www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  tréner  |  klub  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2022

 Stredoslovenský region
Usporiadateľ:100020 - TK Žilina
Názov turnaja:TK ŽILINA 2022
Miesto konania (adresa dvorcov):Za plavárňou 1, 010 08 Žilina
Trieda:Turnaje detí do 10 rokov Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Bača Michal (C) Počet dvorcov:10
Zástupca rozhodcu:Kališ Branislav (B)   
Termín od:18.06.2022 Termín do:19.06.2022
Kontakt:Igor Seduch
Kontakt tel.:dv. - 041/2861218, mobil - 0949260019,
Kontakt e-mail:igor.seduch@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 16. 06. 2022 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
deti - dievčatá48--17.06.2022 9:00TK Žilina
deti - chlapci48--17.06.2022 9:00TK Žilina

Poznámky:

rozpis, časový harmonogram, útecha, správa
VR: M. Bača, ZVR: B. Kališ

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Oliver Noga 
   18.06.2022 11:00
2. BYE 
 
3. Richard Hančin 
   18.06.2022 11:00
4. BYE 
 
5. Lucas Ďuris 
   18.06.2022 11:00
6. Andrej Marčišin 
 
7. (5-8)Lukáš Majcher 
   18.06.2022 12:00
8. BYE 
 
9. (3-4)Michael Šustek 
   18.06.2022 12:00
10. BYE 
 
11. Hugo Vavřinek 
   18.06.2022 11:00
12. Adam Konečný 
 
13. Hugo Brejka 
   18.06.2022 11:00
14. Alex Kubala 
 
15. BYE 
   18.06.2022 12:00
16. (5-8)Dionýz Štalmach 
 
17. BYE 
   18.06.2022 12:00
18. (5-8)Juraj Babulic 
 
19. Jaroslav Polách 
   18.06.2022 11:00
20. Tomáš Chnápko 
 
21. Bruno Podhradský 
   18.06.2022 11:00
22. Lukáš Holinec 
 
23. BYE 
   18.06.2022 12:00
24. (3-4)Marko Šupica 
 
25. BYE 
   18.06.2022 12:00
26. (5-8)Eduard Fabrici 
 
27. Danny Kollár 
   18.06.2022 11:00
28. Viliam Vrábel 
 
29. Mathias Bartek 
   18.06.2022 11:00
30. Jakub Papuščák 
 
31. BYE 
   18.06.2022 12:30
32. (2)Jáchym Juríček 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Vavřinek Hugo31.10.20222012De-chTKM Martin  
2 Fabrici Eduard31.10.20232014De-chTK Žilina  
3 Hančin Richard31.10.20232013De-chTK Žilina  
4 Holinec Lukáš31.10.20232013De-chTK Žilina  
5 Majcher Lukáš31.10.20222012De-chTK Žilina  
6 Šustek Michael31.10.20222012De-chTK Žilina  
7 Konečný Adam31.10.20222012De-chŠport Park Lúčky  
8 Kubala Alex31.10.20222014De-chBenet LTC Bytča  
9 Vrábel Viliam31.10.20232013De-chTK Žilina  
10 Juríček Jáchym31.10.20222012De-chTK Žilina  
11 Papuščák Jakub31.10.20222012De-chTKM Martin  
12 Brejka Hugo31.10.20232013De-chMŠK Poprad-Tatry  
13 Bartek Mathias31.10.20222013De-chTK HSC Piešťany  
14 Babulic Juraj31.10.20222012De-chTK HSC Piešťany  
15 Podhradský Bruno31.10.20222013De-chTK Žilina  
16 Štalmach Dionýz31.10.20242012De-chTJ Sokol Prešov  
17 Polách Jaroslav31.10.20222012De-chTK Spartak Komárno  
18 Chnápko Tomáš31.10.20222012De-chTK HSC Piešťany  
19 Marčišin Andrej31.10.20232013De-chTK Tennis Classic Bratislava  
20 Šupica Marko31.10.20222012De-chTKM Martin  
21 Kollár Danny31.10.20222013De-chTK Tennis Classic Bratislava  
22 Noga Oliver31.10.20222012De-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
23 Ďuris Lucas31.10.20222012De-chTK ŠTK Šamorín  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Blaščík Matyáš Dominik15. 06. 2022 17:052013De-chBratislavský tenisový zväz  
2Ďurech Juraj26. 05. 2022 06:442013De-chTK Nová Dubnica  
3Kholodnyak Daniel20. 05. 2022 15:292014De-chTK Žilina  
4Peniak Timur11. 06. 2022 14:212012De-chTA M. Ryšavého Bojnice  
5Tonhajzer Lukáš13. 06. 2022 16:042013De-chŠK Pepas Slovenská Ľupča  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk