'
Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090027 - TK Ratufa Levice | |||
Názov turnaja: | RATUFA WINTER CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Turecký rad Levice | |||
Trieda: | Turnaje detí do 10 rokov | Povrch: | Plexipave | |
Vrchný rozhodca: | Krištof Tomáš (C) | Počet dvorcov: | 3 | |
Zástupca rozhodcu: | Mókuš Milan (B) | |||
Termín od: | 19.02.2022 | Termín do: | 20.02.2022 | |
Kontakt: | Tomáš Krištof | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0907071562, | |||
Kontakt e-mail: | tkratufalevice@tstk.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 17. 02. 2022 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
deti - chlapci | 32 | - | - | 18.02.2022 08:00 | Levice |
deti - dievčatá | 32 | - | - | 18.02.2022 08:20 | Levice |
Poznámky:
rozpis, správa, CH skupiny/hl.súťaž D skupiny/hl.súťaž
Aktuálne nariadenia podľa platnej vyhlášky ÚVZ SR nájdete TU.
VR: Krištof Tomáš, ZVR: Mókuš Milan
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | BYE | |||
2. | BYE | ||||
3. | BYE | ||||
4. | BYE | ||||
5. | (3-4) | BYE | |||
6. | BYE | ||||
7. | BYE | ||||
8. | BYE | ||||
9. | BYE | ||||
10. | BYE | ||||
11. | BYE | ||||
12. | (3-4) | BYE | |||
13. | BYE | ||||
14. | BYE | ||||
15. | BYE | ||||
16. | (2) | BYE |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Zuberec Samuel | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Petržalka | |||||
2 | Tomašovič Ľubomír | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Sereď | |||||
3 | Brezovický Samuel | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Ratufa Levice | |||||
4 | Kovács Martin | 31.10.2022 !!! | 2013 | M-ch | TK Ratufa Levice | |||||
5 | Eisenreich Maximilian | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Slávia SPU Nitra | |||||
6 | Koppan David | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Skalka Nitra | |||||
7 | Krajčo Lukáš | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Skalka Nitra | |||||
8 | Sojka Samuel | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Skalka Nitra | |||||
9 | Polák Lukáš | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | Tenis team Nové Zámky | |||||
10 | Babindai Matias | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | MŠO Štúrovo | |||||
11 | Bartek Mathias | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK HSC Piešťany | |||||
12 | Gregor Tomáš | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | Play Tennis-Bedminton Malinovo | |||||
13 | Juríček Jáchym | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Žilina |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Csontó Tobias | 17. 02. 2022 08:31 | 2013 | M-ch | TK Ratufa Levice | |||||
2 | Ďuris Lucas | 26. 01. 2022 18:20 | 2012 | M-ch | Tenis team Nové Zámky | |||||
3 | Fiam Patrik | 15. 02. 2022 08:32 | 2013 | M-ch | MŠO Štúrovo | |||||
4 | Malinka Igor | 16. 02. 2022 09:15 | 2012 | M-ch | TC Topoľčany | |||||
5 | Zalka Roland | 17. 02. 2022 05:53 | 2012 | M-ch | Hi-Ten TAC D. Streda |