Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090002 - TC EMPIRE Trnava | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Hajdóczyho 11, 917 01 Trnava | |||
Trieda: | Letné MSR | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Boleman Tomáš (A) | Počet dvorcov: | 10 | |
Zástupca rozhodcu: | Slezák Juraj (C) | |||
Termín od: | 06.06.2022 | Termín do: | 10.06.2022 | |
Kontakt: | Ing., PhD. Tomáš Boleman | |||
Kontakt tel.: | zam. - 0335920897, dv. - 0335920897, fax - 0335920823, mobil - 0911170738, | |||
Kontakt e-mail: | tboleman@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 04. 06. 2022 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladšie dorastenky | 48 | 24 | - | 05.06.2022 9:00 | v mieste konania |
mladší dorastenci | 48 | 24 | - | 05.06.2022 9:00 | v mieste konania |
Poznámky:
NOMINÁCIA: chlapci, dievčatá
Nominačné kritériá na letné ME družstiev a jednotlivcov.
Rozpis, organizačný výbor, časový harmonogram, správa
VR: T. Boleman, ZVR: J. Slezák
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Naňo M. Balaščák D. | |||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Maruniak M. Medveď M. | ||||
4. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
5. | Solčan A. Lapšanský A. | ||||
4:6 6:1 12:10 | |||||
6. | Jánošík T. Hlivjak O. | 32 16 8 SF F | |||
7. | (5-8) | Vaco M. Kohút A. | |||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Hulín P. Jakubovič X. | |||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Hanušovský L. Jankech M. | ||||
12. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
13. | Chren L. Chren P. | ||||
6:2 6:1 | |||||
14. | Kulich L. Bartoš O. | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (5-8) | Kecskés O. Paulovič N. | 32 16 8 SF F | ||
17. | BYE | ||||
18. | (5-8) | Markovič M. Bognár S. | 32 16 8 SF F | ||
19. | Vrba M. Czinege R. | ||||
7:6(2) 6:2 | |||||
20. | Letavay M. Vateha M. | 32 16 8 SF F | |||
21. | BYE | ||||
22. | Madej J. Kral E. | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
24. | (3-4) | Melaga S. Medveď J. | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
26. | (5-8) | Dráb F. Paulovčák S. | 32 16 8 SF F | ||
27. | Mattoš A. Macák M. | ||||
6:4 4:6 10:5 | |||||
28. | Volník N. Bekéni M. | 32 16 8 SF F | |||
29. | BYE | ||||
30. | Benian O. Matunák M. | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
32. | (2) | Poklemba F. Talajka T. | 32 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Naňo Marek | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 17 | ||||
2 | Talajka Tomáš | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 18 | ||||
3 | Kecskés Oliver | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 28 | ||||
4 | Melaga Samuel | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 30 | ||||
5 | Hulín Patrik | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 31 | ||||
6 | Jakubovič Xavier | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 33 | ||||
7 | Medveď Jakub | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 35 | ||||
8 | Paulovič Nikolas | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 37 | ||||
9 | Balaščák Daniel | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 39 | ||||
10 | Poklemba Filip | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 40 | ||||
11 | Bognár Simon | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Baník Prievidza | 46 | ||||
12 | Kohút Alex | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 49 | ||||
13 | Lapšanský Alex | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 50 | ||||
14 | Chren Patrik | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 58 | ||||
15 | WC | Vaco Marek | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 59 | |||
16 | Mattoš Adam | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TKM Betliar | 60 | ||||
17 | NVK | Dráb Filip | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 61 | |||
18 | Paulík Martin | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 64 | ||||
19 | Czinege Richard | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 65 | ||||
20 | Vateha Matúš | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 66 | ||||
21 | NVK | Markovič Matej | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 67 | |||
22 | Paulovčák Sebastián | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TJT Michalovce | 69 | ||||
23 | USP | Jánošík Timotej | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 70 | |||
24 | Madej Jakub | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Mladosť Košice | 72 | ||||
25 | Bartoš Oliver | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 75 | ||||
26 | Volník Nicholas | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK KPSF 92 Bernolákovo | 81 | ||||
27 | Bušniak Michal | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 85 | ||||
28 | USP | Hlivjak Oliver | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 87 | |||
29 | NVK | Kral Elias | 31.10.2024 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 88 | |||
30 | Macák Milan | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | MŠK Poprad-Tatry | 89 | ||||
31 | NVK | Jankech Michael | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 90 | |||
32 | Medveď Maroš | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 93 | ||||
33 | NVK | Hanušovský Lukáš | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 100 | |||
34 | Vrba Miloslav | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 105 | ||||
35 | Gallo Samuel | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Hriňová | 108 | ||||
36 | WC | Matunák Martin | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 111 | |||
37 | Chren Lukáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 117 | ||||
38 | Benian Oskar | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 120 | ||||
39 | Letavay Matej | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Ružomberok | 120 | ||||
40 | Kurčík Adam | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 122 | ||||
41 | Kulich Lukáš | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Tenis Centrum Bojnice | 127 | ||||
42 | WC | Maruniak Matej | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 131 | |||
43 | Bekéni Marko | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | 135 | ||||
44 | Deen Mojmír | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Jednotka Bratislava | 135 | ||||
45 | Solčan Adam | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | 228 | ||||
46 | Urbánoš Filip | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||||
47 | Mačej Dominik | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | |||||
48 | WC | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Arva Sebastian | 12. 04. 2022 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 131 | |||||
2 | Hubinský Július | 23. 05. 2022 | 2006 | D-ch | VTC Pezinok | 141 | |||||
3 | Matula Ján | 04. 05. 2022 | 2006 | D-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 148 | |||||
4 | Grőpel Marco | 23. 05. 2022 | 2007 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 162 | |||||
5 | Hron Alex Maximilián | 15. 04. 2022 | 2007 | D-ch | TŠ Advantage Bratislava | 178 | |||||
6 | Kardoš Alex | 23. 04. 2022 | 2008 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 201 | |||||
7 | Linhart Martin | 29. 04. 2022 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 206 | |||||
8 | Jaroščák Maximilián | 25. 04. 2022 | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 283 | |||||
9 | Gergeľ Sebastián | 15. 04. 2022 | 2006 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 283 | |||||
10 | Karas Jozef | 29. 04. 2022 | 2009 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 283 | |||||
11 | Jaroška Adam | 11. 04. 2022 | 2007 | D-ch | TKM - Tenisový klub Madunice | 283 | |||||
12 | Horváth Timur | 16. 04. 2022 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | ||||||
13 | Srpoň Martin | 08. 05. 2022 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | ||||||
14 | Trojan Samuel | 29. 04. 2022 | 2008 | D-ch | TJ Sokol Prešov | ||||||
15 | Tóth Michal | 16. 05. 2022 | 2009 | D-ch | JJ Tenis Trnava | ||||||
16 | Herman Richard | 30. 04. 2022 | 2008 | D-ch | TK ZZO Čadca | ||||||
17 | Lipták Matej | 14. 05. 2022 | 2009 | D-ch | TK Slovan Bratislava | ||||||
18 | Ťažký Nikolas | 12. 04. 2022 | 2007 | D-ch | TK TIE-BREAK Malacky | ||||||
19 | Uller Matúš | 11. 04. 2022 | 2007 | D-ch | TK TIE-BREAK Malacky |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Karovič Jaroslav | 25. 05. 2022 | 2006 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 102 | |||||
2 | Vozár Samuel | 28. 05. 2022 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 206 | |||||
3 | Marko Martin | 26. 05. 2022 | 2008 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 268 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Babušík Adam | 03. 06. 2022 14:09 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 155 | ||||
2 | Bairo Dylan | 03. 06. 2022 16:32 | 2008 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 73 | ||||
3 | Bíly Pavol | 03. 06. 2022 09:54 | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 81 | ||||
4 | Bobošík Martin | 01. 06. 2022 09:47 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | |||||
5 | Danko Peter | 02. 06. 2022 23:48 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
6 | Dióssy Šimon | 04. 06. 2022 07:33 | 2008 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | |||||
7 | Fičor Oskar | 05. 06. 2022 14:29 | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 75 | ||||
8 | Guzmický Dominik | 04. 06. 2022 07:06 | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 185 | ||||
9 | Jeník Šimon | 01. 06. 2022 14:28 | 2007 | D-ch | TK Petržalka | 150 | ||||
10 | Kováč Tobias | 26. 05. 2022 16:30 | 2006 | D-ch | TK Tajch Nová Baňa | 131 | ||||
11 | Krahulec Martin | 03. 06. 2022 21:48 | 2008 | D-ch | TK Senica | 109 | ||||
12 | Kutaj Marek | 31. 05. 2022 07:21 | 2006 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||||
13 | Mikuš Michal | 03. 06. 2022 18:22 | 2008 | D-ch | TK Baník Prievidza | 171 | ||||
14 | Puskeiler Martin | 03. 06. 2022 19:25 | 2006 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 104 | ||||
15 | Škubla Adam | 06. 06. 2022 12:36 | 2007 | D-ch | ŠKM Nádeje Trakovice | |||||
16 | Šuchter Martin | 01. 06. 2022 20:29 | 2008 | D-ch | TK DRANaM Košice | 185 | ||||
17 | Talian Patrik | 23. 05. 2022 18:07 | 2006 | D-ch | Leon Tennis Academy Bratislava | 283 |