' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  tréner  |  klub  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2022

 Západoslovenský region
Usporiadateľ:090035 - TC Topoľčany
Miesto konania (adresa dvorcov):Javorova 4640/1, Topoľčany
Trieda:Letné regionálne majstrovstvá Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Mokrá Marcela (B) Počet dvorcov:8
Zástupca rozhodcu:Dorčiak Miroslav (A)   
Termín od:07.05.2022 Termín do:10.05.2022
Kontakt:PaedDr. Marcela Mokrá
Kontakt tel.:mobil - 0907292385,
Kontakt e-mail:mmokra@pobox.sk
 Uzávierka odhlášok v termíne: 05. 05. 2022 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladšie žiačky4824-06.05.2022 09:00TC Topoľčany
mladší žiaci4824-06.05.2022 09:00TC Topoľčany

Poznámky:

rozpisorganizačný výbor, správa
Upozornenie: Postupujúci hráči na M SR ml. žiactva, musia byť na majstrovstvá Slovenska prihlásení v termíne (najneskôr do 
9. 5. 2022). 
VR: Mokrá Marcela, ZVR: Dorčiak Miroslav

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Artur Bartovic 
   07.05.2022 13:30
2. BYE 
 
3. Tobias Pollák 
   07.05.2022 11:00
4. Samuel Zuberec 
 
5. Martin Kazárik 
   07.05.2022 11:00
6. Ľubomír Tomašovič 
 
7. (5-8)Lukáš Glos 
   07.05.2022 13:30
8. BYE 
 
9. (3-4)Alexander Šišovský 
   07.05.2022 13:30
10. BYE 
 
11. Tadeáš Varga 
   07.05.2022 11:00
12. Alex Rodek 
 
13. Šimon Pokorný 
   07.05.2022 11:00
14. Matej Rapant 
 
15. BYE 
   07.05.2022 13:30
16. (5-8)Igor Kolárik 
 
17. BYE 
   07.05.2022 14:30
18. (5-8)po vyžrebovaní odhlásený 1 
 
19. Richard Kučera 
   07.05.2022 12:00
20. Patrik Mészáros 
 
21. Xavier Klement 
   07.05.2022 12:00
22. Martin Adamča 
 
23. BYE 
   07.05.2022 14:30
24. (3-4)Tobias Baranovič 
 
25. BYE 
   07.05.2022 14:30
26. (5-8)Jakub Rusnák 
 
27. Daniel Massalkhi 
   07.05.2022 12:00
28. Ľudovít Šalgovič 
 
29. Filip Buda 
   07.05.2022 12:00
30. Igor Malinka 
 
31. BYE 
   07.05.2022 14:30
32. (2)Marek Konopka 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Bartovic A.  Rusnák J. 
   07.05.2022
2. BYE 
 
3. Šalgovič Ľ.  Kučera R. 
   07.05.2022
4. Mészáros P.  Kolárik I. 
 
5. Adamča M.  Kazárik M. 
   07.05.2022
6. Buda F.  Pokorný Š. 
 
7. Tomašovič Ľ.  Malinka I. 
   07.05.2022
8. (2)Šišovský A.  Massalkhi D. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Bartovic Artur31.10.20222010M-chTK Kúpele Piešťany 5
2 Konopka Marek31.10.20222010M-chTK HSC Piešťany 16
3 Šišovský Alexander31.10.20222010M-chTK Slávia SPU Nitra 17
4 Baranovič Tobias31.10.20222010M-chTK Nová generácia NMnV 20
5 Glos Lukáš31.10.20222010M-chTK AS Trenčín 25
6 Rusnák Jakub31.10.20222010M-chTK Kúpele Piešťany 27
7 Kolárik Igor31.10.20222010M-chTenis team Nové Zámky 31
8 Massalkhi Daniel31.10.20222010M-chTK Kúpele Piešťany 34
9 Buda Filip31.10.20222010M-chTK Ratufa Levice 78
10 Rodek Alex31.10.20222010M-chTC Moravský Svätý Ján 80
11 Adamča Martin31.10.20222012De-chTK ESO Piešťany  
12 Kazárik Martin31.10.20232011M-chTC EMPIRE Trnava  
13 Malinka Igor31.10.20222012De-chTC Topoľčany  
14 Mészáros Patrik31.10.20232011M-chTenis team Nové Zámky  
15 Rapant Matej31.10.20232011M-chŠK Blava 1928 J.Bohunice  
16 Zuberec Samuel31.10.20222012De-chJ&F-it V. Úľany  
17 Varga Tadeáš31.10.20232011M-chŠK Blava 1928 J.Bohunice  
18 Klement Xavier31.10.20222012De-chJ&F-it V. Úľany  
19 Tomašovič Ľubomír31.10.20222012De-chTC EMPIRE Trnava  
20 Pollák Tobias31.10.20232011M-chŠK Blava 1928 J.Bohunice  
21 Pokorný Šimon31.10.20232011M-chTK Ratufa Levice  
22 Kučera Richard31.10.20232010M-chJ&F-it V. Úľany  
23 Šalgovič Ľudovít31.10.20232011M-chTK HSC Piešťany  
24 odhlásený 1 po vyžrebovaní31.10.20222011M-chSlovenský tenisový zväz  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Košťany Patrik07. 05. 2022 05:052010M-chTK Kúpele Piešťany 21
2Šinkovič Richard04. 05. 2022 20:122011M-chTC EMPIRE Trnava  
3Škubla David05. 05. 2022 07:452010M-chŠKM Nádeje Trakovice 44
4Štancel Nicolas04. 05. 2022 16:032010M-chŠK Blava 1928 J.Bohunice 57


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk