Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100013 - TK Ružomberok | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | TK Ružomberok, D.Makovického 26 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Madliak Martin (A) | Počet dvorcov: | 8 | |
Zástupca rozhodcu: | Dujava Dušan (C) | |||
Termín od: | 25.08.2022 | Termín do: | 27.08.2022 | |
Kontakt: | Ing. Jozef Virág | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0905160969, | |||
Kontakt e-mail: | rbktenis@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 23. 08. 2022 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladšie žiačky | 48 | 24 | - | 24.08.2022 9:00 | TK Ružomberok |
mladší žiaci | 48 | 24 | - | 24.08.2022 9:00 | TK Ružomberok |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Martin Madliak, ZVR: Dušan Dujava
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Uram Lukáš | |||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Šupica Marko | ||||
6:0 6:0 | |||||
4. | Šípoš Adam | 32 16 8 SF F | |||
5. | Mišík Samuel | ||||
6:4 6:0 | |||||
6. | Húsenica Ľuboš | 32 16 8 SF F | |||
7. | (5-8) | Šípoš Timotej | |||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Pasch Mathias | |||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Konečný Adam | ||||
6:0 6:0 | |||||
12. | Virág Jakub | 32 16 8 SF F | |||
13. | Marcinčin Michal | ||||
6:0 6:0 | |||||
14. | Kulich Kristián | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (5-8) | Šesták Samuel | 32 16 8 SF F | ||
17. | BYE | ||||
18. | (5-8) | Gulej Kini | 32 16 8 SF F | ||
19. | Varga Tadeáš | ||||
6:1 6:0 | |||||
20. | Gonda Filip | 32 16 8 SF F | |||
21. | Laurinec Tomáš | ||||
6:1 6:2 | |||||
22. | Šlichtík Leo | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
24. | (3-4) | Straňák Lukáš | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
26. | (5-8) | Saluga Samuel | 32 16 8 SF F | ||
27. | Lukča Matúš | ||||
6:3 6:0 | |||||
28. | Kurhajec Marián | 32 16 8 SF F | |||
29. | Babic Tobias | ||||
7:5 6:4 | |||||
30. | Kubiš Alexander | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
32. | (2) | Uherčík Peter | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Gonda F. Uram L. | |||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Marcinčin M. Virág J. | ||||
4. | BYE | 16 8 SF F | |||
5. | Babic T. Straňák L. | ||||
6. | BYE | 16 8 SF F | |||
7. | Šlichtík L. Šípoš T. | ||||
6:2 3:6 10:7 | |||||
8. | Kulich K. Laurinec T. | 16 8 SF F | |||
9. | BYE | ||||
10. | Húsenica Ľ. Šesták S. | 16 8 SF F | |||
11. | BYE | ||||
12. | Kurhajec M. Gulej K. | 16 8 SF F | |||
13. | BYE | ||||
14. | Šupica M. Konečný A. | 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (2) | Pasch M. Šípoš A. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Uram Lukáš | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 19 | ||||
2 | Uherčík Peter | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Žilina | 80 | ||||
3 | Pasch Mathias | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Ružomberok | 95 | ||||
4 | Straňák Lukáš | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Ružomberok | 99 | ||||
5 | Šípoš Timotej | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Ružomberok | 99 | ||||
6 | Gulej Kini | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 110 | ||||
7 | Šesták Samuel | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Mladosť Košice | |||||
8 | Saluga Samuel | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | |||||
9 | Gonda Filip | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | Top tennis academy Zvolen | |||||
10 | Lukča Matúš | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TJ Sokol Prešov | |||||
11 | Mišík Samuel | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Profitennis Academy Prešov | |||||
12 | Húsenica Ľuboš | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | |||||
13 | Kurhajec Marián | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
14 | Kubiš Alexander | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Ratufa Levice | |||||
15 | Šupica Marko | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TKM Martin | |||||
16 | Varga Tadeáš | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | |||||
17 | Virág Jakub | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Ružomberok | |||||
18 | Babic Tobias | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Ružomberok | |||||
19 | Marcinčin Michal | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK RELAX Liptovský Mikuláš | |||||
20 | Šlichtík Leo | 31.10.2023 !!! | 2011 | S-ch | TK Ružomberok | |||||
21 | Kulich Kristián | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Ružomberok | |||||
22 | Konečný Adam | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | Šport Park Lúčky | |||||
23 | Šípoš Adam | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Ružomberok | |||||
24 | Laurinec Tomáš | 31.10.2024 | 2011 | S-ch | TK Ružomberok |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Čellár Martin | 22. 08. 2022 07:04 | 2011 | S-ch | Šport Park Lúčky | |||||
2 | Herman Lukáš | 21. 08. 2022 18:27 | 2011 | S-ch | TK ZZO Čadca | |||||
3 | Kučera Richard | 23. 08. 2022 10:51 | 2010 | S-ch | VTC Pezinok | |||||
4 | Lichvár Adam | 22. 08. 2022 20:32 | 2011 | S-ch | TJ Sokol Prešov | |||||
5 | Marček Patrik | 11. 07. 2022 11:57 | 2011 | S-ch | TK Šport Púchov | |||||
6 | Mik Tobias | 22. 08. 2022 18:28 | 2011 | S-ch | TK Baník Prievidza | |||||
7 | Ondik Michal | 23. 08. 2022 17:46 | 2011 | S-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | |||||
8 | Ščepko Alex | 22. 08. 2022 09:22 | 2011 | S-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | |||||
9 | Skaloš Martin | 23. 08. 2022 07:50 | 2011 | S-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | |||||
10 | Urbánoš Alex | 22. 08. 2022 16:37 | 2011 | S-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | |||||
11 | Žlnka Andrej | 14. 08. 2022 19:33 | 2010 | S-ch | Fresh club Zvolen |