Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100056 - Fresh club Zvolen | |||
Názov turnaja: | FRESH CUP 2022 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Neresnícka cesta 13, 96001 Zvolen | |||
Trieda: | Turnaje detí do 10 rokov | Povrch: | Koberec | |
Vrchný rozhodca: | Lešniak Tibor (B) | Počet dvorcov: | 2 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 22.01.2022 | Termín do: | 23.01.2022 | |
Kontakt: | Mgr. Janka Ištóková | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0911787702, | |||
Kontakt e-mail: | janka@stred.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 20. 01. 2022 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
deti - dievčatá | 24 | - | - | 21.01.2022 11:00 | V mieste konania |
Poznámky:
Aktuálne nariadenia podľa platnej vyhlášky ÚVZ SR nájdete TU.
rozpis, správa, útecha
VR: Lešniak Tibor
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Briatková Tamia | |||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Mecková Petra | ||||
4. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
5. | Sliacka Nela | ||||
6:3 | |||||
6. | Haríková Ema | 32 16 8 SF F | |||
7. | (5-8) | Janáková Zoe | |||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Kašicová Alexandra | |||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Pračková Emma | ||||
6:0 | |||||
12. | Strečková Nela | 32 16 8 SF F | |||
13. | Böhmová Sofia | ||||
6:4 | |||||
14. | Hanková Viktória | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (5-8) | Holecová Chiara | 32 16 8 SF F | ||
17. | BYE | ||||
18. | (5-8) | Bajzová Sofia | 32 16 8 SF F | ||
19. | Králiková Leila | ||||
skr | |||||
20. | Kašparová Hanka | 32 16 8 SF F | |||
21. | Varga Christina | ||||
6:4 | |||||
22. | La Rosa Sara | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
24. | (3-4) | Hudecová Nela | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
26. | (5-8) | Valentová Lea | 32 16 8 SF F | ||
27. | Mojžišová Ela | ||||
6:3 | |||||
28. | Bérešová Barbora | 32 16 8 SF F | |||
29. | Mokošová Máša | ||||
6:0 | |||||
30. | Mattei Bianca | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
32. | (2) | Böhmová Olívia | 32 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Briatková Tamia | 31.10.2023 !!! | 2013 | M-d | ŠKT Kremnica | |||||
2 | Böhmová Olívia | 31.10.2025 | 2013 | M-d | Fresh club Zvolen | |||||
3 | USP | Hudecová Nela | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TC BASELINE Banská Bystrica | ||||
4 | Kašicová Alexandra | 31.10.2024 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | |||||
5 | Haríková Ema | 31.10.2024 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | |||||
6 | Holecová Chiara | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TA M. Ryšavého Bojnice | |||||
7 | USP | Mokošová Máša | 31.10.2022 !!! | 2013 | M-d | TC BASELINE Banská Bystrica | ||||
8 | Bajzová Sofia | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Sparta Považská Bystrica | |||||
9 | USP | Strečková Nela | 31.10.2025 | 2013 | M-d | Top tennis academy Zvolen | ||||
10 | Hanková Viktória | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Baník Prievidza | |||||
11 | Sliacka Nela | 31.10.2025 | 2013 | M-d | Top tennis academy Zvolen | |||||
12 | Mecková Petra | 31.10.2024 | 2012 | M-d | Top tennis academy Zvolen | |||||
13 | Janáková Zoe | 31.10.2024 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | |||||
14 | Pračková Emma | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Hradová Lučenec | |||||
15 | Kašparová Hanka | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TC BASELINE Banská Bystrica | |||||
16 | Mojžišová Ela | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TC BASELINE Banská Bystrica | |||||
17 | Böhmová Sofia | 31.10.2025 | 2013 | M-d | Fresh club Zvolen | |||||
18 | Valentová Lea | 31.10.2024 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | |||||
19 | La Rosa Sara | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Žilina | |||||
20 | Králiková Leila | 31.10.2025 | 2013 | M-d | ŠKT Kremnica | |||||
21 | USP | Varga Christina | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK DRANaM Košice | ||||
22 | USP | Bérešová Barbora | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | ||||
23 | USP | Mattei Bianca | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TJ Sokol Prešov |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Bartáková Ella | 20. 01. 2022 07:06 | 2012 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | |||||
2 | Fialová Tamara | 14. 01. 2022 16:20 | 2012 | M-d | TK Mladosť Košice | |||||
3 | Hudecová Michaela | 19. 01. 2022 18:39 | 2013 | M-d | TC Partizánske | |||||
4 | Janošková Alexandra | 18. 01. 2022 19:20 | 2012 | M-d | TK Sparta Považská Bystrica | |||||
5 | Janošková Karla | 18. 01. 2022 19:22 | 2013 | M-d | TK Sparta Považská Bystrica | |||||
6 | Jedináková Nina | 19. 01. 2022 19:58 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | |||||
7 | Kušnírová Lívia | 17. 01. 2022 21:52 | 2012 | M-d | TJ Sokol Prešov | |||||
8 | Kutejová Natália | 19. 01. 2022 07:33 | 2013 | M-d | TC BASELINE Banská Bystrica | |||||
9 | Micháliková Natália | 19. 01. 2022 14:40 | 2013 | M-d | TC BASELINE Banská Bystrica | |||||
10 | Mlynarčíková Elisa | 14. 01. 2022 16:52 | 2012 | M-d | TK Mladosť Košice | |||||
11 | Pučanová Liliana | 15. 01. 2022 12:11 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | |||||
12 | Rudzíková Sofia Elizabeth | 18. 01. 2022 19:10 | 2012 | M-d | TK Ružomberok | |||||
13 | Sabovčíková Lea | 14. 01. 2022 08:37 | 2012 | M-d | TK Mladosť Košice | |||||
14 | Saloky Scarlett | 19. 01. 2022 19:04 | 2013 | M-d | MŠK Poprad-Tatry | |||||
15 | Šimová Anabela | 12. 01. 2022 14:39 | 2013 | M-d | TK Žilina | |||||
16 | Vančová Martina | 19. 01. 2022 12:31 | 2012 | M-d | TC BASELINE Banská Bystrica | |||||
17 | Weissová Simona | 19. 01. 2022 07:03 | 2013 | M-d | TA M. Ryšavého Bojnice |