' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  tréner  |  klub  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2022

 Stredoslovenský region
Usporiadateľ:100020 - TK Žilina
Miesto konania (adresa dvorcov):Za plavárňou 1, 010 08 Žilina
Trieda:Letné MSR Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Varmus Michal (A) Počet dvorcov:10
Zástupca rozhodcu:Kališ Branislav (B)   
Termín od:23.05.2022 Termín do:27.05.2022
Kontakt:Lukáš Kličimunka
Kontakt tel.:mobil - 0944636535,
Kontakt e-mail:lukas.klicimunka@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 21. 05. 2022 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
dorastenky4824-22.05.2022 09:00v mieste konania
dorastenci4824-22.05.2022 09:00v mieste konania

Poznámky:

nominácia: chlapcidievčatá
Nominačné kritériá na letné ME družstiev a jednotlivcov.
Víťazka M SR dorasteniek získa voľnú kartu do kvalifikácie turnaja žien Macha Lake Open 2022 v České Lípě.

Rozpisorganizačný výborčasový harmonogram, správa
VR: M. Varmus, ZVR: B. Kališ

 

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Norbert Marošík 
   23.05.2022
2. BYE 
 
3. Martin Paulík 
   23.05.2022 10:15
4. Filip Poklemba 
 
5. Patrik Hulín 
   23.05.2022 10:15
6. Elias Kral 
 
7. (9-16)Samuel Stolárik 
   23.05.2022
8. BYE 
 
9. (9-16)Maxim Novák 
   23.05.2022
10. BYE 
 
11. Nathan André Halahija 
   23.05.2022 10:15
12. Sebastián Paulovčák 
 
13. Oliver Pivník 
   23.05.2022 11:30
14. Jakub Madej 
 
15. (5-8)Samuel Guzoň 
   23.05.2022
16. BYE 
 
17. (3-4)David Schwarc 
   23.05.2022
18. BYE 
 
19. Andrej Kompiš 
   23.05.2022 10:15
20. Kristián Jakub Novák 
 
21. Dávid Keller 
   23.05.2022 11:30
22. Sebastián Jonáš Safko 
 
23. (9-16)Jakub Kovalík 
   23.05.2022
24. BYE 
 
25. (9-16)Marek Naňo 
   23.05.2022
26. BYE 
 
27. Richard Pleško 
   23.05.2022 11:30
28. Aleš Michalica 
 
29. Max Mikuláš Macháč 
   23.05.2022 11:30
30. Filip Dráb 
 
31. BYE 
   23.05.2022
32. (5-8)Mário Kirkov 
 
33. BYE 
   23.05.2022
34. (5-8)Simon Norrman 
 
35. Michael Jankech 
   23.05.2022 11:30
36. Nikolas Paulovič 
 
37. Matej Markovič 
   23.05.2022 11:30
38. Simon Bognár 
 
39. BYE 
   23.05.2022
40. (9-16)Bruno Bernáth 
 
41. BYE 
   23.05.2022
42. (9-16)Juraj Obtulovič 
 
43. Oliver Kecskés 
   23.05.2022 11:30
44. Richard Bottlik 
 
45. Jakub Chovanec 
   23.05.2022 11:30
46. Samuel Melaga 
 
47. BYE 
   23.05.2022
48. (3-4)Michal Čurlej 
 
49. BYE 
   23.05.2022
50. (5-8)Matej Muránsky 
 
51. Lukáš Finta 
   23.05.2022 11:30
52. Patrik Chren 
 
53. Maxim Mazák 
   23.05.2022 11:30
54. Jakub Medveď 
 
55. BYE 
   23.05.2022
56. (9-16)Bence Tóth 
 
57. BYE 
   23.05.2022
58. (9-16)Tomáš Talajka 
 
59. Samuel Krnáč 
   23.05.2022 13:00
60. Xavier Jakubovič 
 
61. Peter Danko 
   23.05.2022 13:00
62. Daniel Balaščák 
 
63. BYE 
   23.05.2022
64. (2)Samuel Kyjaci 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Kyjaci S.  Marošík N. 
   23.05.2022
2. BYE 
 
3. Novák K.  Krnáč S. 
   23.05.2022
4. BYE 
 
5. Mazák M.  Safko S. 
   23.05.2022
6. Paulovčák S.  Dráb F. 
 
7. (5-8)Norrman S.  Naňo M. 
   23.05.2022
8. BYE 
 
9. (3-4)Guzoň S.  Tóth B. 
   23.05.2022
10. BYE 
 
11. Kovalík J.  Medveď J. 
   23.05.2022
12. Kral E.  Madej J. 
 
13. Minich S.  Keller D. 
   23.05.2022
14. Jankech M.  Markovič M. 
 
15. BYE 
   23.05.2022
16. (5-8)Pivník O.  Schwarc D. 
 
17. BYE 
   23.05.2022
18. (5-8)Talajka T.  Melaga S. 
 
19. Paulík M.  Chren P. 
   23.05.2022
20. Pleško R.  Kostolný S. 
 
21. Jakubovič X.  Halahija N. 
   23.05.2022
22. Kompiš A.  Chovanec J. 
 
23. BYE 
   23.05.2022
24. (3-4)Kirkov M.  Stolárik S. 
 
25. BYE 
   23.05.2022
26. (5-8)Obtulovič J.  Bernáth B. 
 
27. Kecskés O.  Paulovič N. 
   23.05.2022
28. Poklemba F.  Michalica A. 
 
29. Finta L.  Bognár S. 
   23.05.2022
30. Hulín P.  Balaščák D. 
 
31. BYE 
   23.05.2022
32. (2)Čurlej M.  Muránsky M. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Marošík Norbert31.10.20222004D-chLieskovský tenisový klub-LTC 3
2 Kyjaci Samuel31.10.20222004D-chTC EMPIRE Trnava 5
3 Schwarc David31.10.20232005D-chTC EMPIRE Trnava 6
4 Čurlej Michal31.10.20222004D-chTK Žilina 8
5 Kirkov Mário31.10.20222004D-chTK Profitennis Academy Prešov 9
6 Norrman Simon31.10.20232005D-chTK Slávia STU Bratislava 10
7 Guzoň Samuel31.10.20232005D-chJJ Tenis Trnava 11
8 Muránsky Matej31.10.20222004D-chTC BASELINE Banská Bystrica 12
9 Tóth Bence31.10.20232005D-chTKM Betliar 13
10 Stolárik Samuel31.10.20222004D-chMŠK Poprad-Tatry 15
11 Obtulovič Juraj31.10.20222004D-chTK Slovan Bratislava 16
12 Naňo Marek31.10.20222006D-chTC EMPIRE Trnava 17
13 Talajka Tomáš31.10.20222006D-chTK Kúpele Piešťany 18
14 Kovalík Jakub31.10.20222004D-chTenisová akadémia Prešov 19
15 Bernáth Bruno31.10.20222004D-chJJ Tenis Trnava 21
16 Novák Maxim31.10.20222004D-chTC BASELINE Banská Bystrica 22
17 Pivník Oliver31.10.20232005D-chTenisová akadémia Prešov 23
18 Safko Sebastián Jonáš31.10.20232005D-chMŠK Poprad-Tatry 25
19 Halahija Nathan André31.10.20232005D-chTK Jednotka Bratislava 26
20 Michalica Aleš31.10.20232005D-chŠK Blava 1928 J.Bohunice 27
21 Kecskés Oliver31.10.20232006D-chHi-Ten TAC D. Streda 28
22 Melaga Samuel31.10.20222006D-chLieskovský tenisový klub-LTC 30
23 Hulín Patrik31.10.20222006D-chTC EMPIRE Trnava 31
24 Kompiš Andrej31.10.20232005D-chTK Žilina 32
25 Jakubovič Xavier31.10.20222006D-chTK LOVE 4 tennis Bratislava 33
26 Medveď Jakub31.10.20222006D-chLieskovský tenisový klub-LTC 35
27 Bottlik Richard31.10.20232005D-chTC EMPIRE Trnava 36
28 Paulovič Nikolas31.10.20222006D-chTK Slovan Bratislava 37
29NVKBalaščák Daniel31.10.20232007D-chTC EMPIRE Trnava 39
30NVKPoklemba Filip31.10.20232007D-chTK Slávia STU Bratislava 40
31 Finta Lukáš31.10.20222004D-chTK Slovan Bratislava 43
32 Macháč Max Mikuláš31.10.20232005D-chŠK Blava 1928 J.Bohunice 45
33 Mazák Maxim31.10.20232004D-chTK Žilina 46
34WCBognár Simon31.10.20222006D-chTK Baník Prievidza 46
35 Krnáč Samuel31.10.20232005D-chLieskovský tenisový klub-LTC 50
36 Novák Kristián Jakub31.10.20232005D-chTK Profitennis Academy Prešov 52
37 Chren Patrik31.10.20222006D-chTK Slávia STU Bratislava 58
38NVKDráb Filip31.10.20232007D-chTenisová akadémia Prešov 61
39 Keller Dávid31.10.20232005D-ch1.TC Humenné 62
40 Paulík Martin31.10.20222006D-chTK Kúpele Piešťany 64
41NVKMarkovič Matej31.10.20232007D-chTK Púchov 67
42 Paulovčák Sebastián31.10.20222006D-chTJT Michalovce 69
43 Madej Jakub31.10.20232007D-chTK Mladosť Košice 72
44USPChovanec Jakub31.10.20232005D-chOZ ŠK Odema Púchov 79
45WCKral Elias31.10.20222007D-chTenisová akadémia Prešov 88
46WCJankech Michael31.10.20232007D-chTK Sparta Považská Bystrica 90
47USPPleško Richard31.10.20222008S-chTK Žilina  
48 Danko Peter31.10.20222008S-chTK Slávia STU Bratislava  
Náhradníci prihlásení v termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Janči Kristián26. 04. 20222004D-chTK LOVE 4 tennis Bratislava 29
2Cimra Martin09. 04. 20222004D-chTK LOVE 4 tennis Bratislava 42
3Kohút Alex05. 05. 20222006D-chTŠ Advantage Bratislava 49
4Lapšanský Alex29. 03. 20222006D-chTK Kúpele Piešťany 50
5Kuna Tomáš24. 04. 20222004D-chTK RELAX Liptovský Mikuláš 55
6Šuba Marek02. 05. 20222004D-chOZ ŠK Odema Púchov 56
7Mattoš Adam16. 04. 20222006D-chTKM Betliar 60
8Czinege Richard12. 04. 20222006D-chHi-Ten TAC D. Streda 65
9Vateha Matúš03. 04. 20222006D-chTK Slovan Bardejovské Kúpele 66
10Ondrášik Adam08. 05. 20222005D-chTC BASELINE Banská Bystrica 68
11Jánošík Timotej26. 03. 20222007D-chTenisová akadémia Prešov 70
12Ihring Walter01. 05. 20222005D-chTK Slovan Bratislava 71
13Bairo Dylan06. 05. 20222008S-chTC EMPIRE Trnava 73
14Bartoš Oliver06. 05. 20222007D-chTK 1901 Spišská Nová Ves 75
15Fičor Oskar18. 04. 20222007D-chTŠ Advantage Bratislava 75
16Srnánek Martin15. 04. 20222005D-chTK Kúpele Piešťany 77
17Volník Nicholas15. 04. 20222007D-chTK KPSF 92 Bernolákovo 81
18Bíly Pavol15. 04. 20222007D-chTC EMPIRE Trnava 81
19Šebo Alex10. 04. 20222004D-chJH Tenis Akadémia Bratislava 83
20Macák Milan16. 04. 20222006D-chMŠK Poprad-Tatry 89
21Rogulski Yannik03. 05. 20222005D-chTKM - Tenisový klub Madunice 91
22Krcho Dávid09. 04. 20222006D-chTK Tenis Centrum Bojnice 92
23Medveď Maroš21. 04. 20222007D-chTC BASELINE Banská Bystrica 93
24Nagy Damian08. 04. 20222007D-chJH Tenis Akadémia Bratislava 95
25Kido Matúš27. 03. 20222005D-chTK AS Trenčín 100
26Karovič Jaroslav27. 03. 20222006D-chTK Slávia STU Bratislava 102
27Imrišek Lukáš27. 03. 20222005D-chTK Slovan Bratislava 103
28Puskeiler Martin03. 04. 20222006D-chTC BASELINE Banská Bystrica 104
29Vrba Miloslav17. 04. 20222007D-chTK Sparta Považská Bystrica 105
30Gallo Samuel25. 03. 20222007D-chTK Hriňová 108
31Benian Oskar04. 04. 20222007D-chTK Slávia STU Bratislava 120
32Kurčík Adam12. 04. 20222007D-chTK Slávia STU Bratislava 122
33Kulich Lukáš15. 04. 20222007D-chTK Tenis Centrum Bojnice 127
34Bekéni Marko06. 05. 20222008S-chTenis team Nové Zámky 135
35Deen Mojmír06. 05. 20222007D-chTK Jednotka Bratislava 135
36Kriško Radovan07. 05. 20222008S-chTK Nová generácia NMnV 150
37Jeník Šimon30. 03. 20222007D-chTK Petržalka 150
38Foltán Marko05. 05. 20222005D-chTK Raketa Nedožery-Brezany 162
39Minich Sebastián09. 05. 20222005D-ch1.TC Humenné 162
40Dubeň Matúš06. 04. 20222004D-chTK Žilina 162
41Hron Alex Maximilián29. 03. 20222007D-chTŠ Advantage Bratislava 178
42Šuchter Martin28. 03. 20222008S-chTK DRANaM Košice 185
43Guzmický Dominik25. 04. 20222007D-chŠK Blava 1928 J.Bohunice 185
44Linhart Martin29. 04. 20222006D-chTK Slávia STU Bratislava 206
45Solčan Adam02. 04. 20222007D-chŠK Blava 1928 J.Bohunice 228
46Jaroščák Maximilián25. 04. 20222006D-chTK Slovan Bratislava 283
47Gergeľ Sebastián02. 04. 20222006D-chJH Tenis Akadémia Bratislava 283
48Urbánoš Filip24. 03. 20222009S-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
Náhradníci prihlásení po termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Hlivjak Oliver11. 05. 20222007D-chTenisová akadémia Prešov 87
2Kostolný Sebastián23. 05. 20222009S-chTK Žilina  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Dióssy Šimon18. 05. 2022 21:272008S-chTenisová akadémia Prešov  
2Duraj Martin17. 05. 2022 09:512005D-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 95
3Dvorský Daniel15. 05. 2022 21:142005D-chTK Kúpele Piešťany 98
4Hanušovský Lukáš22. 05. 2022 09:122007D-chTK Sparta Považská Bystrica 100
5Krajčí Michal18. 05. 2022 13:042005D-chTK Mladosť Košice1342
6Lazarčík Markus19. 05. 2022 15:082005D-chTK Slovan Bratislava 24
7Matunák Martin16. 05. 2022 08:532008S-chTK Slovan Bratislava 111
8Melicherík Tomáš22. 05. 2022 07:482004D-chTC Trnavský šport 162
9Mišenka Dodi19. 05. 2022 07:142004D-chTK LOVE 4 tennis Bratislava 116
10Náhlovský Filip09. 07. 2022 14:422004D-chTK Jednotka Bratislava 95
11Talian Patrik20. 05. 2022 22:042006D-chLeon Tennis Academy Bratislava 283
12Vaco Marek22. 05. 2022 08:472006D-chLieskovský tenisový klub-LTC 59


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk