' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  tréner  |  klub  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2022

 Západoslovenský region
Usporiadateľ:090024 - TK Kúpele Piešťany
Miesto konania (adresa dvorcov):E. Belluša 2, 921 01 Piešťany
Trieda:Letné MSR Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Doležal Miloslav, ml. (A) Počet dvorcov:11
Zástupca rozhodcu:Šimo Pavol (A)   
Termín od:23.05.2022 Termín do:27.05.2022
Kontakt:Miloslav Doležal
Kontakt tel.:mobil - 0904870633,
Kontakt e-mail:milos.dolezal.md@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 21. 05. 2022 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci4824-22.05.2022 9:00v mieste konania
mladšie žiačky4824-22.05.2022 9:00v mieste konania

Poznámky:

NOMINÁCIA: chlapcidievčatá
Nominačné kritériá na letné ME družstiev a jednotlivcov.
Rozpis
organizačný výborčasový harmonogram, ubytovanie, správa
VR: M. Doležal, ZVR: P. Šimo

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Richard Križan 
   23.05.2022
2. BYE 
 
3. Max Lörinčík 
   23.05.2022
4. Dominik Štofan 
 
5. Filip Gonda 
   23.05.2022
6. Andrej Adamović 
 
7. (9-16)Erik Vrana 
   23.05.2022
8. BYE 
 
9. (9-16)Mathias Černák 
   23.05.2022
10. BYE 
 
11. Samuel Naď 
   23.05.2022
12. Samuel Murín 
 
13. Samuel Ganaj 
   23.05.2022
14. Igor Malinka 
 
15. (5-8)Martin Šimunič 
   23.05.2022
16. BYE 
 
17. (3-4)Lukas Krnáč 
   23.05.2022
18. BYE 
 
19. Daniel Massalkhi 
   23.05.2022
20. Michal Ondik 
 
21. Martin Adamča 
   23.05.2022
22. Johnny Kollár 
 
23. (9-16)Lukáš Pagáč 
   23.05.2022
24. BYE 
 
25. (9-16)Lukas Siqueira 
   23.05.2022
26. BYE 
 
27. Lukáš Budoš 
   23.05.2022
28. Jakub Rusnák 
 
29. Lukáš Glos 
   23.05.2022
30. Adam Suchánek 
 
31. BYE 
   23.05.2022
32. (5-8)Marcus Adam 
 
33. BYE 
   23.05.2022
34. (5-8)Adam Gramblička 
 
35. Matteo Sanson 
   23.05.2022
36. Filip Reynolds 
 
37. Alex Ščepko 
   23.05.2022
38. Minh Tiep Nguyen Huu 
 
39. BYE 
   23.05.2022
40. (9-16)Maxim Hvorecký 
 
41. BYE 
   23.05.2022
42. (9-16)Pavol Lisko 
 
43. Richard Paluga 
   23.05.2022
44. Matej Rapant 
 
45. Sebastián Janda 
   23.05.2022
46. Filip Čierny 
 
47. BYE 
   23.05.2022
48. (3-4)Tomáš Maruščák 
 
49. BYE 
   23.05.2022
50. (5-8)Artur Bartovic 
 
51. Hugo Mužík 
   23.05.2022
52. Patrik Mészáros 
 
53. Martin Kočiš 
   23.05.2022
54. Lukáš Uram 
 
55. BYE 
   23.05.2022
56. (9-16)Matúš Papuščák 
 
57. BYE 
   23.05.2022
58. (9-16)Alexander Šišovský 
 
59. Adam Taha 
   23.05.2022
60. Martin Čellár 
 
61. Martin Kazárik 
   23.05.2022
62. Michal Gallo 
 
63. BYE 
   23.05.2022
64. (2)Juraj Kováčik 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Križan R.  Maruščák T. 
   23.05.2022
2. BYE 
 
3. Naď S.  Kočiš M. 
   23.05.2022
4. BYE 
 
5. Malinka I.  Kollár J. 
   23.05.2022
6. Adamović A.  Lörinčík M. 
 
7. (5-8)Uram L.  Vrana E. 
   23.05.2022
8. BYE 
 
9. (3-4)Lisko P.  Krnáč L. 
   23.05.2022
10. BYE 
 
11. Čellár M.  Gallo M. 
   23.05.2022
12. Janda S.  Štofan D. 
 
13. Adamča M.  Kazárik M. 
   23.05.2022
14. Sanson M.  Siqueira L. 
 
15. BYE 
   23.05.2022
16. (5-8)Hvorecký M.  Pagáč L. 
 
17. BYE 
   23.05.2022
18. (5-8)Budoš L.  Gramblička A. 
 
19. Čierny F.  Taha A. 
   23.05.2022
20. Glos L.  Mészáros P. 
 
21. BYE 
   23.05.2022
22. Černák M.  Suchánek A. 
 
23. BYE 
   23.05.2022
24. (3-4)Bartovic A.  Adam M. 
 
25. BYE 
   23.05.2022
26. (5-8)Rusnák J.  Massalkhi D. 
 
27. Ščepko A.  Ondik M. 
   23.05.2022
28. Papuščák M.  Paluga R. 
 
29. BYE 
   23.05.2022
30. Nguyen Huu M.  Reynolds F. 
 
31. BYE 
   23.05.2022
32. (2)Kováčik J.  Šimunič M. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Križan Richard31.10.20222010M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava 1
2 Kováčik Juraj31.10.20222010M-chTK Slávia STU Bratislava 2
3 Maruščák Tomáš31.10.20222010M-chTK Mladosť Košice 3
4 Krnáč Lukas31.10.20222010M-chŠK Pepas Slovenská Ľupča 4
5 Bartovic Artur31.10.20222010M-chTK Kúpele Piešťany 5
6 Adam Marcus31.10.20222010M-chTJ Sokol Prešov 6
7 Šimunič Martin31.10.20222010M-chTC Stupava 7
8 Gramblička Adam31.10.20222010M-chTK Slovan Bratislava 8
9 Vrana Erik31.10.20222010M-chTC BASELINE Banská Bystrica 9
10 Lisko Pavol31.10.20222010M-chTK Kysucké Nové Mesto 10
11 Pagáč Lukáš31.10.20222010M-chMatchPoint Tennis Club Púchov 11
12 Papuščák Matúš31.10.20222010M-chŠK Pepas Slovenská Ľupča 12
13 Siqueira Lukas31.10.20222010M-chTK Slávia STU Bratislava 14
14 Hvorecký Maxim31.10.20232010M-chTK Petržalka 15
15 Šišovský Alexander31.10.20222010M-chTK Slávia SPU Nitra 17
16 Černák Mathias31.10.20222010M-chTenisový klub Dúbravka BA 18
17 Uram Lukáš31.10.20222010M-chTK TENNis FUN B.Bystrica 19
18 Čierny Filip31.10.20222010M-chŠK Pepas Slovenská Ľupča 22
19 Budoš Lukáš31.10.20222010M-chTK Slovan Bratislava 23
20USPGlos Lukáš31.10.20222010M-chTK AS Trenčín 25
21 Rusnák Jakub31.10.20222010M-chTK Kúpele Piešťany 27
22 Mužík Hugo31.10.20222010M-chTK 1901 Spišská Nová Ves 29
23 Reynolds Filip31.10.20222010M-chTK Žilina 31
24USPMassalkhi Daniel31.10.20222010M-chTK Kúpele Piešťany 34
25NVKLörinčík Max31.10.20232011M-chTK Petržalka  
26NVKAdamović Andrej31.10.20232011M-chTK Petržalka  
27NVKPaluga Richard31.10.20232011M-chTK Žilina  
28NVKTaha Adam31.10.20232011M-chTK Slávia STU Bratislava  
29 Gallo Michal31.10.20232011M-ch1.TK Rožňava  
30 Sanson Matteo31.10.20222012De-chTK Slávia STU Bratislava  
31NVKAdamča Martin31.10.20222012De-chTK ESO Piešťany  
32NVKČellár Martin31.10.20232011M-chŠport Park Lúčky  
33 Štofan Dominik31.10.20232011M-chTK Mladosť Košice  
34 Kočiš Martin31.10.20222012De-chTK Slovan Bratislava  
35 Janda Sebastián31.10.20232011M-chTJT Michalovce  
36 Kazárik Martin31.10.20232011M-chTC EMPIRE Trnava  
37 Ščepko Alex31.10.20232011M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
38 Malinka Igor31.10.20222012De-chTC Topoľčany  
39 Ondik Michal31.10.20232011M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
40WCNguyen Huu Minh Tiep31.10.20232011M-chTenisová akadémia Prešov  
41 Gonda Filip31.10.20232011M-chTop tennis academy Zvolen  
42WCSuchánek Adam31.10.20232011M-chTK Slávia STU Bratislava  
43 Mészáros Patrik31.10.20232011M-chTenis team Nové Zámky  
44 Rapant Matej31.10.20232011M-chŠK Blava 1928 J.Bohunice  
45 Ganaj Samuel31.10.20232011M-ch1.TC Humenné  
46 Naď Samuel31.10.20232011M-chTK Mladosť Košice  
47 Kollár Johnny31.10.20232011M-chTK Tennis Classic Bratislava  
48 Murín Samuel31.10.20232011M-chTK Tennis Classic Bratislava  
Náhradníci prihlásení v termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Bariak Jakub Emil08. 04. 20222010M-chTK Baník Prievidza 24
2Kolárik Igor24. 04. 20222010M-chTenis team Nové Zámky 31
3Stavrovský Adam13. 04. 20222010M-chTK Slávia STU Bratislava 38
4Krpelan Jakub08. 04. 20222010M-chTK Tennis Classic Bratislava 62
5Levkanič Daniel21. 04. 20222010M-chTK Slávia STU Bratislava 75
6Rodek Alex05. 05. 20222010M-chTC Moravský Svätý Ján 80
7Gál Milan31. 03. 20222011M-chTK Petržalka  
8Šesták Samuel06. 04. 20222011M-chTK Mladosť Košice  
9Krnáč Michal29. 03. 20222012De-chTK Slovan Bratislava  
10Mišík Samuel01. 05. 20222011M-chTK Profitennis Academy Prešov  
11Kucharek Kristián30. 03. 20222011M-chTK Tennis Classic Bratislava  
12Húsenica Ľuboš18. 04. 20222012De-chŠport Park Lúčky  
13Varga Tadeáš09. 05. 20222011M-chŠK Blava 1928 J.Bohunice  
14Mik Tobias07. 04. 20222011M-chTK Baník Prievidza  
15Pollák Tobias07. 05. 20222011M-chŠK Blava 1928 J.Bohunice  
16Kurilla Norbert02. 05. 20222011M-chTK Tennis Classic Bratislava  
17Hatok Nathanael06. 05. 20222012De-chTenisová akadémia Prešov  
18Lichvár Adam07. 05. 20222011M-chTenisová akadémia Prešov  
19Kabzáni Kolja07. 05. 20222011M-chTK 77 Skalica  
20Sárkány Nicolas28. 03. 20222011M-chTK Slovan Bratislava  
21Kimak Maximilian07. 05. 20222012De-chTJT Michalovce  
22Urbánoš Alex07. 04. 20222011M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
23Šiška Martin08. 05. 20222011M-chTK HSC Piešťany  
24Piroha Matúš02. 04. 20222012De-chTK Slávia STU Bratislava  
25Soboňa Andrej31. 03. 20222011M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Baranovič Tobias16. 05. 2022 16:492010M-chTK Nová generácia NMnV 20
2Čan Sebastián10. 05. 2022 10:082011M-chTK Petržalka  
3Gulej Kini18. 05. 2022 12:492010M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava 110
4Janoško Martin17. 05. 2022 10:152010M-chTenis Komplex Košice 33
5Kišac Filip19. 05. 2022 08:172010M-chTJ Sokol Prešov 88
6Konopka Marek20. 05. 2022 06:262010M-chTK HSC Piešťany 16
7Košťany Patrik21. 05. 2022 08:482010M-chTK Kúpele Piešťany 21
8Lukča Matúš01. 05. 2022 12:322011M-chTJ Sokol Prešov  
9Ondrej Maximilián25. 04. 2022 16:562011M-chTK Nová Dubnica  
10Sirota Daniel21. 05. 2022 06:052010M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 28
11Švarc Lukáš20. 05. 2022 11:552010M-chTK Petržalka 36


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk