www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  karta trénera  |  prihlásiť do systému
 

       

Detail oficiálnej TL pre rok 2022

 Západoslovenský region
Usporiadateľ:090027 - TK Ratufa Levice
Názov turnaja:RATUFA WINTER CUP
Miesto konania (adresa dvorcov):Turecký rad Levice
Trieda:Turnaje triedy "B" Povrch:Plexipave
Vrchný rozhodca:Zatiaľ neurčený Počet dvorcov:3
Zástupca rozhodcu:Zatiaľ neurčený   
Termín od:12.03.2022 Termín do:15.03.2022
Kontakt:Tomáš Krištof
Kontakt tel.:mobil - 0907071562,
Kontakt e-mail:tkratufalevice@tstk.sk
 Uzávierka odhlášok v termíne: 10. 03. 2022 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci3216-11.03.2022 10:00Turecký rad Levice
Prihlásení hráči v termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Adam Marcus12.01. 20222010M-chTJ Sokol Prešov 6
2Adamča Martin18.01. 20222012De-chTK ESO Piešťany  
3Baranovič Tobias16.01. 20222010M-chTK Nová generácia NMnV 20
4Bariak Jakub Emil19.01. 20222010M-chTK Baník Prievidza 24
5Bartovic Artur20.01. 20222010M-chTK Kúpele Piešťany 5
6Buda Filip12.01. 20222010M-chTK Ratufa Levice 78
7Budoš Lukáš12.01. 20222010M-chTK Slovan Bratislava 23
8Čan Sebastián13.01. 20222011M-chTK Petržalka  
9Čellár Martin13.01. 20222011M-chŠport Park Lúčky  
10Černák Mathias15.01. 20222010M-chTenisový klub Dúbravka BA 18
11Čierny Filip12.01. 20222010M-chŠK Pepas Slovenská Ľupča 22
12Daniš Július12.01. 20222011M-chTK Ratufa Levice  
13Ďuris Lucas21.01. 20222012De-chTK ŠTK Šamorín  
14Gál Milan13.01. 20222011M-chTK Petržalka  
15Gallo Michal20.01. 20222011M-ch1.TK Rožňava  
16Gramblička Adam12.01. 20222010M-chTK Slovan Bratislava 8
17Kazárik Martin12.01. 20222011M-chTC EMPIRE Trnava  
18Kočiš Martin17.01. 20222012De-chTK Slovan Bratislava  
19Kolárik Igor21.01. 20222010M-chTenis team Nové Zámky 31
20Konopka Marek13.01. 20222010M-chTK HSC Piešťany 16
21Košťany Patrik19.01. 20222010M-chTK Kúpele Piešťany 21
22Kováčik Juraj12.01. 20222010M-chTK Slávia STU Bratislava 2
23Krištof Tomáš12.01. 20222011M-chTK Ratufa Levice  
24Kubáň Leo12.01. 20222011M-chTK Ratufa Levice  
25Kubiš Alexander12.01. 20222011M-chTK Ratufa Levice  
26Lisko Pavol20.01. 20222010M-chTK Kysucké Nové Mesto 10
27Lörinčík Max13.01. 20222011M-chTK Petržalka  
28Malinka Igor20.01. 20222012De-chTC Topoľčany  
29Mamedgulyyev Azat15.01. 20222011M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
30Massalkhi Daniel16.01. 20222010M-chTK Kúpele Piešťany 34
31Mészáros Patrik12.01. 20222011M-chTenis team Nové Zámky  
32Mravík Matúš16.01. 20222010M-chTK Slávia SPU Nitra 37
33Murín Samuel18.01. 20222011M-chTK Tennis Classic Bratislava  
34Paluga Richard17.01. 20222011M-chTK Žilina  
35Papuščák Matúš12.01. 20222010M-chŠK Pepas Slovenská Ľupča 12
36Pavlysh Oleh23.01. 20222010M-chTK Kúpele Piešťany 13
37Rusnák Jakub17.01. 20222010M-chTK Kúpele Piešťany 27
38Sanson Matteo17.01. 20222012De-chTK Slávia STU Bratislava  
39Šimunič Martin12.01. 20222010M-chTC Stupava 7
40Sirota Daniel12.01. 20222010M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 28
41Soboňa Andrej18.01. 20222011M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
42Suchánek Adam17.01. 20222011M-chTK Slávia STU Bratislava  
43Taha Adam12.01. 20222011M-chTK Slávia STU Bratislava  
44Uram Lukáš13.01. 20222010M-chTK TENNis FUN B.Bystrica 19
45Vrana Erik12.01. 20222010M-chTC BASELINE Banská Bystrica 9


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk