' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  tréner  |  klub  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2022

 Stredoslovenský region
Usporiadateľ:100050 - ŠK Pepas Slovenská Ľupča
Názov turnaja:Pepas cup 2022
Miesto konania (adresa dvorcov):Športová 40, S. Ľupča
Trieda:Turnaje triedy "C" Povrch:Granulat
Vrchný rozhodca:Lešniak Tibor (B) Počet dvorcov:2
Zástupca rozhodcu:Stanko Matej (A)   
Termín od:04.02.2022 Termín do:06.02.2022
Kontakt:Mgr. Matej Stanko
Kontakt tel.:mobil - 0907291818,
Kontakt e-mail:matostanko@yahoo.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 02. 02. 2022 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci3216-03.02.2022 10:00ŠK Pepas

Poznámky:

rozpisspráva, vyhodnotenie
Aktuálne nariadenia podľa platnej vyhlášky ÚVZ SR nájdete TU.
VR: Stanko Matej, ZVR: Lešniak Tibor

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Martin Šimunič 
   04.02.2022 14:30
2. BYE 
 
3. Matúš Mravík 
   04.02.2022 10:45
4. Alex Urbánoš 
 
5. Martin Hollý 
   04.02.2022 08:30
6. Michal Ondik 
 
7. Filip Gonda 
   04.02.2022 08:30
8. (5-8)Lukáš Uram 
 
9. (3-4)Pavol Lisko 
   04.02.2022 14:30
10. BYE 
 
11. Martin Kazárik 
   04.02.2022 10:45
12. Daniel Sirota 
 
13. Adam Taha 
   04.02.2022 12:00
14. Richard Paluga 
 
15. BYE 
   04.02.2022 15:45
16. (5-8)Alexander Šišovský 
 
17. BYE 
   04.02.2022 15:45
18. (5-8)Jakub Emil Bariak 
 
19. Šimon Šesták 
   04.02.2022 09:30
20. Šimon Kapustík 
 
21. Martin Adamča 
   04.02.2022 12:00
22. Tobias Mik 
 
23. BYE 
   04.02.2022 16:30
24. (3-4)Erik Vrana 
 
25. (5-8)Lukas Siqueira 
   04.02.2022 13:15
26. Matteo Sanson 
 
27. Jakub Barényi 
   04.02.2022 09:30
28. Alex Ščepko 
 
29. Dominik Štofan 
   04.02.2022 17:00
30. po vyžrebovaní odhlásený 1 
 
31. BYE 
   04.02.2022 17:00
32. (2)Adam Gramblička 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Siqueira L.  Šimunič M. 
   04.02.2022
2. BYE 
 
3. Kapustík Š.  Šesták Š. 
   04.02.2022
4. BYE 
 
5. (3-4)Sirota D.  Vrana E. 
   04.02.2022
6. BYE 
 
7. Taha A.  Sanson M. 
   04.02.2022
8. Kazárik M.  Paluga R. 
 
9. Adamča M.  Gonda F. 
   04.02.2022
10. Barényi J.  Mik T. 
 
11. BYE 
   04.02.2022
12. (3-4)Mravík M.  Šišovský A. 
 
13. Ondik M.  Ščepko A. 
   04.02.2022
14. Uram L.  Urbánoš A. 
 
15. BYE 
   04.02.2022
16. (2)Čierny F.  Lisko P. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Šimunič Martin31.10.20222010M-chTC Stupava 7
2 Gramblička Adam31.10.20222010M-chTK Slovan Bratislava 8
3 Vrana Erik31.10.20222010M-chTC BASELINE Banská Bystrica 9
4 Lisko Pavol31.10.20222010M-chTK Kysucké Nové Mesto 10
5 Siqueira Lukas31.10.20222010M-chTK Slávia STU Bratislava 14
6USPŠišovský Alexander31.10.20222010M-chTK Slávia SPU Nitra 17
7 Uram Lukáš31.10.20222010M-chTK TENNis FUN B.Bystrica 19
8 Bariak Jakub Emil31.10.20222010M-chTK Baník Prievidza 24
9 Sirota Daniel31.10.20222010M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 28
10 Mravík Matúš31.10.20222010M-chTK Slávia SPU Nitra 37
11USPŠesták Šimon31.10.20222010M-chŠK Pepas Slovenská Ľupča 38
12USPBarényi Jakub31.10.20222010M-chTK Baník Prievidza 40
13USPKapustík Šimon31.10.20222010M-chŠK Pepas Slovenská Ľupča 56
14 Paluga Richard31.10.20232011M-chTK Žilina  
15 Taha Adam31.10.20232011M-chTK Slávia STU Bratislava  
16 Kazárik Martin31.10.20232011M-chTC EMPIRE Trnava  
17 Sanson Matteo31.10.20222012De-chTK Slávia STU Bratislava  
18 Štofan Dominik31.10.20232011M-chTK Mladosť Košice  
19 Adamča Martin31.10.20222012De-chTK ESO Piešťany  
20 Ondik Michal31.10.20232011M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
21 Gonda Filip31.10.20232011M-chTop tennis academy Zvolen  
22USPŠčepko Alex31.10.20232011M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
23 Mik Tobias31.10.20232011M-chTK Baník Prievidza  
24 Urbánoš Alex31.10.20232011M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
25USPHollý Martin31.10.20232011M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
26 odhlásený 1 po vyžrebovaní31.10.20222011M-chSlovenský tenisový zväz  
Náhradníci prihlásení po termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Čierny Filip04. 02. 20222010M-chŠK Pepas Slovenská Ľupča 22
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Adam Marcus31. 01. 2022 13:392010M-chTJ Sokol Prešov 6
2Binder Martin02. 02. 2022 05:572010M-chŠK Pepas Slovenská Ľupča 50
3Budoš Lukáš02. 02. 2022 08:182010M-chTK Slovan Bratislava 23
4Čellár Martin01. 02. 2022 15:562011M-chŠport Park Lúčky  
5Friedmann Alexander31. 01. 2022 08:392010M-chMŠK Poprad-Tatry 92
6Friedmann Leonard31. 01. 2022 08:392010M-chMŠK Poprad-Tatry 46
7Gallo Michal02. 02. 2022 07:152011M-ch1.TK Rožňava  
8Ježek Samuel02. 02. 2022 08:582010M-chTK Petržalka 67
9Kočiš Martin24. 01. 2022 09:022012De-chTK Slovan Bratislava  
10Lörinčík Max01. 02. 2022 11:552011M-chTK Petržalka  
11Malinka Igor01. 02. 2022 08:112012De-chTC Topoľčany  
12Massalkhi Daniel03. 02. 2022 18:272010M-chTK Kúpele Piešťany 34
13Mészáros Patrik01. 02. 2022 23:112011M-chTenis team Nové Zámky  
14Mišík Samuel23. 01. 2022 19:062011M-chTK Profitennis Academy Prešov  
15Naď Samuel01. 02. 2022 10:312011M-chTK Mladosť Košice  
16Nipča Leonard31. 01. 2022 19:072011M-chJH Tenis Akadémia Bratislava  
17Pagáč Lukáš01. 02. 2022 07:292010M-chMatchPoint Tennis Club Púchov 11
18Papuščák Matúš30. 01. 2022 17:302010M-chŠK Pepas Slovenská Ľupča 12
19Šesták Samuel31. 01. 2022 08:532011M-chTK Mladosť Košice  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk