' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  tréner  |  klub  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2022

 Stredoslovenský region
Usporiadateľ:100025 - TK Baník Prievidza
Miesto konania (adresa dvorcov):Olympionikov 8,Prievidza
Trieda:Turnaje triedy "A" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Köberling Karol (A) Počet dvorcov:9
Zástupca rozhodcu:Kollárová Ľudmila (A)   
Termín od:10.09.2022 Termín do:14.09.2022
Kontakt:Ing. Peter Kulich
Kontakt tel.:dv. - 046/5430460, fax - 046/5430460, mobil - 0905661013,
Kontakt e-mail:peter_kulich@email.cz
 Uzávierka odhlášok v termíne: 08. 09. 2022 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
dorastenci4824-09.09.2022 10:00TK Baník
dorastenky4824-09.09.2022 10:00TK Baník

Poznámky:

Pozor! Dievčatá začínajú v sobotu a chlapci v nedeľu.
rozpis
, časový harnonogram, správa, vyhodnotenie
VR: Karol Köberling, ZVR: Ľudmila Kollárová

 

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Norbert Marošík 
   11.09.2022 12:00
2. BYE 
 
3. Nicholas Volník 
   11.09.2022 09:00
4. Filip Dráb 
 
5. Nikolas Paulovič 
   11.09.2022 09:00
6. Maroš Medveď 
 
7. (9-16)Nathan André Halahija 
   11.09.2022 12:00
8. BYE 
 
9. (9-16)Andrej Kompiš 
   11.09.2022 12:00
10. BYE 
 
11. Matúš Vateha 
   11.09.2022 09:00
12. Milan Macák 
 
13. Kristián Jakub Novák 
   11.09.2022 09:00
14. Samuel Gallo 
 
15. (5-8)Patrik Hulín 
   11.09.2022 12:00
16. BYE 
 
17. (3-4)Marcus Masarčin 
   11.09.2022 12:00
18. BYE 
 
19. Simon Bognár 
   11.09.2022 09:00
20. Šimon Jeník 
 
21. Tomáš Slašťan 
   11.09.2022 09:00
22. Max Mikuláš Macháč 
 
23. (9-16)Aleš Michalica 
   11.09.2022 12:00
24. BYE 
 
25. (9-16)Bruno Bernáth 
   11.09.2022 12:00
26. BYE 
 
27. Xavier Jakubovič 
   11.09.2022 09:00
28. Jaroslav Karovič 
 
29. Walter Ihring 
   11.09.2022 09:00
30. Richard Czinege 
 
31. BYE 
   11.09.2022 12:00
32. (5-8)Juraj Obtulovič 
 
33. BYE 
   11.09.2022 12:00
34. (5-8)Samuel Stolárik 
 
35. Samuel Krnáč 
   11.09.2022 09:00
36. Dominik Guzmický 
 
37. Alex Rosa 
   11.09.2022 10:30
38. Marko Foltán 
 
39. BYE 
   11.09.2022 13:30
40. (9-16)Oliver Kecskés 
 
41. BYE 
   11.09.2022 13:30
42. (9-16)Maxim Novák 
 
43. Filip Poklemba 
   11.09.2022 10:30
44. Adam Mattoš 
 
45. Marek Šuba 
   11.09.2022 10:30
46. Jakub Chovanec 
 
47. BYE 
   11.09.2022 13:30
48. (3-4)Bence Tóth 
 
49. BYE 
   11.09.2022 13:30
50. (5-8)Jakub Kovalík 
 
51. Lukáš Finta 
   11.09.2022 10:30
52. Jakub Madej 
 
53. Michal Mikuš 
   11.09.2022 10:30
54. Michael Jankech 
 
55. BYE 
   11.09.2022 13:30
56. (9-16)Samuel Melaga 
 
57. BYE 
   11.09.2022 13:30
58. (9-16)Oliver Pivník 
 
59. Sebastián Paulovčák 
   11.09.2022 10:30
60. Alex Lapšanský 
 
61. Dávid Krcho 
   11.09.2022 10:30
62. Martin Paulík 
 
63. BYE 
   11.09.2022 13:30
64. (2)Mário Kirkov 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Stolárik S.  Kirkov M. 
   10.09.2022
2. BYE 
 
3. Foltán M.  Šuba M. 
   10.09.2022
4. BYE 
 
5. Volník N.  Mikuš M. 
   10.09.2022
6. Czinege R.  Medveď M. 
 
7. (5-8)Halahija N.  Jakubovič X. 
   10.09.2022
8. BYE 
 
9. (3-4)Novák M.  Kovalík J. 
   10.09.2022
10. BYE 
 
11. Ihring W.  Rosa A. 
   10.09.2022
12. BYE 
 
13. Karovič J.  Bognár S. 
   10.09.2022
14. Jankech M.  Guzmický D. 
 
15. BYE 
   10.09.2022
16. (5-8)Hulín P.  Kecskés O. 
 
17. BYE 
   10.09.2022
18. (5-8)Dráb F.  Pivník O. 
 
19. Jeník Š.  Madej J. 
   10.09.2022
20. Chovanec J.  Kompiš A. 
 
21. BYE 
   10.09.2022
22. Macháč M.  Vateha M. 
 
23. BYE 
   10.09.2022
24. (3-4)Krnáč S.  Marošík N. 
 
25. BYE 
   10.09.2022
26. (5-8)Poklemba F.  Michalica A. 
 
27. Novák K.  Macák M. 
   10.09.2022
28. Paulovčák S.  Paulovič N. 
 
29. BYE 
   10.09.2022
30. Lapšanský A.  Finta L. 
 
31. BYE 
   10.09.2022
32. (2)Bernáth B.  Masarčin M. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Marošík Norbert31.10.20242004MLieskovský tenisový klub-LTC 3
2 Kirkov Mário31.10.20242004MTK Profitennis Academy Prešov 9
3 Tóth Bence31.10.20232005D-chTKM Betliar 13
4 Masarčin Marcus31.10.20242004MTK LOVE 4 TENNIS Bratislava 14
5 Stolárik Samuel31.10.2022 !!!2004MMŠK Poprad-Tatry 15
6 Obtulovič Juraj31.10.2022 !!!2004MJH Tenis Akadémia Bratislava 16
7 Kovalík Jakub31.10.20242004MTenisová akadémia Prešov 19
8 Bernáth Bruno31.10.20242004MJJ Tenis Trnava 21
9 Novák Maxim31.10.2022 !!!2004MTC BASELINE Banská Bystrica 22
10 Pivník Oliver31.10.20232005D-chŠK Progress Rimavská Sobota 23
11 Halahija Nathan André31.10.20232005D-chTK Jednotka Bratislava 26
12 Michalica Aleš31.10.20232005D-chŠK Blava 1928 J.Bohunice 27
13 Kecskés Oliver31.10.20232006D-chHi-Ten TAC D. Streda 28
14 Melaga Samuel31.10.20242006D-chLieskovský tenisový klub-LTC 30
15 Hulín Patrik31.10.20242006D-chTC EMPIRE Trnava 31
16 Kompiš Andrej31.10.20232005D-chTK Žilina 32
17 Jakubovič Xavier31.10.20242006D-chJH Tenis Akadémia Bratislava 33
18 Paulovič Nikolas31.10.20242006D-chTC EMPIRE Trnava 37
19 Poklemba Filip31.10.20232007D-chTK Slávia STU Bratislava 40
20 Finta Lukáš31.10.20242004MTK Slovan Bratislava 43
21 Macháč Max Mikuláš31.10.20232005D-chTJ Slavoj Ovsište BA 45
22 Bognár Simon31.10.20242006D-chTK Baník Prievidza 46
23 Lapšanský Alex31.10.20242006D-chTK Kúpele Piešťany 50
24 Krnáč Samuel31.10.20232005D-chLieskovský tenisový klub-LTC 50
25 Novák Kristián Jakub31.10.20232005D-chTK Profitennis Academy Prešov 52
26 Rosa Alex31.10.2022 !!!2004MTK Slovan Bratislava 54
27 Šuba Marek31.10.2022 !!!2004MOZ ŠK Odema Púchov 56
28 Mattoš Adam31.10.20242006D-chTKM Betliar 60
29 Dráb Filip31.10.20232007D-chTenisová akadémia Prešov 61
30 Paulík Martin31.10.20242006D-chTK Kúpele Piešťany 64
31 Czinege Richard31.10.20242006D-chHi-Ten TAC D. Streda 65
32 Vateha Matúš31.10.20242006D-chTK Slovan Bardejovské Kúpele 66
33 Paulovčák Sebastián31.10.20242006D-chTJT Michalovce 69
34 Ihring Walter31.10.20232005D-chJH Tenis Akadémia Bratislava 71
35STZMadej Jakub31.10.20232007D-chTK Mladosť Košice 72
36 Chovanec Jakub31.10.20232005D-chOZ ŠK Odema Púchov 79
37USPVolník Nicholas31.10.20232007D-chTK KPSF 92 Bernolákovo 81
38WCMacák Milan31.10.20242006D-chMŠK Poprad-Tatry 89
39STZJankech Michael31.10.20232007D-chTK Sparta Považská Bystrica 90
40USPKrcho Dávid31.10.2022 !!!2006D-chTK Tenis Centrum Bojnice 92
41STZMedveď Maroš31.10.20232007D-chTC BASELINE Banská Bystrica 93
42USPKarovič Jaroslav31.10.20242006D-chJH Tenis Akadémia Bratislava 102
43 Gallo Samuel31.10.20232007D-chTK Hriňová 108
44USPSlašťan Tomáš31.10.20242008D-chFresh club Zvolen 141
45STZJeník Šimon31.10.20232007D-chTK Petržalka 150
46USPFoltán Marko31.10.20232005D-chTK Raketa Nedožery-Brezany 162
47USPMikuš Michal31.10.20242008D-chTK Baník Prievidza 171
48STZGuzmický Dominik31.10.20232007D-chŠK Blava 1928 J.Bohunice 185
Náhradníci prihlásení v termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Jánošík Timotej14. 08. 20222007D-chTenisová akadémia Prešov 70
2Bartoš Oliver13. 07. 20222007D-chTK 1901 Spišská Nová Ves 75
3Jáger Tomáš22. 07. 20222004MTC Slávia UPJŠ Košice 77
4Šebo Alex18. 07. 20222004MJH Tenis Akadémia Bratislava 83
5Hlivjak Oliver16. 07. 20222007D-chTenisová akadémia Prešov 87
6Duraj Martin19. 08. 20222005D-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 95
7Imrišek Lukáš16. 07. 20222005D-chTK Slávia STU Bratislava 103
8Puskeiler Martin20. 08. 20222006D-chTC BASELINE Banská Bystrica 104
9Vrba Miloslav15. 07. 20222007D-chTK Sparta Považská Bystrica 105
10Šimák Adam15. 08. 20222004MTC BASELINE Banská Bystrica 113
11Benian Oskar13. 07. 20222007D-chTK Slávia STU Bratislava 120
12Kováč Tobias09. 08. 20222006D-chTK Tajch Nová Baňa 131
13Vasky Jakub27. 07. 20222008D-chTC Slávia UPJŠ Košice 171
14Hron Alex Maximilián11. 07. 20222007D-chTŠ Advantage Bratislava 178
Náhradníci prihlásení po termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Mazák Maxim05. 09. 20222004MTK Žilina 46
2Vaco Marek29. 08. 20222006D-chLieskovský tenisový klub-LTC 59
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Arva Sebastian08. 09. 2022 08:232006D-chTK PROFI Senec 131
2Balaščák Daniel05. 09. 2022 13:342007D-chTC EMPIRE Trnava 39
3Bíly Pavol08. 09. 2022 19:262007D-chTC EMPIRE Trnava 81
4Bottlik Richard08. 09. 2022 15:112005D-chTC EMPIRE Trnava 36
5Čurlej Michal08. 09. 2022 20:222004MTK Žilina 8
6Chren Lukáš07. 09. 2022 20:072008D-chTK Slávia STU Bratislava 117
7Chren Patrik07. 09. 2022 20:072006D-chTK Slávia STU Bratislava 58
8Janči Kristián10. 09. 2022 14:142004MTK LOVE 4 TENNIS Bratislava 29
9Jasenák Lukáš26. 08. 2022 18:312008D-chTK Petržalka 201
10Keller Dávid07. 09. 2022 10:142005D-ch1.TC Humenné 62
11Kohút Alex07. 09. 2022 20:442006D-chTK Slávia STU Bratislava 49
12Krahulec Martin03. 09. 2022 21:352008D-chTK Senica 109
13Kral Elias30. 08. 2022 13:152007D-chTenisová akadémia Prešov 88
14Kuna Tomáš04. 09. 2022 17:592004MTK RELAX Liptovský Mikuláš 55
15Kyjaci Samuel07. 09. 2022 11:532004MTC EMPIRE Trnava 5
16Markovič Matej02. 09. 2022 17:372007D-chTK Žilina 67
17Maruniak Matej06. 09. 2022 20:032008D-chTC BASELINE Banská Bystrica 131
18Medveď Jakub08. 09. 2022 20:472006D-chLieskovský tenisový klub-LTC 35
19Muránsky Matej09. 09. 2022 08:362004MTC BASELINE Banská Bystrica 12
20Norrman Simon07. 09. 2022 20:132005D-chTK Slávia STU Bratislava 10
21Ondrášik Adam28. 08. 2022 20:222005D-chTC BASELINE Banská Bystrica 68
22Petráš David30. 08. 2022 21:342004MTA M. Ryšavého Bojnice 57
23Safko Sebastián Jonáš07. 09. 2022 18:312005D-chMŠK Poprad-Tatry 25
24Solčan Adam28. 08. 2022 08:172007D-chŠK Blava 1928 J.Bohunice 228
25Talajka Tomáš09. 09. 2022 14:022006D-chTK Kúpele Piešťany 18


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk