www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  tréner  |  klub  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2022

 Stredoslovenský region
Usporiadateľ:100013 - TK Ružomberok
Názov turnaja:CT
Miesto konania (adresa dvorcov):TK Ružomberok, D.Makovického 26
Trieda:Turnaje triedy "D" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Dujava Dušan (C) Počet dvorcov:8
Zástupca rozhodcu:Madliak Martin (A)   
Termín od:06.07.2022 Termín do:08.07.2022
Kontakt:Ing. Jozef Virág
Kontakt tel.:mobil - 0905160969,
Kontakt e-mail:rbktenis@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 04. 07. 2022 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
dorastenky3216-05.07.2022 9:00TK Ružomberok
dorastenci3216-05.07.2022 9:00TK Ružomberok

Poznámky:

 rozpis, útecha, správa, vyhodnotenie
VR: Dušan Dujava, ZVR: Martin Madliak

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Tomáš Jáger 
   06.07.2022 12:45
2. BYE 
 
3. Matúš Jáger 
   06.07.2022 10:15
4. po vyžrebovaní odhlásený 1 
 
5. (3-4)po vyžrebovaní odhlásený 2 
   06.07.2022 12:45
6. BYE 
 
7. Matej Letavay 
   06.07.2022 10:15
8. Tomáš Slašťan 
 
9. Lukáš Kulich 
   06.07.2022 10:15
10. Matúš Lančarič 
 
11. BYE 
   06.07.2022 12:45
12. (3-4)Maroš Medveď 
 
13. Peter Chmelický 
   06.07.2022 10:15
14. Samuel Móc 
 
15. BYE 
   06.07.2022 12:45
16. (2)Filip Nemjo 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Jáger Tomáš31.10.20232004D-chTC Slávia UPJŠ Košice 77
2 Nemjo Filip31.10.20232006D-chTK GSM Prešov 84
3 Medveď Maroš31.10.20232007D-chTC BASELINE Banská Bystrica 93
4 Letavay Matej31.10.20222006D-chTK Ružomberok 120
5 Jáger Matúš31.10.20222008S-chTC Slávia UPJŠ Košice 124
6 Kulich Lukáš31.10.20232007D-chTK Tenis Centrum Bojnice 127
7 Slašťan Tomáš31.10.20222008S-chFresh club Zvolen 141
8 Lančarič Matúš31.10.20222005D-chTK Kysucké Nové Mesto 206
9 Chmelický Peter31.10.20222008S-chTK Ružomberok  
10 Móc Samuel31.10.20232007D-chTK Baník Prievidza  
11 odhlásený 1 po vyžrebovaní31.10.20222011M-chSlovenský tenisový zväz  
12 odhlásený 2 po vyžrebovaní31.10.20222011M-chSlovenský tenisový zväz  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Bartoš Oliver04. 07. 2022 07:452007D-chTK 1901 Spišská Nová Ves 75
2Duraj Martin03. 07. 2022 22:252005D-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 95
3Gallo Samuel06. 07. 2022 11:212007D-chTK Hriňová 108
4Gejdoš Adam06. 07. 2022 11:212005D-chTK Tvrdošín 283
5Gergeľ Maximilián03. 07. 2022 21:212009S-chJH Tenis Akadémia Bratislava  
6Gergeľ Sebastián03. 07. 2022 21:192006D-chJH Tenis Akadémia Bratislava 283
7Trojan Samuel04. 07. 2022 07:532008S-chTJ Sokol Prešov  
8Vasky Jakub02. 07. 2022 11:232008S-chTenisová akadémia Prešov 171


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk