Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080123 - Play Tennis-Bedminton Malinovo | |||
Názov turnaja: | BABOLAT CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | PLAY TENNISELFO CLUB MALINOVO,Družstevná 575, MALINOVO 900 45 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Valo Patrik (B) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Kyselovič Michal (A) | |||
Termín od: | 23.07.2022 | Termín do: | 25.07.2022 | |
Kontakt: | Patrik Valo | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0918542116, | |||
Kontakt e-mail: | patrikvalo8@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 21. 07. 2022 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladšie žiačky | 32 | 16 | - | 22.07.2022 9:00 | v mieste konania |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 22.07.2022 9:00 | v mieste konania |
Poznámky:
rozpis, útecha, správa, vyhodnotenie
VR: Patrik Valo, ZVR: Michal Kyselovič
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Šišovský Alexander | |||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Lempochner Maximilián | ||||
4. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
5. | Romaniuta Yehor | ||||
6:0 6:0 | |||||
6. | Kučera Richard | 32 16 8 SF F | |||
7. | (5-8) | Rapant Matej | |||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Waldecker Peter | |||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Martišek Pavol | ||||
6:0 6:0 | |||||
12. | Ondrej Maximilián | 32 16 8 SF F | |||
13. | Štrba Matúš | ||||
6:1 3:6 6:3 | |||||
14. | Kurhajec Marián | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (5-8) | Gulej Kini | 32 16 8 SF F | ||
17. | BYE | ||||
18. | (5-8) | Zuberec Samuel | 32 16 8 SF F | ||
19. | Sárkány Nicolas | ||||
6:0 6:0 | |||||
20. | Kruijt Daniel | 32 16 8 SF F | |||
21. | Mamedgulyyev Azat | ||||
6:1 4:6 6:0 | |||||
22. | Krištofovič Lukáš | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
24. | (3-4) | Košťany Patrik | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
26. | (5-8) | Ježek Samuel | 32 16 8 SF F | ||
27. | Husovský Jakub | ||||
4:6 6:3 6:1 | |||||
28. | Šalgovič Ľudovít | 32 16 8 SF F | |||
29. | BYE | ||||
30. | Hamar Paris | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
32. | (2) | Baranovič Tobias | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Šišovský A. Baranovič T. | |||
2. | BYE | 8 SF F | |||
3. | Ježek S. Ondrej M. | ||||
6:3 6:1 | |||||
4. | Hamar P. Romaniuta Y. | 8 SF F | |||
5. | Zuberec S. Kučera R. | ||||
7:5 6:4 | |||||
6. | Štrba M. Mamedgulyyev A. | 8 SF F | |||
7. | BYE | ||||
8. | (2) | Gulej K. Waldecker P. | 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Šišovský Alexander | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Slávia SPU Nitra | 17 | ||||
2 | Baranovič Tobias | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Nová generácia NMnV | 20 | ||||
3 | Košťany Patrik | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | 21 | ||||
4 | Waldecker Peter | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Nová Dubnica | 52 | ||||
5 | Ježek Samuel | 31.10.2022 !!! | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 67 | ||||
6 | Gulej Kini | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 110 | ||||
7 | Zuberec Samuel | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Petržalka | |||||
8 | Rapant Matej | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | |||||
9 | Ondrej Maximilián | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Nová Dubnica | |||||
10 | Hamar Paris | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
11 | Sárkány Nicolas | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Tennis Classic Bratislava | |||||
12 | Šalgovič Ľudovít | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK HSC Piešťany | |||||
13 | Kurhajec Marián | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
14 | Krištofovič Lukáš | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Nová generácia NMnV | |||||
15 | Kučera Richard | 31.10.2025 | 2010 | S-ch | VTC Pezinok | |||||
16 | Husovský Jakub | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK PROFI Senec | |||||
17 | Lempochner Maximilián | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | United Tennis Academy BA | |||||
18 | Štrba Matúš | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | United Tennis Academy BA | |||||
19 | Martišek Pavol | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Petržalka | |||||
20 | Mamedgulyyev Azat | 31.10.2024 | 2011 | S-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||||
21 | Kruijt Daniel | 31.10.2023 !!! | 2010 | S-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | |||||
22 | Romaniuta Yehor | 31.10.2023 !!! | 2011 | S-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Gál Milan | 16. 07. 2022 20:29 | 2011 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
2 | Juríček Jáchym | 19. 07. 2022 13:08 | 2012 | M-ch | TK Žilina | |||||
3 | Košút Šimon | 06. 06. 2022 21:34 | 2010 | S-ch | TC EMPIRE Trnava | 62 | ||||
4 | Piroha Matúš | 13. 07. 2022 00:42 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
5 | Rodek Alex | 16. 07. 2022 08:22 | 2010 | S-ch | TC Moravský Svätý Ján | 80 | ||||
6 | Žovic David | 21. 07. 2022 00:38 | 2012 | M-ch | TK Slávia STU Bratislava |