' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  tréner  |  klub  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2022

 Stredoslovenský region
Usporiadateľ:100020 - TK Žilina
Názov turnaja:TK ŽILINA 2022
Miesto konania (adresa dvorcov):Za plavárňou 1, 010 08 Žilina
Trieda:Turnaje triedy "B" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Kališ Branislav (B) Počet dvorcov:10
Zástupca rozhodcu:Bača Michal (C)   
Termín od:08.08.2022 Termín do:11.08.2022
Kontakt:Lukáš Kličimunka
Kontakt tel.:mobil - 0944636535,
Kontakt e-mail:lukas.klicimunka@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 06. 08. 2022 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
staršie žiačky4824-07.08.2022 09:00TK Žilina
starší žiaci4824-07.08.2022 09:00TK Žilina

Poznámky:

 rozpis, časový harmonogram, správa, vyhodnotenie
VR: Branislav Kališ, ZVR: Michal Bača
 

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Matej Maruniak 
   08.08.2022 12:00
2. BYE 
 
3. Timotej Turóci 
   08.08.2022 09:30
4. Filip Čierny 
 
5. Tomáš Krajčovič 
   08.08.2022 09:30
6. Markus Kollár 
 
7. Richard Paluga 
   08.08.2022 10:45
8. (5-8)Martin Šuchter 
 
9. (3-4)Matúš Petráško 
   08.08.2022 12:00
10. BYE 
 
11. Marko Strompf 
   08.08.2022 09:30
12. Jozef Karas 
 
13. Filip Kolodžej 
   08.08.2022 10:45
14. Daniel Slávik 
 
15. Dominik Gibala 
   08.08.2022 10:45
16. (5-8)Samuel Vozár 
 
17. (5-8)Tomáš Slašťan 
   08.08.2022 10:45
18. Richard Herman 
 
19. Pavol Lisko 
   08.08.2022 10:45
20. Richard Pleško 
 
21. Michal Vanta 
   08.08.2022 09:30
22. Martin Šimunič 
 
23. BYE 
   08.08.2022 12:00
24. (3-4)Samuel Alexander Krajčír 
 
25. (5-8)Alex Adam Fano 
   08.08.2022 10:45
26. Lukáš Pagáč 
 
27. Sebastián Faga 
   08.08.2022 10:45
28. Kirill Kovnir 
 
29. Tomáš Maruščák 
   08.08.2022 09:30
30. Tibor Varinský 
 
31. BYE 
   08.08.2022 12:00
32. (2)Tomáš Glos 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Maruniak M.  Fano A. 
   08.08.2022
2. BYE 
 
3. Slašťan T.  Gibala D. 
   08.08.2022
4. BYE 
 
5. (3-4)Karas J.  Krajčír S. 
   08.08.2022
6. BYE 
 
7. Paluga R.  Kovnir K. 
   08.08.2022
8. Strompf M.  Turóci T. 
 
9. Čierny F.  Lisko P. 
   08.08.2022
10. Vozár S.  Herman R. 
 
11. BYE 
   08.08.2022
12. (3-4)Pleško R.  Vanta M. 
 
13. BYE 
   08.08.2022
14. Maruščák T.  Kollár M. 
 
15. BYE 
   08.08.2022
16. (2)Šuchter M.  Glos T. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Maruniak Matej31.10.20222008S-chTC BASELINE Banská Bystrica 5
2 Glos Tomáš31.10.20222008S-chTK AS Trenčín 7
3 Petráško Matúš31.10.20232009S-chTK Žilina 9
4 Krajčír Samuel Alexander31.10.20232009S-chTK Jednotka Bratislava 16
5 Šuchter Martin31.10.20222008S-chTK DRANaM Košice 17
6 Fano Alex Adam31.10.20222008S-chTK HSC Piešťany 19
7 Vozár Samuel31.10.20222008S-chTK Slovan Bratislava 24
8 Slašťan Tomáš31.10.20222008S-chFresh club Zvolen 27
9 Vanta Michal31.10.20232009S-chTenisová akadémia Prešov 28
10 Kollár Markus31.10.20232009S-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 29
11 Kolodžej Filip31.10.20232009S-chTenisová akadémia Prešov 33
12 Pleško Richard31.10.20222008S-chTK Žilina 35
13 Herman Richard31.10.20222008S-chTK ZZO Čadca 39
14 Krajčovič Tomáš31.10.20232009S-chTK Kúpele Piešťany 42
15 Turóci Timotej31.10.20232009S-chTK Profitennis Academy Prešov 44
16 Faga Sebastián31.10.20232009S-chTK Kúpele Piešťany 45
17 Karas Jozef31.10.20232009S-chTC BASELINE Banská Bystrica 46
18 Gibala Dominik31.10.20232009S-chLieskovský tenisový klub-LTC 48
19 Slávik Daniel31.10.20222008S-chTK Petržalka 59
20 Lisko Pavol31.10.20222010M-chTK Kysucké Nové Mesto 82
21USPStrompf Marko31.10.20232009S-chTK DRANaM Košice 85
22USPČierny Filip31.10.20222010M-chŠK Pepas Slovenská Ľupča 93
23 Maruščák Tomáš31.10.20222010M-chTK Mladosť Košice 105
24 Varinský Tibor31.10.20232009S-chTK HSC Piešťany 111
25 Šimunič Martin31.10.20222010M-chTC Stupava 140
26 Pagáč Lukáš31.10.20222010M-chMatchPoint Tennis Club Púchov 194
27STZKovnir Kirill31.10.20222008S-chTK Žilina  
28STZPaluga Richard31.10.20232011M-chTK Žilina  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Bobošík Martin04. 08. 2022 10:122009S-chTenis team Nové Zámky 26
2Czinege Norbert20. 07. 2022 22:262009S-chHi-Ten TAC D. Streda  
3Danko Peter04. 08. 2022 11:192008S-chTK Slávia STU Bratislava 8
4Gramblička Adam05. 08. 2022 17:012010M-chTK Slovan Bratislava 118
5Hlóska Viktor06. 08. 2022 08:402009S-chMŠO Štúrovo 61
6Lukáč Peter04. 08. 2022 11:242009S-chTJ Sokol Prešov 41
7Mačej Dominik06. 08. 2022 12:192009S-chTK Kúpele Piešťany 53
8Massalkhi Adam06. 08. 2022 08:182008S-chTK Kúpele Piešťany 66
9Matunák Martin06. 08. 2022 08:002008S-chTK Slovan Bratislava 13
10Matušík Lukáš03. 08. 2022 14:312009S-chTK LOVE 4 tennis Bratislava 49
11Mikuš Michal20. 07. 2022 19:122008S-chTK Baník Prievidza 20
12Srpoň Martin06. 08. 2022 13:122008S-chTK Slávia STU Bratislava 11
13Štefány Jakub01. 08. 2022 14:402008S-chTK Slovan Bratislava 40
14Trojan Samuel07. 08. 2022 08:562008S-chTJ Sokol Prešov 12
15Valalik Christián06. 08. 2022 08:422009S-ch1.TC Humenné 85
16Vasky Jakub03. 08. 2022 21:032008S-chTenisová akadémia Prešov 15
17Zelenák Ivan05. 08. 2022 15:022009S-chTC DRACI Matúškovo 194


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk