Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100080 - Lieskovský tenisový klub-LTC | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Hájik 405/17, Lieskovec 96221 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Green set | |
Vrchný rozhodca: | Tužinská Jana (C) | Počet dvorcov: | 2 | |
Zástupca rozhodcu: | Regendová Dagmar (A) | |||
Termín od: | 26.02.2022 | Termín do: | 28.02.2022 | |
Kontakt: | Ing. Jana Tužinská | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0915874845, mobil - 0905892677, | |||
Kontakt e-mail: | jana.tuzinska@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 24. 02. 2022 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 16 | 8 | - | 25.02.2022 12:00 | v mieste konania |
staršie žiačky | 16 | 8 | - | 25.02.2022 12:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Aktuálne nariadenia podľa platnej vyhlášky ÚVZ SR nájdete TU.
rozpis, správa, vyhodnotenie CH/D
VR: Tužinská Jana, ZVR: Regendová Dagmar
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Slašťan Tomáš | |||
6:0 6:0 | |||||
2. | Sirota Daniel | 16 8 SF F | |||
3. | Šimunič Martin | ||||
3:6 6:4 10:6 | |||||
4. | Ondrášik Dávid | 16 8 SF F | |||
5. | (3-4) | Gibala Dominik | |||
1:6 6:1 10:3 | |||||
6. | Paľko Adam | 16 8 SF F | |||
7. | Kalma Kevin | ||||
3:6 6:0 10:2 | |||||
8. | Vancu Adrian | 16 8 SF F | |||
9. | Žembery Martin | ||||
6:1 6:0 | |||||
10. | Zelenák Ivan | 16 8 SF F | |||
11. | Trnavský Dominik | ||||
7:5 6:2 | |||||
12. | (3-4) | Valuh Boris | 16 8 SF F | ||
13. | Verbovský Martin | ||||
6:2 6:1 | |||||
14. | Krnáč Lukas | 16 8 SF F | |||
15. | Lihocký Richard | ||||
6:1 6:4 | |||||
16. | (2) | Pleško Richard | 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Valuh B. Gibala D. | |||
2. | BYE | 8 SF F | |||
3. | Žembery M. Pleško R. | ||||
7:6(5) 6:3 | |||||
4. | Paľko A. Krnáč L. | 8 SF F | |||
5. | Trnavský D. Lihocký R. | ||||
6:2 6:7(4) 10:4 | |||||
6. | Ondrášik D. Verbovský M. | 8 SF F | |||
7. | BYE | ||||
8. | (2) | Sirota D. Slašťan T. | 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Slašťan Tomáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | Fresh club Zvolen | 27 | ||||
2 | Pleško Richard | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Žilina | 35 | ||||
3 | Gibala Dominik | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 48 | ||||
4 | Valuh Boris | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 63 | ||||
5 | Verbovský Martin | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 70 | ||||
6 | Krnáč Lukas | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Hriňová | 76 | ||||
7 | Paľko Adam | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 90 | ||||
8 | Ondrášik Dávid | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 92 | ||||
9 | Vancu Adrian | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 108 | ||||
10 | USP | Sirota Daniel | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 114 | |||
11 | Žembery Martin | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Tajch Nová Baňa | 131 | ||||
12 | Šimunič Martin | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 140 | ||||
13 | USP | Zelenák Ivan | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 194 | |||
14 | Kalma Kevin | 31.10.2023 !!! | 2009 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 194 | ||||
15 | USP | Lihocký Richard | 31.10.2023 !!! | 2009 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | ||||
16 | USP | Trnavský Dominik | 31.10.2025 | 2008 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Konopka Marek | 16. 02. 2022 | 2010 | S-ch | TK HSC Piešťany | 88 | |||||
2 | Čierny Filip | 24. 02. 2022 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 93 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Czinege Norbert | 22. 02. 2022 21:58 | 2009 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | |||||
2 | Halás Vladimír | 19. 02. 2022 10:21 | 2009 | D-ch | TK 77 Skalica | 79 | ||||
3 | Herman Richard | 25. 02. 2022 07:02 | 2008 | D-ch | TK ZZO Čadca | 39 | ||||
4 | Hlóska Viktor | 02. 02. 2022 17:23 | 2009 | D-ch | MŠO Štúrovo | 61 | ||||
5 | Chmelár Timotej | 06. 02. 2022 16:01 | 2008 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 81 | ||||
6 | Jendrejský Nicolas | 12. 02. 2022 22:05 | 2009 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 49 | ||||
7 | Lisko Pavol | 21. 02. 2022 17:09 | 2010 | S-ch | TK Žilina | 82 | ||||
8 | Michalka Jakub | 23. 02. 2022 22:58 | 2009 | D-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | |||||
9 | Pavlysh Oleh | 23. 02. 2022 08:09 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | 88 | ||||
10 | Piško Patrik | 20. 02. 2022 12:04 | 2008 | D-ch | TŠ Advantage Bratislava | 194 | ||||
11 | Princ Matúš | 12. 02. 2022 21:18 | 2009 | D-ch | Tenis Komplex Košice | |||||
12 | Richter Patrik | 20. 02. 2022 20:16 | 2008 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 57 | ||||
13 | Šinkovič Max | 22. 02. 2022 18:59 | 2008 | D-ch | TK Slovan Galanta | 100 | ||||
14 | Uram Lukáš | 08. 02. 2022 08:15 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | |||||
15 | Vrana Erik | 21. 02. 2022 23:29 | 2010 | S-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 154 |