' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  tréner  |  klub  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2022

 Bratislavský region
Usporiadateľ:080087 - TK Jednotka Bratislava
Názov turnaja:TK JEDNOTKA CUP
Miesto konania (adresa dvorcov):Prokofievova 5
Trieda:Turnaje triedy "C" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Hrušovská Dana (A) Počet dvorcov:4
Zástupca rozhodcu:Šramková Lucia (B)   
Termín od:19.03.2022 Termín do:21.03.2022
Kontakt:Lucia Šramková
Kontakt tel.:mobil - 0903232027,
Kontakt e-mail:tkjednotka@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 17. 03. 2022 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladšie žiačky3216-18.03.2022 10:00Prokofievova 5
mladší žiaci3216-18.03.2022 10:00Prokofievova 5

Poznámky:

Aktuálne nariadenia podľa platnej vyhlášky ÚVZ SR nájdete TU.
rozpis, správa, vyhodnotenie CH/D
VR: Hrušovská Dana, ZVR: Šramková Lucia

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Adam Gramblička 
   19.03.2022 16:45
2. BYE 
 
3. Michal Krnáč 
   19.03.2022 13:30
4. Martin Turza 
 
5. David Stopka 
   19.03.2022 14:15
6. Paris Hamar 
 
7. Adam Taha 
   19.03.2022 14:30
8. (5-8)Jakub Krpelan 
 
9. (3-4)Lukáš Budoš 
   19.03.2022 17:15
10. BYE 
 
11. Leonard Nipča 
   19.03.2022 14:45
12. Martin Adamča 
 
13. Matúš Štrba 
   19.03.2022 14:45
14. Adam Suchánek 
 
15. BYE 
   19.03.2022 17:15
16. (5-8)Daniel Levkanič 
 
17. BYE 
   19.03.2022 18:00
18. (5-8)Samuel Ježek 
 
19. Martin Kočiš 
   19.03.2022 15:30
20. Sebastián Čan 
 
21. Kristián Kucharek 
   19.03.2022 15:45
22. Marek Kabát 
 
23. BYE 
   19.03.2022 18:15
24. (3-4)Igor Kolárik 
 
25. BYE 
   19.03.2022 18:15
26. (5-8)Martin Kazárik 
 
27. Azat Mamedgulyyev 
   19.03.2022 16:00
28. Nicolas Sárkány 
 
29. Matteo Sanson 
   19.03.2022 16:00
30. po vyžrebovaní odhlásený 1 
 
31. BYE 
   19.03.2022 18:15
32. (2)Lukas Siqueira 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Gramblička A.  Siqueira L. 
   20.03.2022 16:00
2. BYE 
 
3. Suchánek A.  Kucharek K. 
   20.03.2022 14:45
4. Sanson M.  Taha A. 
 
5. Kočiš M.  Nipča L. 
   20.03.2022 15:30
6. Stopka D.  Štrba M. 
 
7. BYE 
   20.03.2022 17:00
8. (2)Ježek S.  Krnáč M. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Gramblička Adam31.10.20222010M-chTK Slovan Bratislava 8
2 Siqueira Lukas31.10.20222010M-chTK Slávia STU Bratislava 14
3 Budoš Lukáš31.10.20222010M-chTK Slovan Bratislava 23
4 Kolárik Igor31.10.20222010M-chTenis team Nové Zámky 31
5 Krpelan Jakub31.10.20222010M-chTK Tennis Classic Bratislava 62
6 Ježek Samuel31.10.20222010M-chTK Petržalka 67
7 Levkanič Daniel31.10.20242010M-chTK Slávia STU Bratislava 75
8 Taha Adam31.10.20232011M-chTK Slávia STU Bratislava  
9 Kazárik Martin31.10.20232011M-chTC EMPIRE Trnava  
10 Sanson Matteo31.10.20222012De-chTK Slávia STU Bratislava  
11 Adamča Martin31.10.20222012De-chTK ESO Piešťany  
12 Kočiš Martin31.10.20222012De-chTK Slovan Bratislava  
13 Nipča Leonard31.10.20232011M-chJH Tenis Akadémia Bratislava  
14 Suchánek Adam31.10.20232011M-chTK Slávia STU Bratislava  
15 Kucharek Kristián31.10.20232011M-chTK Tennis Classic Bratislava  
16 Hamar Paris31.10.20222012De-chTK Slávia STU Bratislava  
17 Čan Sebastián31.10.20232011M-chTK Petržalka  
18 Sárkány Nicolas31.10.20232011M-chTK Slovan Bratislava  
19USPKrnáč Michal31.10.20222012De-chTK Slovan Bratislava  
20 odhlásený 1 po vyžrebovaní31.10.20222011M-chSlovenský tenisový zväz  
21 Turza Martin31.10.20232011M-chJH Tenis Akadémia Bratislava  
22 Stopka David31.10.20232011M-chTC TALENT Bratislava  
23 Štrba Matúš31.10.20232011M-chUnited Tennis Academy BA  
24 Kabát Marek31.10.20222012De-chTK ŠTK Šamorín  
25USPMamedgulyyev Azat31.10.20222011M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Adamović Andrej13. 03. 2022 17:162011M-chTK Petržalka  
2Baranovič Tobias16. 03. 2022 20:392010M-chTK Nová generácia NMnV 20
3Černák Mathias05. 03. 2022 18:302010M-chTenisový klub Dúbravka BA 18
4Gál Milan16. 03. 2022 08:382011M-chTK Petržalka  
5Hvorecký Maxim03. 03. 2022 18:362010M-chTK Petržalka 15
6Janda Sebastián12. 03. 2022 23:082011M-chTJT Michalovce  
7Kollár Johnny15. 03. 2022 19:362011M-chTK Tennis Classic Bratislava  
8Košťany Patrik23. 02. 2022 21:562010M-chTK Kúpele Piešťany 21
9Košút Šimon09. 03. 2022 13:292010M-chTC EMPIRE Trnava 62
10Lisko Pavol16. 03. 2022 09:522010M-chTK Kysucké Nové Mesto 10
11Lörinčík Max11. 03. 2022 09:222011M-chTK Petržalka  
12Malinka Igor16. 03. 2022 07:572012De-chTC Topoľčany  
13Mészáros Patrik17. 03. 2022 08:562011M-chTenis team Nové Zámky  
14Murín Samuel19. 03. 2022 09:262011M-chTK Tennis Classic Bratislava  
15Ondrej Maximilián03. 03. 2022 09:482011M-chTK Nová Dubnica  
16Paluga Richard07. 03. 2022 17:222011M-chTK Žilina  
17Pavlysh Oleh16. 03. 2022 11:402010M-chTK Kúpele Piešťany 13
18Piroha Matúš16. 03. 2022 21:092012De-chTK Slávia STU Bratislava  
19Reynolds Filip16. 03. 2022 20:192010M-chTK Žilina 31
20Rusnák Jakub17. 03. 2022 08:162010M-chTK Kúpele Piešťany 27
21Šesták Samuel17. 03. 2022 08:142011M-chTK Mladosť Košice  
22Šimunič Martin16. 03. 2022 22:042010M-chTC Stupava 7
23Šinkovič Richard16. 03. 2022 19:292011M-chTC EMPIRE Trnava  
24Soboňa Andrej13. 03. 2022 21:442011M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
25Stavrovský Adam17. 03. 2022 20:152010M-chTK Slávia STU Bratislava 38


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk