Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080087 - TK Jednotka Bratislava | |||
Názov turnaja: | TK JEDNOTKA CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Prokofievova 5 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Hrušovská Dana (A) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Šramková Lucia (A) | |||
Termín od: | 04.02.2022 | Termín do: | 06.02.2022 | |
Kontakt: | Lucia Šramková | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0903232027, | |||
Kontakt e-mail: | tkjednotka@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 02. 02. 2022 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenky | 32 | 16 | - | 03.02.2022 10:00 | Prokofievova 5 |
dorastenci | 32 | 16 | - | 03.02.2022 10:00 | Prokofievova 5 |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie CH/D
Aktuálne nariadenia podľa platnej vyhlášky ÚVZ SR nájdete TU.
VR: Hrušovská Dana, ZVR: Šramková Lucia
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Švorcová S. Škoricová M. | |||
2. | BYE | 8 SF F | |||
3. | Beláňová E. Borguľová S. | ||||
6:3 6:2 | |||||
4. | Jakubcová K. Daubnerová I. | 8 SF F | |||
5. | Beláňová Ľ. Križanová E. | ||||
3:6 6:2 10:8 | |||||
6. | Gubík A. Kadlečíková S. | 8 SF F | |||
7. | Odorová E. Berceliová E. | ||||
6:3 7:6(2) | |||||
8. | (2) | Veličová N. Kamenská C. | 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Švorcová Stella Izabela | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 51 | ||||
2 | Hetešová Sophie | 31.10.2024 | 2006 | D-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 57 | ||||
3 | Kamenská Chiara | 31.10.2024 | 2005 | Ž | ŠA Trenčianske Teplice | 60 | ||||
4 | USP | Veličová Nina | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK AS Trenčín | 61 | |||
5 | Šimonová Nina | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TK AS Trenčín | 62 | ||||
6 | Škoricová Martina | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Jednotka Bratislava | 69 | ||||
7 | Kernová Karin | 31.10.2025 | 2006 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 71 | ||||
8 | Jakubcová Katarína | 31.10.2025 | 2007 | D-d | STK Martin Priekopa | 72 | ||||
9 | Gubík Amanda | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TJ Lokomotíva Bánov | 78 | ||||
10 | USP | Beláňová Ela | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Jednotka Bratislava | 82 | |||
11 | Parízeková Laura | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Ratufa Levice | 99 | ||||
12 | Daubnerová Ivana | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 99 | ||||
13 | Borguľová Sandra | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 102 | ||||
14 | Lišková Ema | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Baník Prievidza | 111 | ||||
15 | USP | Berceliová Emma | 31.10.2024 | 2006 | D-d | Hi-Ten TAC D. Streda | 117 | |||
16 | Odorová Emma | 31.10.2024 | 2005 | Ž | Hi-Ten TAC D. Streda | 132 | ||||
17 | Zitová Tamara | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Baník Prievidza | 135 | ||||
18 | Lapšová Emma | 31.10.2025 | 2005 | Ž | Gevorg Tennis Club Trenčín | 157 | ||||
19 | Beláňová Ľubica | 31.10.2022 !!! | 2008 | D-d | TK Jednotka Bratislava | 170 | ||||
20 | USP | Salaiová Vanesa | 31.10.2024 | 2008 | D-d | JJ Tenis Trnava | 196 | |||
21 | Scheberová Lucia | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 203 | ||||
22 | Georgievska Hana | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 219 | ||||
23 | Tomašovičová Lea | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 226 | ||||
24 | Kadlečíková Simona | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 232 | ||||
25 | USP | Križanová Ema | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 271 | |||
26 | USP | Siváková Adela | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TC Moravský Svätý Ján | 293 | |||
27 | Zathurecká Zoja | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 350 | ||||
28 | USP | Barháčová Sofia | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Slovan Galanta | ||||
29 | Budošová Bianka | 31.10.2022 !!! | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | |||||
30 | USP | Blanco Elizabeth Kristína | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-d | ŠA Trenčianske Teplice | ||||
31 | odhlásený 2 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-d | Slovenský tenisový zväz | |||||
32 | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-d | Slovenský tenisový zväz |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Andrusová Juliana | 01. 02. 2022 18:25 | 2006 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 91 | ||||
2 | Brandisová Emma | 30. 01. 2022 09:03 | 2005 | Ž | TKM - Tenisový klub Madunice | 81 | ||||
3 | Dejová Simona | 25. 01. 2022 18:37 | 2007 | D-d | JH Tenis Akadémia Bratislava | 328 | ||||
4 | Eliašová Tamara | 04. 02. 2022 10:54 | 2005 | Ž | TK GSM Prešov | 162 | ||||
5 | Ferancová Agnes | 31. 01. 2022 14:33 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 350 | ||||
6 | Fialová Hanka | 04. 02. 2022 08:33 | 2007 | D-d | JH Tenis Akadémia Bratislava | 271 | ||||
7 | Gáliková Terezka | 30. 01. 2022 18:00 | 2008 | D-d | TK Petržalka | 162 | ||||
8 | Haňdiaková Ester | 02. 02. 2022 18:38 [N] | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | |||||
9 | Hargašová Sofia | 02. 02. 2022 07:26 | 2009 | D-d | LTC Leopoldov | |||||
10 | Janíčková Adriana | 01. 02. 2022 14:36 | 2005 | Ž | TK Kysucké Nové Mesto | 194 | ||||
11 | Jávorková Karin | 31. 01. 2022 18:49 | 2006 | D-d | Hi-Ten TAC D. Streda | 52 | ||||
12 | Košecká Gabriela | 03. 02. 2022 14:07 | 2006 | D-d | TK 77 Skalica | 96 | ||||
13 | Kutešová Emma | 01. 02. 2022 22:28 | 2005 | Ž | Tenisový klub Dúbravka BA | 276 | ||||
14 | Nováková Viktória | 02. 02. 2022 08:01 | 2010 | S-d | TC EMPIRE Trnava | 219 | ||||
15 | Panáková Veronika | 01. 02. 2022 18:52 | 2005 | Ž | VTC Pezinok | 344 | ||||
16 | Pauková Sofia | 01. 02. 2022 08:47 | 2008 | D-d | TK Rajec | 146 | ||||
17 | Petrovičová Nella | 03. 02. 2022 17:29 | 2006 | D-d | TK Petržalka | 58 | ||||
18 | Podolská Diana | 02. 02. 2022 08:58 | 2006 | D-d | TJT Michalovce | 83 | ||||
19 | Polačiková Aneta | 02. 02. 2022 07:24 | 2008 | D-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 128 | ||||
20 | Potičná Vivienne | 04. 02. 2022 09:21 | 2006 | D-d | JH Tenis Akadémia Bratislava | 56 | ||||
21 | Provazníková Agáta | 01. 02. 2022 21:12 | 2004 | Ž | AŠK Skalica | 46 | ||||
22 | Rablánska Flóra | 02. 02. 2022 08:37 | 2009 | D-d | Tenis team Nové Zámky | 289 | ||||
23 | Šatánková Valentína | 29. 01. 2022 10:51 | 2008 | D-d | TK Petržalka | 350 | ||||
24 | Sedláková Sofia | 02. 02. 2022 08:45 | 2009 | D-d | TK Sereď | |||||
25 | Šupová Kali | 01. 02. 2022 13:39 | 2009 | D-d | TK HSC Piešťany | |||||
26 | Tóth Lilla | 31. 01. 2022 14:06 | 2007 | D-d | TKM Betliar | 35 | ||||
27 | Turza Viktória | 02. 02. 2022 07:42 | 2007 | D-d | JH Tenis Akadémia Bratislava | 328 | ||||
28 | Vatlavicová Monika | 01. 02. 2022 22:42 | 2006 | D-d | TK 77 Skalica | 50 | ||||
29 | Vavrová Yasmin | 28. 01. 2022 23:44 | 2007 | D-d | TK Petržalka | 91 | ||||
30 | Zemanová Michaela | 24. 01. 2022 07:42 | 2008 | D-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 350 |