' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  tréner  |  klub  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2022

 Stredoslovenský region
Usporiadateľ:100013 - TK Ružomberok
Miesto konania (adresa dvorcov):TK Ružomberok, D.Makovického 26
Trieda:Turnaje triedy "D" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Dujava Dušan (C) Počet dvorcov:6
Zástupca rozhodcu:Virág Jozef (A)   
Termín od:01.09.2022 Termín do:03.09.2022
Kontakt:Ing. Jozef Virág
Kontakt tel.:mobil - 0905160969,
Kontakt e-mail:rbktenis@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 30. 08. 2022 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci3216-31.08.2022 9:00TK Ružomberok
mladšie žiačky3216-31.08.2022 9:00TK Ružomberok

Poznámky:

rozpis, útecha, správa, vyhodnotenie
VR: Dušan Dujava, ZVR: Jozef Virág

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Lukáš Uram 
   01.09.2022 12:45
2. BYE 
 
3. Marko Šupica 
   01.09.2022 10:15
4. Tomáš Hradický 
 
5. Oliver Noga 
   01.09.2022 10:15
6. Alex Urbánoš 
 
7. Patrik Marček 
   01.09.2022 10:15
8. (5-8)Lukáš Straňák 
 
9. (3-4)Mathias Pasch 
   01.09.2022 12:45
10. BYE 
 
11. Andrej Žlnka 
   01.09.2022 10:15
12. Filip Gonda 
 
13. Tobias Babic 
   01.09.2022 10:15
14. Šimon Paulík 
 
15. BYE 
   01.09.2022 12:45
16. (5-8)Kini Gulej 
 
17. (5-8)Alex Ščepko 
   01.09.2022 10:15
18. Simon Lovaš 
 
19. Jakub Kišš 
   01.09.2022 10:15
20. Samuel Mišík 
 
21. Michal Marcinčin 
   01.09.2022 10:15
22. Adam Šípoš 
 
23. BYE 
   01.09.2022 12:45
24. (3-4)Oliver Puskajler 
 
25. (5-8)Timotej Šípoš 
   01.09.2022 11:30
26. Kristián Kulich 
 
27. Ľudovít Šalgovič 
   01.09.2022 11:30
28. Samuel Zuberec 
 
29. Leo Šlichtík 
   01.09.2022 11:30
30. Matúš Lukča 
 
31. BYE 
   01.09.2022 12:45
32. (2)Peter Uherčík 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Uram L.  Ščepko A. 
   01.09.2022
2. BYE 
 
3. Zuberec S.  Gulej K. 
   01.09.2022
4. Šlichtík L.  Šípoš T. 
 
5. Urbánoš A.  Noga O. 
   01.09.2022
6. Šípoš A.  Kulich K. 
 
7. Straňák L.  Babic T. 
   01.09.2022
8. (2)Lovaš S.  Puskajler O. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Uram Lukáš31.10.20222010M-chTK TENNis FUN B.Bystrica 19
2 Uherčík Peter31.10.20222010M-chTK Žilina 80
3 Puskajler Oliver31.10.20222010M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 95
4 Pasch Mathias31.10.20222010M-chTK Ružomberok 95
5USPStraňák Lukáš31.10.20222010M-chTK Ružomberok 99
6 Šípoš Timotej31.10.20222010M-chTK Ružomberok 99
7 Gulej Kini31.10.20222010M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava 110
8 Ščepko Alex31.10.20232011M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
9 Gonda Filip31.10.20232011M-chTop tennis academy Zvolen  
10USPLukča Matúš31.10.20232011M-chTJ Sokol Prešov  
11USPZuberec Samuel31.10.20222012De-chJ&F-it V. Úľany  
12 Mišík Samuel31.10.20232011M-chTK Profitennis Academy Prešov  
13USPNoga Oliver31.10.20222012De-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
14 Žlnka Andrej31.10.20232010M-chFresh club Zvolen  
15 Šupica Marko31.10.20222012De-chTKM Martin  
16 Hradický Tomáš31.10.20232011M-chTK Mladosť Košice  
17 Paulík Šimon31.10.20232011M-chTKM Betliar  
18 Šalgovič Ľudovít31.10.20232011M-chTK HSC Piešťany  
19 Babic Tobias31.10.20232011M-chTK Ružomberok  
20 Urbánoš Alex31.10.20232011M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
21 Kišš Jakub31.10.20232011M-chMŠK Poprad-Tatry  
22 Marcinčin Michal31.10.20222012De-chTK RELAX Liptovský Mikuláš  
23 Šlichtík Leo31.10.20232011M-chTK Ružomberok  
24 Kulich Kristián31.10.20232011M-chTK Ružomberok  
25 Marček Patrik31.10.20232011M-chTK Šport Púchov  
26 Šípoš Adam31.10.20222010M-chTK Ružomberok  
27 Lovaš Simon31.10.20232011M-chTK Tlmače  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Čellár Martin29. 08. 2022 20:132011M-chŠport Park Lúčky  
2Laurinec Tomáš30. 08. 2022 19:312011M-chTK Ružomberok  
3Ondik Michal29. 08. 2022 23:272011M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
4Ondrej Maximilián23. 08. 2022 09:292011M-chTK Nová Dubnica  
5Sirota Daniel30. 08. 2022 06:312010M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 28


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk