Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100025 - TK Baník Prievidza | |||
Názov turnaja: | BANÍCKY KAHANEC | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Olympionikov 8,Prievidza | |||
Trieda: | Turnaje triedy "A" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Köberling Karol (A) | Počet dvorcov: | 9 | |
Zástupca rozhodcu: | Kollárová Ľudmila (A) | |||
Termín od: | 12.08.2022 | Termín do: | 16.08.2022 | |
Kontakt: | Ing. Peter Kulich | |||
Kontakt tel.: | dv. - 046/5430460, fax - 046/5430460, mobil - 0905661013, | |||
Kontakt e-mail: | peter_kulich@email.cz | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 10. 08. 2022 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 48 | 24 | - | 11.08.2022 10:00 | TK Baník |
staršie žiačky | 48 | 24 | - | 11.08.2022 10:00 | TK Baník |
Poznámky:
rozpis, časový harmonogram, správa, vyhodnotenie
VR: Karol Köberling, ZVR: Ľudmila Kollárová
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Krajčír S. Maruniak M. | |||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Pleško R. Turóci T. | ||||
7:5 6:3 | |||||
4. | Mačej D. Lörinčík M. | 16 8 SF F | |||
5. | (3-4) | Fano A. Glos T. | |||
6:4 6:1 | |||||
6. | Valalik C. Kollár M. | 16 8 SF F | |||
7. | Čierny F. Paľko A. | ||||
6:4 6:3 | |||||
8. | Bobošík M. Urbánoš F. | 16 8 SF F | |||
9. | Čech A. Mikuš M. | ||||
6:1 4:6 11:9 | |||||
10. | Faga S. Andel A. | 16 8 SF F | |||
11. | Massalkhi A. Kardoš A. | ||||
6:0 6:1 | |||||
12. | (3-4) | Ivashko M. Kriško R. | 16 8 SF F | ||
13. | Dióssy Š. Šuchter M. | ||||
6:3 6:3 | |||||
14. | Kolodžej F. Vanta M. | 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (2) | Matunák M. Petráško M. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Kriško Radovan | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Nová generácia NMnV | 4 | ||||
2 | Maruniak Matej | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 5 | ||||
3 | Glos Tomáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 7 | ||||
4 | Petráško Matúš | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Žilina | 9 | ||||
5 | Dióssy Šimon | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 10 | ||||
6 | Matunák Martin | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 13 | ||||
7 | Krajčír Samuel Alexander | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Jednotka Bratislava | 16 | ||||
8 | Šuchter Martin | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK DRANaM Košice | 17 | ||||
9 | Urbánoš Filip | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 18 | ||||
10 | Fano Alex Adam | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TKM - Tenisový klub Madunice | 19 | ||||
11 | Mikuš Michal | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Baník Prievidza | 20 | ||||
12 | Ivashko Maksym | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 22 | ||||
13 | Vozár Samuel | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 24 | ||||
14 | Bobošík Martin | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 26 | ||||
15 | Slašťan Tomáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | Fresh club Zvolen | 27 | ||||
16 | Vanta Michal | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 28 | ||||
17 | Kollár Markus | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 29 | ||||
18 | Kolodžej Filip | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 33 | ||||
19 | Pleško Richard | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Žilina | 35 | ||||
20 | Andel Adam | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Slávia SPU Nitra | 43 | ||||
21 | USP | Turóci Timotej | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 44 | |||
22 | Faga Sebastián | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 45 | ||||
23 | Karas Jozef | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 46 | ||||
24 | Čech Alex | 31.10.2022 !!! | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 47 | ||||
25 | Gibala Dominik | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 48 | ||||
26 | Mačej Dominik | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 53 | ||||
27 | Massalkhi Adam | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 66 | ||||
28 | Kostolný Sebastián | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Žilina | 67 | ||||
29 | Kardoš Alex | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 72 | ||||
30 | Valalik Christián | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | 1.TC Humenné | 85 | ||||
31 | Paľko Adam | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 90 | ||||
32 | USP | Čierny Filip | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 93 | |||
33 | Maruščák Tomáš | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Mladosť Košice | 105 | ||||
34 | Žembery Martin | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Tajch Nová Baňa | 131 | ||||
35 | Gogola Alex | 31.10.2023 !!! | 2009 | D-ch | TA M. Ryšavého Bojnice | 168 | ||||
36 | Marko Martin | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 181 | ||||
37 | Lörinčík Max | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Petržalka |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Bairo Dylan | 09. 08. 2022 20:13 | 2008 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 1 | ||||
2 | Bariak Jakub Emil | 01. 08. 2022 15:37 | 2010 | S-ch | TK Baník Prievidza | 194 | ||||
3 | Bekéni Marko | 05. 08. 2022 19:44 | 2008 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | 3 | ||||
4 | Danko Peter | 08. 08. 2022 09:19 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 8 | ||||
5 | Gróf Leonard | 03. 07. 2022 08:54 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 84 | ||||
6 | Hlóska Viktor | 10. 08. 2022 07:21 | 2009 | D-ch | MŠO Štúrovo | 61 | ||||
7 | Hvorecký Maxim | 09. 08. 2022 01:12 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | |||||
8 | Chren Lukáš | 07. 08. 2022 16:08 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 6 | ||||
9 | Jureňa Martin | 08. 08. 2022 17:16 | 2009 | D-ch | AŠK Skalica | 54 | ||||
10 | Krahulec Martin | 09. 08. 2022 06:45 | 2008 | D-ch | TK Senica | 14 | ||||
11 | Krajčovič Tomáš | 09. 08. 2022 12:41 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 42 | ||||
12 | Križan Richard | 09. 08. 2022 01:14 | 2010 | S-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 38 | ||||
13 | Krnáč Lukas | 09. 08. 2022 22:19 | 2010 | S-ch | TK Hriňová | 76 | ||||
14 | Lipták Matej | 08. 08. 2022 23:13 | 2009 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 21 | ||||
15 | Pagáč Lukáš | 09. 08. 2022 21:16 | 2010 | S-ch | MatchPoint Tennis Club Púchov | 194 | ||||
16 | Šimunič Martin | 08. 08. 2022 15:59 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 140 | ||||
17 | Sloboda Leon | 03. 08. 2022 13:45 | 2009 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 2 | ||||
18 | Srpoň Martin | 11. 08. 2022 06:42 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 11 | ||||
19 | Štefány Jakub | 09. 08. 2022 12:16 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 40 | ||||
20 | Tóth Michal | 03. 08. 2022 12:13 | 2009 | D-ch | JJ Tenis Trnava | 102 | ||||
21 | Trojan Samuel | 07. 08. 2022 08:59 | 2008 | D-ch | TJ Sokol Prešov | 12 | ||||
22 | Vasky Jakub | 08. 08. 2022 15:05 | 2008 | D-ch | TC Slávia UPJŠ Košice | 15 |