www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  karta trénera  |  prihlásiť do systému
 

       

Detail oficiálnej TL pre rok 2022

 Stredoslovenský region
Usporiadateľ:100050 - ŠK Pepas Slovenská Ľupča
Miesto konania (adresa dvorcov):Športová 40, S. Ľupča
Trieda:Turnaje triedy "C" Povrch:Granulat
Vrchný rozhodca:Zatiaľ neurčený Počet dvorcov:2
Zástupca rozhodcu:Zatiaľ neurčený   
Termín od:04.02.2022 Termín do:06.02.2022
Kontakt:Mgr. Matej Stanko
Kontakt tel.:mobil - 0907291818,
Kontakt e-mail:matostanko@yahoo.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 02. 02. 2022 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci3216-03.02.2022 10:00ŠK Pepas
Prihlásení hráči v termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Adam Marcus05.12. 20212010M-chTJ Sokol Prešov 6
2Adamča Martin18.01. 20222012De-chTK ESO Piešťany  
3Bariak Jakub Emil08.12. 20212010M-chTK Baník Prievidza 24
4Čellár Martin15.12. 20212011M-chŠport Park Lúčky  
5Čierny Filip29.12. 20212010M-chŠK Pepas Slovenská Ľupča 22
6Friedmann Alexander18.01. 20222010M-chMŠK Poprad-Tatry 92
7Friedmann Leonard18.01. 20222010M-chMŠK Poprad-Tatry 46
8Gallo Michal20.01. 20222011M-ch1.TK Rožňava  
9Gonda Filip16.12. 20212011M-chTop tennis academy Zvolen  
10Gramblička Adam15.12. 20212010M-chTK Slovan Bratislava 8
11Hollý Martin12.01. 20222011M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
12Kazárik Martin10.01. 20222011M-chTC EMPIRE Trnava  
13Kočiš Martin06.12. 20212012De-chTK Slovan Bratislava  
14Lisko Pavol20.01. 20222010M-chTK Kysucké Nové Mesto 10
15Lörinčík Max18.01. 20222011M-chTK Petržalka  
16Malinka Igor03.01. 20222012De-chTC Topoľčany  
17Massalkhi Daniel16.01. 20222010M-chTK Kúpele Piešťany 34
18Mik Tobias19.01. 20222011M-chTK Baník Prievidza  
19Naď Samuel13.01. 20222011M-chTK Mladosť Košice  
20Ondik Michal01.01. 20222011M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
21Pagáč Lukáš16.01. 20222010M-chMatchPoint Tennis Club Púchov 11
22Paluga Richard04.12. 20212011M-chTK Žilina  
23Sanson Matteo11.12. 20212012De-chTK Slávia STU Bratislava  
24Ščepko Alex11.01. 20222011M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
25Šesták Samuel17.01. 20222011M-chTK Mladosť Košice  
26Šimunič Martin16.01. 20222010M-chTC Stupava 7
27Siqueira Lukas05.01. 20222010M-chTK Slávia STU Bratislava 14
28Sirota Daniel27.12. 20212010M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 28
29Štofan Dominik08.01. 20222011M-chTK Mladosť Košice  
30Taha Adam30.12. 20212011M-chTK Slávia STU Bratislava  
31Uram Lukáš17.12. 20212010M-chTK TENNis FUN B.Bystrica 19
32Urbánoš Alex08.12. 20212011M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
33Vrana Erik06.01. 20222010M-chTC BASELINE Banská Bystrica 9
Prihlásení hráči po termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Barényi Jakub22.01. 20222010M-chTK Baník Prievidza 40


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk