.20222012De-chTK Slávia STU Bratislava  
20 Kucharek Kristián31.10.20232011M-chTK Tennis Classic Bratislava  
21 Gál Milan31.10.20232011M-chTK Petržalka  
22USPSuchánek Adam31.10.20232011M-chTK Slávia STU Bratislava  
23 Kočiš Martin31.10.20222012De-chTK Slovan Bratislava  
24 Adamča Martin31.10.20222012De-chTK ESO Piešťany  
25 Mészáros Patrik31.10.20232011M-chTenis team Nové Zámky  
26 Ondrej Maximilián31.10.20232011M-chTK Nová Dubnica  
27 Mik Tobias31.10.20232011M-chTK Baník Prievidza  
28 Čan Sebastián31.10.20232011M-chTK Petržalka  
29USPVarga Tadeáš31.10.20232011M-chŠK Blava 1928 J.Bohunice  
30USPRapant Matej31.10.20232011M-chŠK Blava 1928 J.Bohunice  
31USPNipča Leonard31.10.20232011M-chJH Tenis Akadémia Bratislava  
32 Mamedgulyyev Azat31.10.20222011M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
Náhradníci prihlásení po termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Hvorecký Maxim18. 01. 20222010M-chTK Petržalka 15
2Stavrovský Adam12. 01. 20222010M-chTK Slávia STU Bratislava 38
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Čellár Martin19. 01. 2022 17:402011M-chŠport Park Lúčky  
2Ďuris Lucas19. 01. 2022 15:232012De-chTK ŠTK Šamorín  
3Glos Lukáš19. 01. 2022 22:062010M-chTK AS Trenčín 25
4Kolárik Igor15. 01. 2022 18:102010M-chTenis team Nové Zámky 31
5Lisko Pavol20. 01. 2022 20:042010M-chTK Kysucké Nové Mesto 10
6Malinka Igor18. 01. 2022 19:192012De-chTC Topoľčany  
7Murín Samuel18. 01. 2022 19:312011M-chTK Tennis Classic Bratislava  
8Pagáč Lukáš19. 01. 2022 21:242010M-chMatchPoint Tennis Club Púchov 11
9Pollák Tobias21. 01. 2022 09:092011M-chŠK Blava 1928 J.Bohunice  
10Sárkány Nicolas21. 01. 2022 09:072011M-chTK Slovan Bratislava  
11Siqueira Lukas19. 01. 2022 11:442010M-chTK Slávia STU Bratislava 14
12Štancel Nicolas15. 01. 2022 14:382010M-chŠK Blava 1928 J.Bohunice 57
13Urbánoš Alex12. 01. 2022 22:442011M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk