' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  tréner  |  klub  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2022

 Bratislavský region
Usporiadateľ:080003 - TK Slávia STU Bratislava
Miesto konania (adresa dvorcov):Májová 21,Bratislava 850 05
Trieda:Turnaje triedy "C" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Hasaj Ján (A) Počet dvorcov:4
Zástupca rozhodcu:Bušniak Matúš (C)   
Termín od:26.02.2022 Termín do:28.02.2022
Kontakt:Ing. Mário Popovič
Kontakt tel.:byt - 421911661111, dv. - 421903991122, mobil - 421910401983,
Kontakt e-mail:i.mario.popovic@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 24. 02. 2022 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci3216-25.02.2022 9:00STU
mladšie žiačky3216-25.02.2022 9:00STU

Poznámky:

 Aktuálne nariadenia podľa platnej vyhlášky ÚVZ SR nájdete TU.
rozpisspráva, vyhodnotenie CH/D
VR: Hasaj Ján, ZVR: Bušniak Matúš

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Adam Gramblička 
   26.02.2022
2. Filip Reynolds 
 
3. Kristián Kucharek 
   26.02.2022
4. Daniel Levkanič 
 
5. Leonard Nipča 
   26.02.2022
6. Maximilián Ondrej 
 
7. Sebastián Čan 
   26.02.2022
8. (5-8)Lukáš Uram 
 
9. (3-4)Alexander Šišovský 
   26.02.2022
10. Adam Suchánek 
 
11. Milan Gál 
   26.02.2022
12. Martin Adamča 
 
13. Lukáš Švarc 
   26.02.2022
14. Igor Kolárik 
 
15. Matteo Sanson 
   26.02.2022
16. (5-8)Lukáš Budoš 
 
17. (5-8)Jakub Rusnák 
   26.02.2022
18. Patrik Mészáros 
 
19. Andrej Soboňa 
   26.02.2022
20. Igor Malinka 
 
21. Paris Hamar 
   26.02.2022
22. Samuel Murín 
 
23. Andrej Adamović 
   26.02.2022
24. (3-4)Maxim Hvorecký 
 
25. (5-8)Mathias Černák 
   26.02.2022
26. Matej Rapant 
 
27. Jakub Krpelan 
   26.02.2022
28. Martin Turza 
 
29. Tobias Pollák 
   26.02.2022
30. Adam Taha 
 
31. Adam Stavrovský 
   26.02.2022
32. (2)Oleh Pavlysh 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Sanson M.  Kováčik J. 
   26.02.2022
2. BYE 
 
3. Gál M.  Švarc L. 
   26.02.2022
4. BYE 
 
5. Budoš L.  Suchánek A. 
   26.02.2022
6. BYE 
 
7. Malinka I.  Murín S. 
   26.02.2022
8. Nipča L.  Kucharek K. 
 
9. BYE 
   26.02.2022
10. Adamča M.  Uram L. 
 
11. BYE 
   26.02.2022
12. Kolárik I.  Mészáros P. 
 
13. BYE 
   26.02.2022
14. Hvorecký M.  Taha A. 
 
15. BYE 
   26.02.2022
16. (2)Adamović A.  Gramblička A. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Gramblička Adam31.10.20222010M-chTK Slovan Bratislava 8
2 Pavlysh Oleh31.10.20222010M-chTK Kúpele Piešťany 13
3 Hvorecký Maxim31.10.20232010M-chTK Petržalka 15
4 Šišovský Alexander31.10.20222010M-chTK Slávia SPU Nitra 17
5 Černák Mathias31.10.20222010M-chTenisový klub Dúbravka BA 18
6 Uram Lukáš31.10.20222010M-chTK TENNis FUN B.Bystrica 19
7 Budoš Lukáš31.10.20222010M-chTK Slovan Bratislava 23
8 Rusnák Jakub31.10.20222010M-chTK Kúpele Piešťany 27
9 Reynolds Filip31.10.20222010M-chTK Žilina 31
10 Kolárik Igor31.10.20222010M-chTenis team Nové Zámky 31
11 Švarc Lukáš31.10.20222010M-chTK Petržalka 36
12 Stavrovský Adam31.10.20222010M-chTK Slávia STU Bratislava 38
13 Krpelan Jakub31.10.20222010M-chTK Tennis Classic Bratislava 62
14USPLevkanič Daniel31.10.20242010M-chTK Slávia STU Bratislava 75
15 Adamović Andrej31.10.20232011M-chTK Petržalka  
16 Taha Adam31.10.20232011M-chTK Slávia STU Bratislava  
17 Sanson Matteo31.10.20222012De-chTK Slávia STU Bratislava  
18 Adamča Martin31.10.20222012De-chTK ESO Piešťany  
19 Malinka Igor31.10.20222012De-chTC Topoľčany  
20 Nipča Leonard31.10.20232011M-chJH Tenis Akadémia Bratislava  
21 Gál Milan31.10.20232011M-chTK Petržalka  
22 Suchánek Adam31.10.20232011M-chTK Slávia STU Bratislava  
23USPMészáros Patrik31.10.20232011M-chTenis team Nové Zámky  
24USPRapant Matej31.10.20232011M-chŠK Blava 1928 J.Bohunice  
25 Kucharek Kristián31.10.20232011M-chTK Tennis Classic Bratislava  
26 Ondrej Maximilián31.10.20232011M-chTK Nová Dubnica  
27USPMurín Samuel31.10.20232011M-chTK Tennis Classic Bratislava  
28 Hamar Paris31.10.20222012De-chTK Slávia STU Bratislava  
29USPPollák Tobias31.10.20232011M-chŠK Blava 1928 J.Bohunice  
30USPTurza Martin31.10.20232011M-chJH Tenis Akadémia Bratislava  
31USPČan Sebastián31.10.20232011M-chTK Petržalka  
32USPSoboňa Andrej31.10.20232011M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
Náhradníci prihlásení v termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Kurilla Norbert05. 01. 20222011M-chTK Tennis Classic Bratislava  
2Mamedgulyyev Azat30. 12. 20212011M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
Náhradníci prihlásení po termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Kováčik Juraj23. 02. 20222010M-chTK Slávia STU Bratislava 2
2Bán Sebastian13. 02. 20222010M-chTK Šaľa 52
3Ježek Samuel23. 02. 20222010M-chTK Petržalka 67
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Adam Marcus22. 02. 2022 13:292010M-chTJ Sokol Prešov 6
2Baranovič Tobias23. 02. 2022 18:112010M-chTK Nová generácia NMnV 20
3Bariak Jakub Emil19. 02. 2022 17:552010M-chTK Baník Prievidza 24
4Kazárik Martin21. 02. 2022 12:112011M-chTC EMPIRE Trnava  
5Kočiš Martin23. 02. 2022 13:442012De-chTK Slovan Bratislava  
6Kollár Johnny19. 02. 2022 09:442011M-chTK Tennis Classic Bratislava  
7Konopka Marek15. 01. 2022 08:342010M-chTK HSC Piešťany 16
8Košťany Patrik23. 02. 2022 21:472010M-chTK Kúpele Piešťany 21
9Krnáč Michal23. 02. 2022 19:472012De-chTK Slovan Bratislava  
10Lisko Pavol21. 02. 2022 17:092010M-chTK Kysucké Nové Mesto 10
11Lörinčík Max22. 02. 2022 20:202011M-chTK Petržalka  
12Massalkhi Daniel22. 02. 2022 18:012010M-chTK Kúpele Piešťany 34
13Mravík Matúš24. 02. 2022 18:242010M-chTK Slávia SPU Nitra 37
14Pagáč Lukáš23. 02. 2022 20:292010M-chMatchPoint Tennis Club Púchov 11
15Paluga Richard21. 02. 2022 07:022011M-chTK Žilina  
16Piroha Matúš23. 02. 2022 18:232012De-chTK Slávia STU Bratislava  
17Sárkány Nicolas16. 02. 2022 10:102011M-chTK Slovan Bratislava  
18Šimunič Martin23. 02. 2022 18:362010M-chTC Stupava 7
19Stopka David23. 02. 2022 22:112011M-chTC TALENT Bratislava  
20Urbánoš Alex22. 02. 2022 22:312011M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
21Varga Tadeáš23. 02. 2022 20:132011M-chŠK Blava 1928 J.Bohunice  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk