' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  tréner  |  klub  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2022

 Stredoslovenský region
Usporiadateľ:100013 - TK Ružomberok
Miesto konania (adresa dvorcov):TK Ružomberok, D.Makovického 26
Trieda:Turnaje triedy "C" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Madliak Martin (A) Počet dvorcov:8
Zástupca rozhodcu:Dujava Dušan (C)   
Termín od:25.08.2022 Termín do:27.08.2022
Kontakt:Ing. Jozef Virág
Kontakt tel.:mobil - 0905160969,
Kontakt e-mail:rbktenis@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 23. 08. 2022 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladšie žiačky4824-24.08.2022 9:00TK Ružomberok
mladší žiaci4824-24.08.2022 9:00TK Ružomberok

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Martin Madliak, ZVR: Dušan Dujava

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Lukáš Uram 
   25.08.2022 12:45
2. BYE 
 
3. Marko Šupica 
   25.08.2022 10:15
4. Adam Šípoš 
 
5. Samuel Mišík 
   25.08.2022 10:15
6. Ľuboš Húsenica 
 
7. (5-8)Timotej Šípoš 
   25.08.2022 12:45
8. BYE 
 
9. (3-4)Mathias Pasch 
   25.08.2022 12:45
10. BYE 
 
11. Adam Konečný 
   25.08.2022 10:15
12. Jakub Virág 
 
13. Michal Marcinčin 
   25.08.2022 10:15
14. Kristián Kulich 
 
15. BYE 
   25.08.2022 12:45
16. (5-8)Samuel Šesták 
 
17. BYE 
   25.08.2022 12:45
18. (5-8)Kini Gulej 
 
19. Tadeáš Varga 
   25.08.2022 10:15
20. Filip Gonda 
 
21. Tomáš Laurinec 
   25.08.2022 10:15
22. Leo Šlichtík 
 
23. BYE 
   25.08.2022 12:45
24. (3-4)Lukáš Straňák 
 
25. BYE 
   25.08.2022 12:45
26. (5-8)Samuel Saluga 
 
27. Matúš Lukča 
   25.08.2022 10:15
28. Marián Kurhajec 
 
29. Tobias Babic 
   25.08.2022 10:15
30. Alexander Kubiš 
 
31. BYE 
   25.08.2022 12:45
32. (2)Peter Uherčík 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Gonda F.  Uram L. 
   25.08.2022
2. BYE 
 
3. Marcinčin M.  Virág J. 
   25.08.2022
4. BYE 
 
5. Babic T.  Straňák L. 
   25.08.2022
6. BYE 
 
7. Šlichtík L.  Šípoš T. 
   25.08.2022
8. Kulich K.  Laurinec T. 
 
9. BYE 
   25.08.2022
10. Húsenica Ľ.  Šesták S. 
 
11. BYE 
   25.08.2022
12. Kurhajec M.  Gulej K. 
 
13. BYE 
   25.08.2022
14. Šupica M.  Konečný A. 
 
15. BYE 
   25.08.2022
16. (2)Pasch M.  Šípoš A. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Uram Lukáš31.10.20222010M-chTK TENNis FUN B.Bystrica 19
2 Uherčík Peter31.10.20222010M-chTK Žilina 80
3 Pasch Mathias31.10.20222010M-chTK Ružomberok 95
4 Straňák Lukáš31.10.20222010M-chTK Ružomberok 99
5 Šípoš Timotej31.10.20222010M-chTK Ružomberok 99
6 Gulej Kini31.10.20222010M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava 110
7 Šesták Samuel31.10.20232011M-chTK Mladosť Košice  
8 Saluga Samuel31.10.20222012De-chTK 1901 Spišská Nová Ves  
9 Gonda Filip31.10.20232011M-chTop tennis academy Zvolen  
10 Lukča Matúš31.10.20232011M-chTJ Sokol Prešov  
11 Mišík Samuel31.10.20232011M-chTK Profitennis Academy Prešov  
12 Húsenica Ľuboš31.10.20222012De-chŠport Park Lúčky  
13 Kurhajec Marián31.10.20222012De-chTK Slovan Bratislava  
14 Kubiš Alexander31.10.20232011M-chTK Ratufa Levice  
15 Šupica Marko31.10.20222012De-chTKM Martin  
16 Varga Tadeáš31.10.20232011M-chŠK Blava 1928 J.Bohunice  
17 Virág Jakub31.10.20232011M-chTK Ružomberok  
18 Babic Tobias31.10.20232011M-chTK Ružomberok  
19 Marcinčin Michal31.10.20222012De-chTK RELAX Liptovský Mikuláš  
20 Šlichtík Leo31.10.20232011M-chTK Ružomberok  
21 Kulich Kristián31.10.20232011M-chTK Ružomberok  
22 Konečný Adam31.10.20222012De-chŠport Park Lúčky  
23 Šípoš Adam31.10.20222010M-chTK Ružomberok  
24 Laurinec Tomáš31.10.20242011M-chTK Ružomberok  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Čellár Martin22. 08. 2022 07:042011M-chŠport Park Lúčky  
2Herman Lukáš21. 08. 2022 18:272011M-chTK ZZO Čadca  
3Kučera Richard23. 08. 2022 10:512010M-chJ&F-it V. Úľany  
4Lichvár Adam22. 08. 2022 20:322011M-chTenisová akadémia Prešov  
5Marček Patrik11. 07. 2022 11:572011M-chTK Šport Púchov  
6Mik Tobias22. 08. 2022 18:282011M-chTK Baník Prievidza  
7Ondik Michal23. 08. 2022 17:462011M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
8Ščepko Alex22. 08. 2022 09:222011M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
9Skaloš Martin23. 08. 2022 07:502011M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
10Urbánoš Alex22. 08. 2022 16:372011M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
11Žlnka Andrej14. 08. 2022 19:332010M-chFresh club Zvolen  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk