Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080116 - Tenis-Bedminton klub D. Lužná | |||
Názov turnaja: | D. LUŽNÁ CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Rekreačná 3, 900 42 Dunajská Lužná | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Hasaj Ján (A) | Počet dvorcov: | 8 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 23.04.2022 | Termín do: | 25.04.2022 | |
Kontakt: | Ľubomír Kurek | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0902355812, | |||
Kontakt e-mail: | info@tbluzna.eu | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 21. 04. 2022 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 48 | 24 | - | 22.04.2022 10:15 | Nobelovo nám. 6 |
staršie žiačky | 48 | 24 | - | 22.04.2022 10:00 | Nobelovo nám. 6 |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Hasaj Ján
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Matušík Lukáš | |||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Kruksa Martin | ||||
4. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
5. | Tóth Tomáš | ||||
6:2 6:0 | |||||
6. | Vaškanin Filip | 32 16 8 SF F | |||
7. | (5-8) | Lackovič Samuel | |||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Hlóska Viktor | |||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | odhlásený 1 po vyžrebovaní | ||||
skr | |||||
12. | Medvecký Matej | 32 16 8 SF F | |||
13. | Michalka Jakub | ||||
6:1 6:2 | |||||
14. | Kalma Kevin | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (5-8) | Vancu Adrian | 32 16 8 SF F | ||
17. | BYE | ||||
18. | (5-8) | Gróf Leonard | 32 16 8 SF F | ||
19. | odhlásený 5 po vyžrebovaní | ||||
skr | |||||
20. | Sobihard Peter | 32 16 8 SF F | |||
21. | Suchánek Adam | ||||
skr | |||||
22. | odhlásený 3 po vyžrebovaní | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
24. | (3-4) | Fleischmann Jakub | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
26. | (5-8) | Verbovský Martin | 32 16 8 SF F | ||
27. | odhlásený 4 po vyžrebovaní | ||||
skr | |||||
28. | Marko Martin | 32 16 8 SF F | |||
29. | Hyc Matej | ||||
6:0 6:0 | |||||
30. | Roman Filip | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
32. | (2) | odhlásený 2 po vyžrebovaní | 32 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Matušík Lukáš | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 49 | ||||
2 | Hlóska Viktor | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | MŠO Štúrovo | 61 | ||||
3 | Fleischmann Jakub | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | 67 | ||||
4 | Verbovský Martin | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 70 | ||||
5 | Lackovič Samuel | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 76 | ||||
6 | Gróf Leonard | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 84 | ||||
7 | Vancu Adrian | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 108 | ||||
8 | Kruksa Martin | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 125 | ||||
9 | Vaškanin Filip | 31.10.2024 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | 146 | ||||
10 | Tóth Tomáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 160 | ||||
11 | Roman Filip | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 175 | ||||
12 | USP | Marko Martin | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 181 | |||
13 | Kalma Kevin | 31.10.2023 !!! | 2009 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 194 | ||||
14 | Sobihard Peter | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Inter Bratislava | |||||
15 | Hyc Matej | 31.10.2023 !!! | 2009 | D-ch | TC Moravský Svätý Ján | |||||
16 | Medvecký Matej | 31.10.2023 !!! | 2009 | D-ch | Západoslovenský tenisový zväz | |||||
17 | Suchánek Adam | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
18 | Michalka Jakub | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | |||||
19 | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz | |||||
20 | odhlásený 2 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz | |||||
21 | odhlásený 4 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz | |||||
22 | odhlásený 3 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz | |||||
23 | odhlásený 5 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Adamović Andrej | 02. 04. 2022 10:12 | 2011 | S-ch | TK Petržalka | |||||
2 | Bartovič Marko | 18. 04. 2022 20:16 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | 102 | ||||
3 | Budoš Lukáš | 20. 04. 2022 20:02 | 2010 | S-ch | TK Slovan Bratislava | 131 | ||||
4 | Buocik Ján | 22. 04. 2022 09:15 | 2009 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 194 | ||||
5 | Čan Sebastián | 16. 04. 2022 21:56 | 2011 | S-ch | TK Petržalka | |||||
6 | Czinege Norbert | 12. 04. 2022 21:34 | 2009 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | |||||
7 | Gakh Matvei | 23. 04. 2022 20:41 | 2008 | D-ch | TK Slávia SPU Nitra | |||||
8 | Gál Milan | 10. 04. 2022 20:16 | 2011 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
9 | Gergeľ Maximilián | 19. 04. 2022 17:53 | 2009 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | |||||
10 | Gibala Dominik | 20. 04. 2022 22:16 | 2009 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 48 | ||||
11 | Gramblička Adam | 19. 04. 2022 23:33 | 2010 | S-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 118 | ||||
12 | Halás Vladimír | 20. 04. 2022 21:36 | 2009 | D-ch | TK 77 Skalica | 79 | ||||
13 | Horváth Timur | 20. 04. 2022 15:01 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 131 | ||||
14 | Hvorecký Maxim | 20. 04. 2022 21:43 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | |||||
15 | Jasenák Lukáš | 20. 04. 2022 22:46 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 55 | ||||
16 | Jendrejský Nicolas | 21. 04. 2022 07:50 | 2009 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 49 | ||||
17 | Jureňa Martin | 23. 04. 2022 20:42 | 2009 | D-ch | AŠK Skalica | 54 | ||||
18 | Kolárik Igor | 16. 04. 2022 23:29 | 2010 | S-ch | Tenis team Nové Zámky | 83 | ||||
19 | Konderla Filip | 14. 04. 2022 20:26 | 2008 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 35 | ||||
20 | Kovář Gregor | 19. 03. 2022 19:43 | 2008 | D-ch | LTC Leopoldov | 35 | ||||
21 | Krajčovič Tomáš | 18. 04. 2022 21:25 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 42 | ||||
22 | Kucharek Filip | 22. 04. 2022 02:52 | 2009 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 51 | ||||
23 | Kucharek Kristián | 22. 04. 2022 02:52 | 2011 | S-ch | TK Tennis Classic Bratislava | |||||
24 | Lipovský Michal | 23. 04. 2022 20:41 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | |||||
25 | Luhový Ivan | 18. 04. 2022 18:42 | 2008 | D-ch | TK Púchov | 59 | ||||
26 | Lukačeňa García Marek | 20. 04. 2022 08:29 | 2009 | D-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 73 | ||||
27 | Massalkhi Adam | 20. 04. 2022 21:56 | 2008 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 66 | ||||
28 | Massalkhi Daniel | 20. 04. 2022 21:55 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | 194 | ||||
29 | Matucha Ján | 19. 04. 2022 18:01 | 2008 | D-ch | United Tennis Academy BA | 105 | ||||
30 | Nipča Leonard | 20. 04. 2022 20:48 | 2011 | S-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | |||||
31 | Pagáč Lukáš | 19. 04. 2022 12:03 | 2010 | S-ch | MatchPoint Tennis Club Púchov | 194 | ||||
32 | Pavlysh Oleh | 17. 04. 2022 19:13 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | 88 | ||||
33 | Piško Patrik | 19. 04. 2022 07:56 | 2008 | D-ch | TŠ Advantage Bratislava | 194 | ||||
34 | Pleško Richard | 21. 04. 2022 07:46 | 2008 | D-ch | TK Žilina | 35 | ||||
35 | Reynolds Filip | 19. 04. 2022 13:42 | 2010 | S-ch | TK Žilina | 123 | ||||
36 | Rodek Alex | 20. 04. 2022 10:39 | 2010 | S-ch | TC Moravský Svätý Ján | |||||
37 | Rusnák Jakub | 18. 04. 2022 15:44 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | 140 | ||||
38 | Šimunič Martin | 13. 04. 2022 14:36 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 140 | ||||
39 | Siqueira Lukas | 21. 04. 2022 08:27 | 2010 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | 127 | ||||
40 | Slašťan Tomáš | 20. 04. 2022 21:00 | 2008 | D-ch | Fresh club Zvolen | 27 | ||||
41 | Soboňa Andrej | 23. 04. 2022 20:41 | 2011 | S-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
42 | Taha Adam | 20. 04. 2022 12:07 | 2011 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
43 | Zelenák Ivan | 23. 04. 2022 20:42 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 194 | ||||
44 | Žembery Martin | 17. 04. 2022 12:39 | 2009 | D-ch | TK Tajch Nová Baňa | 131 |