' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  tréner  |  klub  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2022

 Stredoslovenský region
Usporiadateľ:100035 - MTK Rimavská Sobota
Názov turnaja:GEMERSKÝ POHÁR
Miesto konania (adresa dvorcov):Rimavská Sobota
Trieda:Turnaje triedy "D" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Lecső Peter (B) Počet dvorcov:4
Zástupca rozhodcu:Zatiaľ neurčený   
Termín od:30.04.2022 Termín do:02.05.2022
Kontakt:František Fekete
Kontakt tel.:mobil - 0904334498,
Kontakt e-mail:f.fekete59@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 28. 04. 2022 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci2412-29.04.2022 12:00v mieste konania
mladšie žiačky2412-29.04.2022 12:00v mieste konania

Poznámky:

rozpis, útecha, správa, vyhodnotenie
VR: Peter Lecsö

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Leonard Friedmann 
   30.04.2022 12:00
2. BYE 
 
3. Martin Hollý 
   30.04.2022 12:00
4. BYE 
 
5. Tomáš Hradický 
   30.04.2022 11:00
6. Martin Bornay 
 
7. (5-8)Igor Malinka 
   30.04.2022 13:00
8. BYE 
 
9. (3-4)Martin Čellár 
   30.04.2022 13:00
10. BYE 
 
11. Matej Pál 
   30.04.2022 11:00
12. Šimon Pokorný 
 
13. Alex Ščepko 
   30.04.2022 11:00
14. Oliver Noga 
 
15. BYE 
   30.04.2022 13:00
16. (5-8)Samuel Naď 
 
17. BYE 
   30.04.2022 13:00
18. (5-8)Michal Gallo 
 
19. Richard Rendek 
   30.04.2022 11:00
20. Azat Mamedgulyyev 
 
21. Samuel Šesták 
   30.04.2022 12:00
22. Šimon Paulík 
 
23. BYE 
   30.04.2022 13:00
24. (3-4)Alexander Friedmann 
 
25. BYE 
   30.04.2022 13:00
26. (5-8)Michal Ondik 
 
27. Andrej Soboňa 
   30.04.2022 12:00
28. Andrej Žlnka 
 
29. Tomáš Kubík 
   30.04.2022 12:00
30. Július Daniš 
 
31. BYE 
   30.04.2022 13:00
32. (2)Filip Buda 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Friedmann A.  Friedmann L. 
   30.04.2022
2. Rendek R.  Pál M. 
 
3. Ondik M.  Ščepko A. 
   30.04.2022
4. Čellár M.  Gallo M. 
 
5. Pokorný Š.  Daniš J. 
   30.04.2022
6. Naď S.  Šesták S. 
 
7. Bornay M.  Kubík T. 
   30.04.2022
8. (2)Malinka I.  Buda F. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Friedmann Leonard31.10.20222010M-chMŠK Poprad-Tatry 46
2 Buda Filip31.10.20222010M-chTK Ratufa Levice 78
3 Friedmann Alexander31.10.20222010M-chMŠK Poprad-Tatry 92
4 Čellár Martin31.10.20232011M-chŠport Park Lúčky  
5 Gallo Michal31.10.20232011M-ch1.TK Rožňava  
6 Malinka Igor31.10.20222012De-chTC Topoľčany  
7 Ondik Michal31.10.20232011M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
8 Ščepko Alex31.10.20232011M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
9 Naď Samuel31.10.20232011M-chTK Mladosť Košice  
10 Šesták Samuel31.10.20232011M-chTK Mladosť Košice  
11 Noga Oliver31.10.20222012De-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
12 Daniš Július31.10.20232011M-chTK Ratufa Levice  
13USPHradický Tomáš31.10.20232011M-chTK Mladosť Košice  
14 Žlnka Andrej31.10.20232010M-chFresh club Zvolen  
15 Pokorný Šimon31.10.20232011M-chTK Ratufa Levice  
16 Hollý Martin31.10.20232011M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
17 Soboňa Andrej31.10.20232011M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
18USPPál Matej31.10.20232011M-chMTK Rimavská Sobota  
19 Paulík Šimon31.10.20232011M-chTKM Betliar  
20USPRendek Richard31.10.20232011M-chMTK Rimavská Sobota  
21USPBornay Martin31.10.20222012De-chMTK Rimavská Sobota  
22USPKubík Tomáš31.10.20232010M-chMTK Rimavská Sobota  
23USPMamedgulyyev Azat31.10.20222011M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Gonda Filip24. 04. 2022 19:112011M-chTop tennis academy Zvolen  
2Ježek Samuel19. 04. 2022 10:382010M-chTK Petržalka 67
3Lukáč Richard22. 04. 2022 20:012011M-chMŠK Poprad-Tatry  
4Mužík Hugo20. 04. 2022 18:012010M-chTK 1901 Spišská Nová Ves 29
5Sirota Daniel26. 04. 2022 20:312010M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 28
6Šišovský Alexander22. 04. 2022 16:112010M-chTK Slávia SPU Nitra 17
7Štofan Dominik27. 04. 2022 21:092011M-chTK Mladosť Košice  
8Töviš Boris14. 04. 2022 13:112010M-chTenis Komplex Košice 41


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk