' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  tréner  |  klub  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2022

 Západoslovenský region
Usporiadateľ:090027 - TK Ratufa Levice
Názov turnaja:RATUFA WINTER CUP
Miesto konania (adresa dvorcov):Turecký rad Levice
Trieda:Turnaje triedy "B" Povrch:Plexipave
Vrchný rozhodca:Mókuš Milan (B) Počet dvorcov:3
Zástupca rozhodcu:Krištof Tomáš (C)   
Termín od:12.03.2022 Termín do:15.03.2022
Kontakt:Tomáš Krištof
Kontakt tel.:mobil - 0907071562,
Kontakt e-mail:tkratufalevice@tstk.sk
 Uzávierka odhlášok v termíne: 10. 03. 2022 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci3216-11.03.2022 10:00Turecký rad Levice

Poznámky:

Aktuálne nariadenia podľa platnej vyhlášky ÚVZ SR nájdete TU.
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Mókuš Milan, ZVR: Krištof Tomáš

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Tomáš Maruščák 
   12.03.2022 08:00
2. Matúš Mravík 
 
3. Marek Konopka 
   12.03.2022 08:00
4. Lukáš Budoš 
 
5. Jakub Rusnák 
   12.03.2022 08:00
6. Matúš Papuščák 
 
7. Andrej Adamović 
   12.03.2022 08:00
8. (5-8)Erik Vrana 
 
9. (3-4)Artur Bartovic 
   12.03.2022 09:00
10. Richard Paluga 
 
11. Adam Stavrovský 
   12.03.2022 09:00
12. Lukáš Uram 
 
13. Daniel Massalkhi 
   12.03.2022 09:00
14. Filip Čierny 
 
15. Jakub Emil Bariak 
   12.03.2022 10:00
16. (5-8)Martin Šimunič 
 
17. (5-8)Adam Gramblička 
   12.03.2022 10:00
18. Igor Kolárik 
 
19. Patrik Košťany 
   12.03.2022 10:00
20. Jakub Krpelan 
 
21. Maxim Hvorecký 
   12.03.2022 10:00
22. Daniel Sirota 
 
23. Tomáš Krištof 
   12.03.2022 11:30
24. (3-4)Marcus Adam 
 
25. (5-8)Lukáš Pagáč 
   12.03.2022 11:30
26. Alexander Kubiš 
 
27. Max Lörinčík 
   12.03.2022 11:30
28. Alexander Šišovský 
 
29. Július Daniš 
   12.03.2022 12:30
30. Martin Kazárik 
 
31. Leo Kubáň 
   12.03.2022 12:30
32. (2)Lukas Krnáč 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Maruščák T.  Šimunič M. 
   12.03.2022
2. BYE 
 
3. Pokorný Š.  Daniš J. 
   12.03.2022
4. Sirota D.  Bariak J. 
 
5. (3-4)Krnáč L.  Čierny F. 
   12.03.2022
6. Rusnák J.  Uram L. 
 
7. Adamović A.  Lörinčík M. 
   12.03.2022
8. Kubáň L.  Krištof T. 
 
9. Buda F.  Kubiš A. 
   12.03.2022
10. Paluga R.  Kazárik M. 
 
11. BYE 
   12.03.2022
12. (3-4)Vrana E.  Konopka M. 
 
13. Hvorecký M.  Pagáč L. 
   12.03.2022
14. Papuščák M.  Košťany P. 
 
15. BYE 
   12.03.2022
16. (2)Adam M.  Bartovic A. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Maruščák Tomáš31.10.20222010M-chTK Mladosť Košice 3
2 Krnáč Lukas31.10.20222010M-chŠK Pepas Slovenská Ľupča 4
3 Bartovic Artur31.10.20222010M-chTK Kúpele Piešťany 5
4 Adam Marcus31.10.20222010M-chTJ Sokol Prešov 6
5 Šimunič Martin31.10.20222010M-chTC Stupava 7
6 Gramblička Adam31.10.20242010M-chTK Slovan Bratislava 8
7 Vrana Erik31.10.20222010M-chTC BASELINE Banská Bystrica 9
8 Pagáč Lukáš31.10.20222010M-chMatchPoint Tennis Club Púchov 11
9 Papuščák Matúš31.10.20222010M-chŠK Pepas Slovenská Ľupča 12
10 Hvorecký Maxim31.10.20232010M-chTK Petržalka 15
11 Konopka Marek31.10.20222010M-chTK HSC Piešťany 16
12 Šišovský Alexander31.10.20222010M-chTK Slávia SPU Nitra 17
13 Uram Lukáš31.10.20222010M-chTK TENNis FUN B.Bystrica 19
14 Košťany Patrik31.10.20222010M-chTK Kúpele Piešťany 21
15 Čierny Filip31.10.20222010M-chŠK Pepas Slovenská Ľupča 22
16 Budoš Lukáš31.10.20222010M-chTK Slovan Bratislava 23
17 Bariak Jakub Emil31.10.20222010M-chTK Baník Prievidza 24
18 Rusnák Jakub31.10.20222010M-chTK Kúpele Piešťany 27
19 Sirota Daniel31.10.20222010M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 28
20 Kolárik Igor31.10.20222010M-chTenis team Nové Zámky 31
21 Massalkhi Daniel31.10.20222010M-chTK Kúpele Piešťany 34
22 Mravík Matúš31.10.20222010M-chTK Slávia SPU Nitra 37
23 Stavrovský Adam31.10.20222010M-chTK Slávia STU Bratislava 38
24 Krpelan Jakub31.10.20222010M-chTK Tennis Classic Bratislava 62
25STZLörinčík Max31.10.20232011M-chTK Petržalka  
26STZAdamović Andrej31.10.20232011M-chTK Petržalka  
27STZPaluga Richard31.10.20232011M-chTK Žilina  
28STZKazárik Martin31.10.20232011M-chTC EMPIRE Trnava  
29USPKrištof Tomáš31.10.20232011M-chTK Ratufa Levice  
30USPKubiš Alexander31.10.20232011M-chTK Ratufa Levice  
31USPKubáň Leo31.10.20232011M-chTK Ratufa Levice  
32USPDaniš Július31.10.20232011M-chTK Ratufa Levice  
Náhradníci prihlásení v termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Ježek Samuel30. 01. 20222010M-chTK Petržalka 67
2Buda Filip12. 01. 20222010M-chTK Ratufa Levice 78
3Izsák Jakub25. 02. 20222010M-chMŠO Štúrovo 78
4Címer Dániel Vince24. 02. 20222010M-chMŠO Štúrovo 110
5Sanson Matteo17. 01. 20222012De-chTK Slávia STU Bratislava  
6Adamča Martin18. 01. 20222012De-chTK ESO Piešťany  
7Čellár Martin13. 01. 20222011M-chŠport Park Lúčky  
8Kočiš Martin17. 01. 20222012De-chTK Slovan Bratislava  
9Gallo Michal20. 01. 20222011M-ch1.TK Rožňava  
10Nipča Leonard31. 01. 20222011M-chJH Tenis Akadémia Bratislava  
11Suchánek Adam17. 01. 20222011M-chTK Slávia STU Bratislava  
12Kucharek Kristián28. 01. 20222011M-chTK Tennis Classic Bratislava  
13Malinka Igor20. 01. 20222012De-chTC Topoľčany  
14Gál Milan13. 01. 20222011M-chTK Petržalka  
15Ščepko Alex30. 01. 20222011M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
16Mészáros Patrik12. 01. 20222011M-chTenis team Nové Zámky  
17Varga Tadeáš27. 01. 20222011M-chŠK Blava 1928 J.Bohunice  
18Murín Samuel18. 01. 20222011M-chTK Tennis Classic Bratislava  
19Soboňa Andrej18. 01. 20222011M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
20Šesták Samuel06. 02. 20222011M-chTK Mladosť Košice  
Náhradníci prihlásení po termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Pokorný Šimon03. 03. 20222011M-chTK Ratufa Levice  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Baranovič Tobias20. 02. 2022 15:542010M-chTK Nová generácia NMnV 20
2Čan Sebastián08. 03. 2022 11:442011M-chTK Petržalka  
3Černák Mathias05. 03. 2022 18:292010M-chTenisový klub Dúbravka BA 18
4Ďuris Lucas26. 01. 2022 18:232012De-chTK ŠTK Šamorín  
5Gonda Filip08. 03. 2022 08:332011M-chTop tennis academy Zvolen  
6Janda Sebastián09. 03. 2022 09:142011M-chTJT Michalovce  
7Janoško Martin09. 03. 2022 17:442010M-chTenis Komplex Košice 33
8Kováčik Juraj03. 03. 2022 19:242010M-chTK Slávia STU Bratislava 2
9Križan Richard14. 02. 2022 20:152010M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava 1
10Lisko Pavol10. 03. 2022 06:172010M-chTK Kysucké Nové Mesto 10
11Mamedgulyyev Azat05. 03. 2022 08:582011M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
12Mik Tobias02. 03. 2022 07:452011M-chTK Baník Prievidza  
13Pavlysh Oleh10. 03. 2022 18:422010M-chTK Kúpele Piešťany 13
14Reynolds Filip09. 03. 2022 07:472010M-chTK Žilina 31
15Štofan Dominik12. 02. 2022 13:352011M-chTK Mladosť Košice  
16Taha Adam10. 03. 2022 07:552011M-chTK Slávia STU Bratislava  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk