' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  tréner  |  klub  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2022

 Bratislavský region
Usporiadateľ:080116 - Tenis-Bedminton klub D. Lužná
Názov turnaja:D. LUŽNÁ CUP
Miesto konania (adresa dvorcov):Rekreačná 3, 900 42 Dunajská Lužná
Trieda:Turnaje triedy "D" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Hasaj Ján (A) Počet dvorcov:8
Zástupca rozhodcu:Zatiaľ neurčený   
Termín od:16.04.2022 Termín do:18.04.2022
Kontakt:Filip Kratochvíla
Kontakt tel.:dv. - 0902355812, mobil - 0917417587,
Kontakt e-mail:info@tbluzna.eu
 Uzávierka odhlášok v termíne: 14. 04. 2022 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci4824-15.04.2022 10:45Nobelovo nám. 6
mladšie žiačky4824-15.04.2022 10:30Nobelovo nám. 6

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie, útecha
VR: Hasaj Ján

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Lukáš Pagáč 
   16.04.2022 14:30
2. BYE 
 
3. Martin Turza 
   16.04.2022 12:00
4. Adam Suchánek 
 
5. Igor Malinka 
   16.04.2022 12:00
6. Matúš Štrba 
 
7. Nicolas Sárkány 
   16.04.2022 12:00
8. (5-8)Hugo Mužík 
 
9. (3-4)Alexander Šišovský 
   16.04.2022 12:00
10. Patrik Mészáros 
 
11. Máté Lőrinc Lipp 
   16.04.2022 12:00
12. Samuel Ježek 
 
13. Levi Kordoš 
   16.04.2022 12:00
14. Sebastian Bán 
 
15. Leonard Nipča 
   16.04.2022 12:00
16. (5-8)Daniel Massalkhi 
 
17. (5-8)Lukáš Švarc 
   16.04.2022 12:00
18. Kristián Kucharek 
 
19. Azat Mamedgulyyev 
   16.04.2022 13:20
20. Milan Gál 
 
21. Samuel Naď 
   16.04.2022 13:20
22. Johnny Kollár 
 
23. Anton Talama 
   16.04.2022 13:20
24. (3-4)Jakub Rusnák 
 
25. (5-8)Igor Kolárik 
   16.04.2022 13:20
26. Sebastián Janda 
 
27. Filip Gonda 
   16.04.2022 13:20
28. Alex Rodek 
 
29. Ľudovít Šalgovič 
   16.04.2022 13:20
30. Ľubomír Tomašovič 
 
31. Sebastián Čan 
   16.04.2022 13:20
32. (2)Maxim Hvorecký 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Šišovský A.  Hvorecký M. 
   17.04.2022 14:00
2. Janda S.  Talama A. 
 
3. Kucharek K.  Kollár J. 
   17.04.2022 14:00
4. Ježek S.  Švarc L. 
 
5. Kordoš L.  Naď S. 
   17.04.2022 14:00
6. Malinka I.  Tomašovič Ľ. 
 
7. Gál M.  Nipča L. 
   17.04.2022 14:00
8. (2)Massalkhi D.  Rusnák J. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Pagáč Lukáš31.10.20222010M-chMatchPoint Tennis Club Púchov 11
2 Hvorecký Maxim31.10.20232010M-chTK Petržalka 15
3 Šišovský Alexander31.10.20222010M-chTK Slávia SPU Nitra 17
4 Rusnák Jakub31.10.20222010M-chTK Kúpele Piešťany 27
5 Mužík Hugo31.10.20222010M-chTK 1901 Spišská Nová Ves 29
6 Kolárik Igor31.10.20222010M-chTenis team Nové Zámky 31
7 Massalkhi Daniel31.10.20222010M-chTK Kúpele Piešťany 34
8 Švarc Lukáš31.10.20222010M-chTK Petržalka 36
9 Bán Sebastian31.10.20222010M-chTK Šaľa 52
10 Ježek Samuel31.10.20222010M-chTK Petržalka 67
11 Rodek Alex31.10.20222010M-chTC Moravský Svätý Ján 80
12 Janda Sebastián31.10.20232011M-chTJT Michalovce  
13 Nipča Leonard31.10.20232011M-chJH Tenis Akadémia Bratislava  
14 Malinka Igor31.10.20222012De-chTC Topoľčany  
15 Mészáros Patrik31.10.20232011M-chTenis team Nové Zámky  
16 Suchánek Adam31.10.20232011M-chTK Slávia STU Bratislava  
17 Gonda Filip31.10.20232011M-chTop tennis academy Zvolen  
18 Gál Milan31.10.20232011M-chTK Petržalka  
19 Naď Samuel31.10.20232011M-chTK Mladosť Košice  
20 Kucharek Kristián31.10.20232011M-chTK Tennis Classic Bratislava  
21 Turza Martin31.10.20232011M-chJH Tenis Akadémia Bratislava  
22 Kollár Johnny31.10.20232011M-chTK Tennis Classic Bratislava  
23 Tomašovič Ľubomír31.10.20222012De-chTC EMPIRE Trnava  
24 Čan Sebastián31.10.20232011M-chTK Petržalka  
25 Šalgovič Ľudovít31.10.20232011M-chTK HSC Piešťany  
26 Sárkány Nicolas31.10.20232011M-chTK Slovan Bratislava  
27 Kordoš Levi31.10.20222010M-chTK Senica  
28 Štrba Matúš31.10.20232011M-chUnited Tennis Academy BA  
29 Talama Anton31.10.20222010M-chTJT Michalovce  
30 Mamedgulyyev Azat31.10.20222011M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
31 Lipp Máté Lőrinc31.10.20222010M-chSlovenský tenisový zväz  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Baranovič Tobias09. 04. 2022 12:292010M-chTK Nová generácia NMnV 20
2Budoš Lukáš14. 04. 2022 08:192010M-chTK Slovan Bratislava 23
3Čellár Martin10. 04. 2022 09:222011M-chŠport Park Lúčky  
4Gramblička Adam27. 03. 2022 09:272010M-chTK Slovan Bratislava 8
5Husovský Jakub15. 04. 2022 08:142011M-chTK PROFI Senec  
6Kabát Marek12. 04. 2022 20:372012De-chTK ŠTK Šamorín  
7Kočiš Martin08. 04. 2022 10:242012De-chTK Slovan Bratislava  
8Krnáč Michal13. 04. 2022 18:172012De-chTK Slovan Bratislava  
9Kurilla Norbert14. 04. 2022 12:202011M-chTK Tennis Classic Bratislava  
10Lempochner Maximilián13. 04. 2022 09:042012De-chUnited Tennis Academy BA  
11Murín Samuel13. 04. 2022 09:212011M-chTK Tennis Classic Bratislava  
12Noga Oliver07. 04. 2022 13:552012De-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
13Ondrej Maximilián22. 03. 2022 11:132011M-chTK Nová Dubnica  
14Piroha Matúš05. 04. 2022 23:552012De-chTK Slávia STU Bratislava  
15Sanson Matteo12. 04. 2022 09:342012De-chTK Slávia STU Bratislava  
16Soboňa Andrej18. 02. 2022 12:202011M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
17Štancel Nicolas13. 04. 2022 14:562010M-chŠK Blava 1928 J.Bohunice 57
18Stavrovský Adam13. 04. 2022 22:092010M-chTK Slávia STU Bratislava 38
19Stopka David29. 03. 2022 14:552011M-chTC TALENT Bratislava  
20Taha Adam04. 04. 2022 09:362011M-chTK Slávia STU Bratislava  
21Žlnka Andrej04. 04. 2022 18:032010M-chFresh club Zvolen  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk