Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080093 - TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||
Názov turnaja: | DC TIPSTAV CUP 2022 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Turbínová 1/13359 Bratislava 83104 | |||
Trieda: | Turnaje detí do 10 rokov | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Kohajda Tomáš (K) | Počet dvorcov: | 3 | |
Zástupca rozhodcu: | Klobušovský Matej (B) | |||
Termín od: | 19.03.2022 | Termín do: | 20.03.2022 | |
Kontakt: | Kvetoslava Sanetriková | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0911074467, | |||
Kontakt e-mail: | academy@love4tennis.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 17. 03. 2022 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
deti - chlapci | 24 | 12 | - | 18.03.2022 11:00 | TK LOVE 4 TENNIS |
deti - dievčatá | 24 | 12 | - | 18.03.2022 11:00 | TK LOVE 4 TENNIS |
Poznámky:
rozpis, správa, útecha CH/D
Aktuálne nariadenia podľa platnej vyhlášky ÚVZ SR nájdete TU.
VR: Kohajda Tomáš, ZVR: Klobušovský Matej
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Lörinčík Lukas | |||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Brejka Hugo | ||||
4. | BYE | 16 8 SF F | |||
5. | (3-4) | Mamedgulyyev Azim | |||
6. | BYE | 16 8 SF F | |||
7. | Šatánek Jakub | ||||
6:0 | |||||
8. | Vajay Martin | 16 8 SF F | |||
9. | Zuberec Samuel | ||||
6:1 | |||||
10. | Gróf Rene | 16 8 SF F | |||
11. | BYE | ||||
12. | (3-4) | Danninger Sebastian | 16 8 SF F | ||
13. | Maltsau Dzmitry | ||||
6:2 | |||||
14. | Lempochner Maximilián | 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (2) | Gregor Tomáš | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Lörinčík Lukas | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TK Petržalka | |||||
2 | Gregor Tomáš | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | Play Tennis-Bedminton Malinovo | |||||
3 | Mamedgulyyev Azim | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||||
4 | Danninger Sebastian | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
5 | Maltsau Dzmitry | 31.10.2022 !!! | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
6 | Gróf Rene | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | |||||
7 | Šatánek Jakub | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Petržalka | |||||
8 | Lempochner Maximilián | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | United Tennis Academy BA | |||||
9 | Zuberec Samuel | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Petržalka | |||||
10 | Vajay Martin | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK 77 Skalica | |||||
11 | Brejka Hugo | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Blaščík Matyáš Dominik | 16. 03. 2022 19:26 | 2013 | M-ch | Bratislavský tenisový zväz | |||||
2 | Juríček Jáchym | 15. 03. 2022 03:43 | 2012 | M-ch | TK Žilina | |||||
3 | Kollár Danny | 15. 03. 2022 19:47 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | |||||
4 | Kováčik Šimon | 18. 03. 2022 01:04 | 2013 | M-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
5 | Krnáč Michal | 16. 03. 2022 22:43 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
6 | Malinka Igor | 16. 03. 2022 13:48 | 2012 | M-ch | TC Topoľčany | |||||
7 | Piroha Matúš | 16. 03. 2022 19:41 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
8 | Riedl Sebastián | 16. 03. 2022 22:47 | 2012 | M-ch | Hi-Ten TAC D. Streda |