' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  tréner  |  klub  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2022

 Stredoslovenský region
Usporiadateľ:100080 - Lieskovský tenisový klub-LTC
Miesto konania (adresa dvorcov):Hájik 405/17, Lieskovec 96221
Trieda:Turnaje triedy "B" Povrch:Green set
Vrchný rozhodca:Regendová Dagmar (A) Počet dvorcov:2
Zástupca rozhodcu:Tužinská Jana (C)   
Termín od:29.01.2022 Termín do:01.02.2022
Kontakt:Ing. Jana Tužinská
Kontakt tel.:dv. - 0915874845, mobil - 0905892677,
Kontakt e-mail:jana.tuzinska@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 27. 01. 2022 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci3216-28.01.2022 9:00v mieste konania

Poznámky:

 Aktuálne nariadenia podľa platnej vyhlášky ÚVZ SR nájdete TU.
rozpisspráva, vyhodnotenie
VR: Regendová Dagmar, ZVR: Tužinská Jana

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Richard Križan 
   30.01.2022
2. BYE 
 
3. Lukas Siqueira 
   29.01.2022 08:30
4. Pavol Lisko 
 
5. Oleh Pavlysh 
   29.01.2022 08:30
6. Michal Gallo 
 
7. Daniel Sirota 
   29.01.2022 09:30
8. (5-8)Marcus Adam 
 
9. (3-4)Tomáš Maruščák 
   29.01.2022 09:30
10. Max Lörinčík 
 
11. Igor Malinka 
   29.01.2022 10:45
12. Tobias Mik 
 
13. Jakub Emil Bariak 
   29.01.2022 10:45
14. Martin Kočiš 
 
15. Richard Paluga 
   29.01.2022 12:00
16. (5-8)Adam Gramblička 
 
17. (5-8)Erik Vrana 
   29.01.2022 12:00
18. Martin Kazárik 
 
19. Matteo Sanson 
   29.01.2022 13:15
20. po vyžrebovaní odhlásený 1 
 
21. Martin Adamča 
   29.01.2022 13:15
22. Marek Konopka 
 
23. Andrej Adamović 
   29.01.2022 14:30
24. (3-4)Artur Bartovic 
 
25. (5-8)Martin Šimunič 
   29.01.2022 14:30
26. Jakub Barényi 
 
27. Matúš Papuščák 
   29.01.2022 15:45
28. Maxim Hvorecký 
 
29. Adam Taha 
   29.01.2022 15:45
30. Filip Gonda 
 
31. Mathias Černák 
   29.01.2022 17:00
32. (2)Juraj Kováčik 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Maruščák T.  Križan R. 
   29.01.2022
2. BYE 
 
3. Paluga R.  Kazárik M. 
   29.01.2022
4. Kováčik J.  Lörinčík M. 
 
5. (3-4)Vrana E.  Konopka M. 
   29.01.2022
6. Papuščák M.  Gonda F. 
 
7. Hvorecký M.  Černák M. 
   29.01.2022
8. Lisko P.  Malinka I. 
 
9. Gramblička A.  Adamović A. 
   29.01.2022
10. Adamča M.  Taha A. 
 
11. Kočiš M.  Gallo M. 
   29.01.2022
12. (3-4)Siqueira L.  Pavlysh O. 
 
13. Mik T.  Barényi J. 
   29.01.2022
14. Sirota D.  Bariak J. 
 
15. BYE 
   29.01.2022
16. (2)Adam M.  Bartovic A. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Križan Richard31.10.20222010M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava 1
2 Kováčik Juraj31.10.20222010M-chTK Slávia STU Bratislava 2
3 Maruščák Tomáš31.10.20222010M-chTK Mladosť Košice 3
4 Bartovic Artur31.10.20222010M-chTK Kúpele Piešťany 5
5 Adam Marcus31.10.20222010M-chTJ Sokol Prešov 6
6 Šimunič Martin31.10.20222010M-chTC Stupava 7
7 Gramblička Adam31.10.20222010M-chTK Slovan Bratislava 8
8 Vrana Erik31.10.20222010M-chTC BASELINE Banská Bystrica 9
9 Lisko Pavol31.10.20222010M-chTK Kysucké Nové Mesto 10
10 Papuščák Matúš31.10.20222010M-chŠK Pepas Slovenská Ľupča 12
11USPPavlysh Oleh31.10.20222010M-chTK Kúpele Piešťany 13
12 Siqueira Lukas31.10.20222010M-chTK Slávia STU Bratislava 14
13 Hvorecký Maxim31.10.20232010M-chTK Petržalka 15
14 Konopka Marek31.10.20222010M-chTK HSC Piešťany 16
15 Černák Mathias31.10.20222010M-chTenisový klub Dúbravka BA 18
16 Bariak Jakub Emil31.10.20222010M-chTK Baník Prievidza 24
17 Sirota Daniel31.10.20222010M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 28
18USPBarényi Jakub31.10.20222010M-chTK Baník Prievidza 40
19 Lörinčík Max31.10.20232011M-chTK Petržalka  
20 Kazárik Martin31.10.20232011M-chTC EMPIRE Trnava  
21USPAdamović Andrej31.10.20232011M-chTK Petržalka  
22STZAdamča Martin31.10.20222012De-chTK ESO Piešťany  
23 Taha Adam31.10.20232011M-chTK Slávia STU Bratislava  
24 Paluga Richard31.10.20232011M-chTK Žilina  
25 Kočiš Martin31.10.20222012De-chTK Slovan Bratislava  
26 Sanson Matteo31.10.20222012De-chTK Slávia STU Bratislava  
27STZMalinka Igor31.10.20222012De-chTC Topoľčany  
28STZGallo Michal31.10.20232011M-ch1.TK Rožňava  
29USPGonda Filip31.10.20232011M-chTop tennis academy Zvolen  
30 odhlásený 1 po vyžrebovaní31.10.20222011M-chSlovenský tenisový zväz  
31STZMik Tobias31.10.20232011M-chTK Baník Prievidza  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Čellár Martin29. 01. 2022 11:202011M-chŠport Park Lúčky  
2Čierny Filip25. 01. 2022 22:252010M-chŠK Pepas Slovenská Ľupča 22
3Gál Milan25. 01. 2022 20:552011M-chTK Petržalka  
4Glos Lukáš25. 01. 2022 13:302010M-chTK AS Trenčín 25
5Janoško Martin27. 01. 2022 05:382010M-chTenis Komplex Košice 33
6Ježek Samuel26. 01. 2022 19:252010M-chTK Petržalka 67
7Krnáč Lukas19. 01. 2022 21:232010M-chŠK Pepas Slovenská Ľupča 4
8Mészáros Patrik26. 01. 2022 10:162011M-chTenis team Nové Zámky  
9Naď Samuel28. 01. 2022 16:482011M-chTK Mladosť Košice  
10Ondik Michal25. 01. 2022 20:072011M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
11Pagáč Lukáš27. 01. 2022 12:402010M-chMatchPoint Tennis Club Púchov 11
12Ščepko Alex26. 01. 2022 08:482011M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
13Soboňa Andrej18. 01. 2022 08:562011M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
14Uram Lukáš25. 01. 2022 08:152010M-chTK TENNis FUN B.Bystrica 19
15Urbánoš Alex23. 01. 2022 22:272011M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk