' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  tréner  |  klub  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2022

 Stredoslovenský region
Usporiadateľ:100020 - TK Žilina
Názov turnaja:YONEX CUP 2022
Miesto konania (adresa dvorcov):Za plavárňou 1, 010 08 Žilina
Trieda:Turnaje triedy "B" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Kališ Branislav (B) Počet dvorcov:10
Zástupca rozhodcu:Bača Michal (C)   
Termín od:12.07.2022 Termín do:15.07.2022
Kontakt:Lukáš Kličimunka
Kontakt tel.:mobil - 0944636535,
Kontakt e-mail:lukas.klicimunka@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 10. 07. 2022 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
dorastenky4824-11.07.2022 09:00TK Žilina
dorastenci4824-11.07.2022 09:00TK Žilina

Poznámky:

 rozpis, časový harmonogram, správa, vyhodnotenie
VR: Branislav Kališ, ZVR: Michal Bača

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Michal Čurlej 
   12.07.2022 10:45
2. BYE 
 
3. Richard Czinege 
   12.07.2022 10:45
4. BYE 
 
5. Jakub Chovanec 
   12.07.2022 09:30
6. Adam Gejdoš 
 
7. (9-16)Andrej Kompiš 
   12.07.2022 13:30
8. BYE 
 
9. (9-16)Oliver Kecskés 
   12.07.2022 13:30
10. BYE 
 
11. po vyžrebovaní odhlásený 1 
   12.07.2022 13:30
12. Filip Dráb 
 
13. Matej Letavay 
   12.07.2022 09:30
14. Matúš Dubeň 
 
15. (5-8)Jakub Kovalík 
   12.07.2022 13:30
16. BYE 
 
17. (3-4)Juraj Obtulovič 
   12.07.2022 10:45
18. BYE 
 
19. Tomáš Jáger 
   12.07.2022 10:45
20. BYE 
 
21. Samuel Gallo 
   12.07.2022 09:30
22. Timotej Jánošík 
 
23. (9-16)Sebastián Jonáš Safko 
   12.07.2022 13:30
24. BYE 
 
25. (9-16)Simon Bognár 
   12.07.2022 13:30
26. BYE 
 
27. Dávid Keller 
   12.07.2022 09:30
28. Tobias Kováč 
 
29. Oliver Bartoš 
   12.07.2022 10:45
30. BYE 
 
31. BYE 
   12.07.2022 10:45
32. (5-8)Bruno Bernáth 
 
33. BYE 
   12.07.2022 10:45
34. (5-8)Oliver Pivník 
 
35. BYE 
   12.07.2022 10:45
36. Filip Kavacký 
 
37. Richard Pleško 
   12.07.2022 09:30
38. Adam Ondrášik 
 
39. BYE 
   12.07.2022 13:30
40. (9-16)Patrik Hulín 
 
41. BYE 
   12.07.2022 13:30
42. (9-16)Max Mikuláš Macháč 
 
43. Maroš Medveď 
   12.07.2022 09:30
44. Sebastián Paulovčák 
 
45. BYE 
   12.07.2022 12:00
46. Jakub Vasky 
 
47. BYE 
   12.07.2022 12:00
48. (3-4)Marcus Masarčin 
 
49. BYE 
   12.07.2022 13:30
50. (5-8)Samuel Krnáč 
 
51. Matúš Vateha 
   12.07.2022 09:30
52. Adam Solčan 
 
53. Elias Kral 
   12.07.2022 09:30
54. Martin Duraj 
 
55. BYE 
   12.07.2022 13:30
56. (9-16)Aleš Michalica 
 
57. BYE 
   12.07.2022 13:30
58. (9-16)Nathan André Halahija 
 
59. Matúš Lančarič 
   12.07.2022 09:30
60. Pavol Bíly 
 
61. BYE 
   12.07.2022 12:00
62. Marko Foltán 
 
63. BYE 
   12.07.2022 12:00
64. (2)Matej Muránsky 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Čurlej M.  Obtulovič J. 
   12.07.2022
2. Paulovčák S.  Dráb F. 
 
3. Keller D.  Jánošík T. 
   12.07.2022
4. Jáger T.  Letavay M. 
 
5. (3-4)Kompiš A.  Bernáth B. 
   12.07.2022
6. Kral E.  Bognár S. 
 
7. Michalica A.  Kecskés O. 
   12.07.2022
8. Bartoš O.  Vateha M. 
 
9. Pivník O.  Hulín P. 
   12.07.2022
10. Medveď M.  Duraj M. 
 
11. Ondrášik A.  Chovanec J. 
   12.07.2022
12. (3-4)Masarčin M.  Halahija N. 
 
13. Solčan A.  Bíly P. 
   12.07.2022
14. Safko S.  Krnáč S. 
 
15. Macháč M.  Králik J. 
   12.07.2022
16. (2)Muránsky M.  Kovalík J. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Čurlej Michal31.10.20222004D-chTK Žilina 8
2 Muránsky Matej31.10.20222004D-chTC BASELINE Banská Bystrica 12
3 Masarčin Marcus31.10.20222004D-chTK LOVE 4 tennis Bratislava 14
4STZObtulovič Juraj31.10.20222004D-chTK Slovan Bratislava 16
5 Kovalík Jakub31.10.20222004D-chTenisová akadémia Prešov 19
6 Bernáth Bruno31.10.20222004D-chJJ Tenis Trnava 21
7 Pivník Oliver31.10.20232005D-chTenisová akadémia Prešov 23
8 Safko Sebastián Jonáš31.10.20232005D-chMŠK Poprad-Tatry 25
9 Halahija Nathan André31.10.20232005D-chTK Jednotka Bratislava 26
10 Michalica Aleš31.10.20232005D-chŠK Blava 1928 J.Bohunice 27
11 Kecskés Oliver31.10.20232006D-chHi-Ten TAC D. Streda 28
12 Hulín Patrik31.10.20222006D-chTC EMPIRE Trnava 31
13 Kompiš Andrej31.10.20232005D-chTK Žilina 32
14 Macháč Max Mikuláš31.10.20232005D-chŠK Blava 1928 J.Bohunice 45
15 Bognár Simon31.10.20222006D-chTK Baník Prievidza 46
16 Krnáč Samuel31.10.20232005D-chLieskovský tenisový klub-LTC 50
17 Dráb Filip31.10.20232007D-chTenisová akadémia Prešov 61
18 Keller Dávid31.10.20232005D-ch1.TC Humenné 62
19 Czinege Richard31.10.20222006D-chHi-Ten TAC D. Streda 65
20 Vateha Matúš31.10.20222006D-chTK Slovan Bardejovské Kúpele 66
21USPOndrášik Adam31.10.20232005D-chTC BASELINE Banská Bystrica 68
22 Paulovčák Sebastián31.10.20222006D-chTJT Michalovce 69
23 Jánošík Timotej31.10.20232007D-chTenisová akadémia Prešov 70
24 Bartoš Oliver31.10.20232007D-chTK 1901 Spišská Nová Ves 75
25 Jáger Tomáš31.10.20232004D-chTC Slávia UPJŠ Košice 77
26 Chovanec Jakub31.10.20232005D-chOZ ŠK Odema Púchov 79
27 Bíly Pavol31.10.20232007D-chTC EMPIRE Trnava 81
28 Kral Elias31.10.20222007D-chTenisová akadémia Prešov 88
29 Medveď Maroš31.10.20232007D-chTC BASELINE Banská Bystrica 93
30 Duraj Martin31.10.20232005D-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 95
31 Gallo Samuel31.10.20232007D-chTK Hriňová 108
32 Letavay Matej31.10.20222006D-chTK Ružomberok 120
33 Kováč Tobias31.10.20222006D-chTK Tajch Nová Baňa 131
34 Foltán Marko31.10.20232005D-chTK Raketa Nedožery-Brezany 162
35 Dubeň Matúš31.10.20222004D-chTK Žilina 162
36 Vasky Jakub31.10.20222008S-chTenisová akadémia Prešov 171
37STZLančarič Matúš31.10.20222005D-chTK Kysucké Nové Mesto 206
38STZSolčan Adam31.10.20232007D-chŠK Blava 1928 J.Bohunice 228
39STZKavacký Filip31.10.20232007D-chTK Kysucké Nové Mesto 239
40STZGejdoš Adam31.10.20232005D-chTK Tvrdošín 283
41USPPleško Richard31.10.20222008S-chTK Žilina  
42 odhlásený 1 po vyžrebovaní31.10.20222011M-chSlovenský tenisový zväz  
Náhradníci prihlásení po termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Rosa Alex03. 07. 20222004D-chTK Slovan Bratislava 54
2Králik Jakub12. 07. 20222005D-chDuTaF Sport Dubnica n/V. 169
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Babušík Adam10. 07. 2022 08:442007D-chTK Slávia STU Bratislava 155
2Benian Oskar02. 07. 2022 08:152007D-chTK Slávia STU Bratislava 120
3Fano Alex Adam01. 06. 2022 07:162008S-chTK HSC Piešťany 106
4Guzmický Dominik09. 07. 2022 08:172007D-chŠK Blava 1928 J.Bohunice 185
5Hanušovský Lukáš16. 06. 2022 22:042007D-chTK Sparta Považská Bystrica 100
6Hron Alex Maximilián09. 07. 2022 17:432007D-chTŠ Advantage Bratislava 178
7Ihring Walter06. 07. 2022 13:402005D-chTK Slovan Bratislava 71
8Imrišek Lukáš01. 07. 2022 17:182005D-chTK Slovan Bratislava 103
9Jakubovič Xavier09. 07. 2022 17:172006D-chTK LOVE 4 tennis Bratislava 33
10Janči Kristián29. 06. 2022 11:042004D-chTK LOVE 4 tennis Bratislava 29
11Jankech Michael10. 07. 2022 08:012007D-chTK Sparta Považská Bystrica 90
12Kido Matúš05. 07. 2022 09:442005D-chTK AS Trenčín 100
13Kirkov Mário06. 07. 2022 11:082004D-chTK Profitennis Academy Prešov 9
14Kohút Alex09. 07. 2022 20:332006D-chTŠ Advantage Bratislava 49
15Kravec Vladimír11. 06. 2022 16:222004D-chTK Baník Prievidza 85
16Kurčík Adam09. 07. 2022 22:312007D-chTK Slávia STU Bratislava 122
17Kyjaci Samuel29. 06. 2022 11:172004D-chTC EMPIRE Trnava 5
18Lapšanský Alex07. 07. 2022 17:452006D-chTK Kúpele Piešťany 50
19Macák Milan10. 07. 2022 19:132006D-chMŠK Poprad-Tatry 89
20Mattoš Adam09. 07. 2022 22:152006D-chTKM Betliar 60
21Medveď Jakub09. 07. 2022 14:502006D-chLieskovský tenisový klub-LTC 35
22Melaga Samuel03. 07. 2022 16:142006D-chLieskovský tenisový klub-LTC 30
23Náhlovský Filip09. 07. 2022 14:432004D-chTK Jednotka Bratislava 95
24Németh Martin09. 07. 2022 15:322006D-chTK VIP Bratislava 178
25Novák Maxim07. 07. 2022 22:492004D-chTC BASELINE Banská Bystrica 22
26Paulík Martin10. 07. 2022 21:562006D-chTK Kúpele Piešťany 64
27Paulovič Nikolas07. 07. 2022 15:312006D-chTK Slovan Bratislava 37
28Sepeši Bastien30. 06. 2022 12:312004D-chTK Slávia STU Bratislava 80
29Stolárik Samuel05. 07. 2022 17:022004D-chMŠK Poprad-Tatry 15
30Šuba Marek09. 07. 2022 23:112004D-chOZ ŠK Odema Púchov 56
31Tindúr Rastislav10. 07. 2022 12:272006D-chTKM Betliar 122
32Vaco Marek09. 07. 2022 23:222006D-chLieskovský tenisový klub-LTC 59
33Vajgel Hugo12. 07. 2022 06:122004D-chTK Slovan Bratislava 20
34Volník Nicholas09. 07. 2022 09:562007D-chTK KPSF 92 Bernolákovo 81


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk