Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090035 - TC Topoľčany | |||
Názov turnaja: | BABY TOUR II | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Javorova 4640/1, Topoľčany | |||
Trieda: | Turnaje detí do 10 rokov | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Mokrá Marcela (B) | Počet dvorcov: | 3 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 05.02.2022 | Termín do: | 07.02.2022 | |
Kontakt: | Ing Róbert Korec | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0905209130, | |||
Kontakt e-mail: | robinokorec@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 03. 02. 2022 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
deti - dievčatá | 24 | - | - | 05.02.2022 8:30 | v mieste konania |
deti - chlapci | 24 | - | - | 06.02.2022 8:30 | v mieste konania |
Poznámky:
rozpis, správa, CH skupiny/hl.súťaž D skupiny/hl.súťaž/baráž
Aktuálne nariadenia podľa platnej vyhlášky ÚVZ SR nájdete TU.
VR: Mokrá Marcela
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | BYE | ||||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | BYE | ||||
4. | BYE | 16 8 SF F | |||
5. | BYE | ||||
6. | BYE | 16 8 SF F | |||
7. | BYE | ||||
8. | BYE | 16 8 SF F | |||
9. | BYE | ||||
10. | BYE | 16 8 SF F | |||
11. | BYE | ||||
12. | BYE | 16 8 SF F | |||
13. | BYE | ||||
14. | BYE | 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | BYE | 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Zuberec Samuel | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Petržalka | |||||
2 | Bogner Andrej | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TC Topoľčany | |||||
3 | Vajay Martin | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK 77 Skalica | |||||
4 | Zalka Roland | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | |||||
5 | Malinka Igor | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TC Topoľčany | |||||
6 | Baranovič Nicolas | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Nová generácia NMnV | |||||
7 | Koppan David | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Skalka Nitra | |||||
8 | Eisenreich Maximilian | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Slávia SPU Nitra | |||||
9 | Tomašovič Ľubomír | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Sereď | |||||
10 | Smetana Radek | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK 77 Skalica | |||||
11 | Ďuris Lucas | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | Tenis team Nové Zámky | |||||
12 | Juríček Jáchym | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Žilina | |||||
13 | Kozel Oliver | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Petržalka |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Brejka Hugo | 02. 01. 2022 10:41 | 2013 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | |||||
2 | Klčovanský Martin | 06. 02. 2022 07:57 | 2012 | M-ch | TK HSC Piešťany | |||||
3 | Krajčo Lukáš | 01. 02. 2022 21:23 | 2012 | M-ch | TK Skalka Nitra | |||||
4 | Lörinčík Lukas | 02. 02. 2022 09:59 | 2014 | De-ch | TK Petržalka | |||||
5 | Peniak Timur | 01. 02. 2022 15:03 | 2012 | M-ch | TA M. Ryšavého Bojnice | |||||
6 | Polák Lukáš | 02. 02. 2022 07:13 | 2013 | M-ch | Tenis team Nové Zámky | |||||
7 | Slaninák Dávid | 02. 02. 2022 17:40 | 2012 | M-ch | TC Topoľčany | |||||
8 | Sojka Samuel | 01. 02. 2022 21:25 | 2013 | M-ch | TK Skalka Nitra |