Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100095 - TK TENNis FUN B.Bystrica | |||
Názov turnaja: | FUN CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Trieda SNP 53 , Banská Bystrica | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Uram Ivan (C) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Regendová Dagmar (A) | |||
Termín od: | 17.09.2022 | Termín do: | 19.09.2022 | |
Kontakt: | Mgr. Ivan Uram | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0915086665, | |||
Kontakt e-mail: | ivouram@centrum.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 15. 09. 2022 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 16.09.2022 10:00 | v mieste konania |
Poznámky:
! POZOR ! Turnaj sa hrá na 2 miestach: Trieda SNP 53, Banská Bystrica a J. M. Hurbana 3, Banská Bystrica
rozpis, program zápasov, útecha, správa, vyhodnotenie
VR: Ivan Uram, ZVR: Dagmar Regendová
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Verbovský Martin | |||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Šlúch Mário | ||||
6:1 6:2 | |||||
4. | Rampach Šimon | 32 16 8 SF F | |||
5. | Soboňa Andrej | ||||
6:3 6:4 | |||||
6. | Pagáč Lukáš | 32 16 8 SF F | |||
7. | Gulej Kini | ||||
6:1 6:1 | |||||
8. | (5-8) | Žembery Martin | 32 16 8 SF F | ||
9. | (3-4) | Ondrášik Dávid | |||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | odhlásený 1 po vyžrebovaní | ||||
12. | Malček Jakub | 32 16 8 SF F | |||
13. | Žlnka Andrej | ||||
6:1 6:3 | |||||
14. | Lihocký Richard | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (5-8) | Nováček Matej | 32 16 8 SF F | ||
17. | BYE | ||||
18. | (5-8) | Kocur Rene | 32 16 8 SF F | ||
19. | Michalka Jakub | ||||
6:0 6:0 | |||||
20. | Trnavský Dominik | 32 16 8 SF F | |||
21. | Ščepko Alex | ||||
6:3 6:4 | |||||
22. | Buocik Ján | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
24. | (3-4) | Sirota Daniel | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
26. | (5-8) | Kašprišin Alex | 32 16 8 SF F | ||
27. | Uram Lukáš | ||||
6:3 6:2 | |||||
28. | Princ Matúš | 32 16 8 SF F | |||
29. | Bariak Jakub Emil | ||||
2:0 skr | |||||
30. | Závodský Dávid | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
32. | (2) | Lisko Pavol | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Ondrášik D. Verbovský M. | |||
2. | BYE | 8 SF F | |||
3. | Michalka J. Rampach Š. | ||||
6:3 6:1 | |||||
4. | Gulej K. Soboňa A. | 8 SF F | |||
5. | Uram L. Ščepko A. | ||||
6:4 6:4 | |||||
6. | Šlúch M. Žembery M. | 8 SF F | |||
7. | Bariak J. Pagáč L. | ||||
7:6(3) 6:2 | |||||
8. | (2) | Lisko P. Princ M. | 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Verbovský Martin | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 70 | ||||
2 | USP | Lisko Pavol | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Žilina | 82 | |||
3 | Ondrášik Dávid | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 92 | ||||
4 | Sirota Daniel | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 114 | ||||
5 | Kašprišin Alex | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Profitennis Academy Prešov | 118 | ||||
6 | USP | Nováček Matej | 31.10.2024 | 2009 | D-ch | TC 92 Levoča | 127 | |||
7 | USP | Žembery Martin | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Tajch Nová Baňa | 131 | |||
8 | Kocur Rene | 31.10.2022 !!! | 2008 | D-ch | ŠTK Poprad Veľká | 131 | ||||
9 | Rampach Šimon | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | LTC Leopoldov | 146 | ||||
10 | USP | Závodský Dávid | 31.10.2023 !!! | 2010 | S-ch | No Worry Galanta | 168 | |||
11 | Buocik Ján | 31.10.2024 | 2009 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 194 | ||||
12 | Bariak Jakub Emil | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Baník Prievidza | 194 | ||||
13 | USP | Pagáč Lukáš | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | MatchPoint Tennis Club Púchov | 194 | |||
14 | Michalka Jakub | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | |||||
15 | Šlúch Mário | 31.10.2025 | 2008 | D-ch | Top tennis academy Zvolen | |||||
16 | Lihocký Richard | 31.10.2023 !!! | 2009 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | |||||
17 | Soboňa Andrej | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
18 | Ščepko Alex | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | |||||
19 | Žlnka Andrej | 31.10.2025 | 2010 | S-ch | Fresh club Zvolen | |||||
20 | Uram Lukáš | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | |||||
21 | Trnavský Dominik | 31.10.2025 | 2008 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | |||||
22 | Princ Matúš | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenis Komplex Košice | |||||
23 | USP | Malček Jakub | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | ||||
24 | USP | Gulej Kini | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | ||||
25 | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Czinege Norbert | 14. 09. 2022 07:13 | 2009 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | |||||
2 | Dávid Jakub | 16. 09. 2022 07:37 | 2008 | D-ch | TK Slávia SPU Nitra | 194 | ||||
3 | Gergeľ Maximilián | 14. 09. 2022 18:32 | 2009 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | |||||
4 | Jendrejský Nicolas | 15. 09. 2022 08:37 | 2009 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 49 | ||||
5 | Krnáč Lukas | 15. 09. 2022 06:28 | 2010 | S-ch | TK Hriňová | 76 | ||||
6 | Kruksa Martin | 14. 09. 2022 14:15 | 2009 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 125 | ||||
7 | Ondik Michal | 17. 09. 2022 13:03 | 2011 | S-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | |||||
8 | Paľko Adam | 15. 09. 2022 07:56 | 2009 | D-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 90 | ||||
9 | Sander Lukáš | 29. 08. 2022 16:59 | 2009 | D-ch | TK Spartak Komárno | 194 | ||||
10 | Šimko Juraj | 16. 09. 2022 06:25 | 2008 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | |||||
11 | Sobihard Peter | 11. 09. 2022 22:51 | 2009 | D-ch | TK Inter Bratislava | |||||
12 | Vancu Adrian | 04. 09. 2022 21:57 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 108 | ||||
13 | Zelenák Ivan | 26. 08. 2022 07:49 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 194 |