' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  tréner  |  klub  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2022

 Bratislavský region
Usporiadateľ:080104 - TK Petržalka
Názov turnaja:TK CUP
Miesto konania (adresa dvorcov):Nobelovo námestie 6, 851 01 Bratislava
Trieda:Turnaje triedy "B" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Hasaj Ján (A) Počet dvorcov:4
Zástupca rozhodcu:Sirota Peter (C)   
Termín od:19.02.2022 Termín do:22.02.2022
Kontakt:Mgr. Ľubomír Kurek
Kontakt tel.:dv. - 0902355812, mobil - 0903859361,
Kontakt e-mail:info@tspetrzalka.eu
 Uzávierka odhlášok v termíne: 17. 02. 2022 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci4824-18.02.2022 10:00Nobelovo nám. 6

Poznámky:

Aktuálne nariadenia podľa platnej vyhlášky ÚVZ SR nájdete TU.
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Hasaj Ján, ZVR: Sirota Peter

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Richard Križan 
   19.02.2022 11:45
2. BYE 
 
3. Max Lörinčík 
   19.02.2022 11:45
4. BYE 
 
5. Milan Gál 
   19.02.2022 08:00
6. Andrej Adamović 
 
7. (9-16)Jakub Rusnák 
   19.02.2022 11:45
8. BYE 
 
9. (9-16)Mathias Černák 
   19.02.2022 11:45
10. BYE 
 
11. Maximilián Ondrej 
   19.02.2022 08:00
12. Sebastián Čan 
 
13. Martin Čellár 
   19.02.2022 08:00
14. Patrik Mészáros 
 
15. (5-8)Alexander Šišovský 
   19.02.2022 13:00
16. BYE 
 
17. (3-4)Marcus Adam 
   19.02.2022 13:00
18. BYE 
 
19. Leonard Nipča 
   19.02.2022 08:00
20. Richard Paluga 
 
21. Jakub Krpelan 
   19.02.2022 09:15
22. David Stopka 
 
23. (9-16)Lukáš Glos 
   19.02.2022 13:00
24. BYE 
 
25. (9-16)Patrik Košťany 
   19.02.2022 13:00
26. BYE 
 
27. Paris Hamar 
   19.02.2022 09:15
28. Azat Mamedgulyyev 
 
29. Adam Suchánek 
   19.02.2022 09:15
30. Samuel Murín 
 
31. BYE 
   19.02.2022 14:15
32. (5-8)Oleh Pavlysh 
 
33. BYE 
   19.02.2022 14:15
34. (5-8)Matúš Papuščák 
 
35. Daniel Levkanič 
   19.02.2022 09:15
36. Martin Kočiš 
 
37. Lukáš Švarc 
   19.02.2022 10:30
38. Kristián Kucharek 
 
39. BYE 
   19.02.2022 14:15
40. (9-16)Lukáš Budoš 
 
41. BYE 
   19.02.2022 14:15
42. (9-16)Daniel Sirota 
 
43. Sebastián Janda 
   19.02.2022 10:30
44. Matúš Piroha 
 
45. BYE 
   19.02.2022 15:30
46. Adam Stavrovský 
 
47. BYE 
   19.02.2022 15:30
48. (3-4)Artur Bartovic 
 
49. BYE 
   19.02.2022 15:30
50. (5-8)Maxim Hvorecký 
 
51. Igor Malinka 
   19.02.2022 10:30
52. Adam Taha 
 
53. Andrej Soboňa 
   19.02.2022 10:30
54. Matteo Sanson 
 
55. BYE 
   19.02.2022 15:30
56. (9-16)Tobias Baranovič 
 
57. BYE 
   19.02.2022 15:30
58. (9-16)Filip Čierny 
 
59. Igor Kolárik 
   19.02.2022 11:45
60. Samuel Ježek 
 
61. BYE 
   19.02.2022 17:00
62. Martin Turza 
 
63. BYE 
   19.02.2022 17:00
64. (2)Juraj Kováčik 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Bartovic A.  Adam M. 
   20.02.2022 11:00
2. BYE 
 
3. Černák M.  Ježek S. 
   20.02.2022 11:00
4. Glos L.  Kolárik I. 
 
5. (3-4)Košťany P.  Pavlysh O. 
   20.02.2022 11:00
6. Kucharek K.  Suchánek A. 
 
7. Sanson M.  Kováčik J. 
   20.02.2022 11:00
8. Stopka D.  Krpelan J. 
 
9. Čellár M.  Janda S. 
   20.02.2022 11:00
10. Piroha M.  Taha A. 
 
11. Adamović A.  Lörinčík M. 
   20.02.2022 11:00
12. (3-4)Papuščák M.  Čierny F. 
 
13. Malinka I.  Turza M. 
   20.02.2022 11:00
14. Budoš L.  Stavrovský A. 
 
15. Sirota D.  Švarc L. 
   20.02.2022 11:00
16. (2)Hvorecký M.  Križan R. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Križan Richard31.10.20222010M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava 1
2 Kováčik Juraj31.10.20222010M-chTK Slávia STU Bratislava 2
3 Bartovic Artur31.10.20222010M-chTK Kúpele Piešťany 5
4 Adam Marcus31.10.20222010M-chTJ Sokol Prešov 6
5 Papuščák Matúš31.10.20222010M-chŠK Pepas Slovenská Ľupča 12
6 Pavlysh Oleh31.10.20222010M-chTK Kúpele Piešťany 13
7 Hvorecký Maxim31.10.20232010M-chTK Petržalka 15
8 Šišovský Alexander31.10.20222010M-chTK Slávia SPU Nitra 17
9 Černák Mathias31.10.20222010M-chTenisový klub Dúbravka BA 18
10 Baranovič Tobias31.10.20222010M-chTK Nová generácia NMnV 20
11 Košťany Patrik31.10.20222010M-chTK Kúpele Piešťany 21
12 Čierny Filip31.10.20222010M-chŠK Pepas Slovenská Ľupča 22
13 Budoš Lukáš31.10.20222010M-chTK Slovan Bratislava 23
14 Glos Lukáš31.10.20222010M-chTK AS Trenčín 25
15 Rusnák Jakub31.10.20222010M-chTK Kúpele Piešťany 27
16 Sirota Daniel31.10.20222010M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 28
17 Kolárik Igor31.10.20222010M-chTenis team Nové Zámky 31
18 Švarc Lukáš31.10.20222010M-chTK Petržalka 36
19 Stavrovský Adam31.10.20222010M-chTK Slávia STU Bratislava 38
20 Krpelan Jakub31.10.20222010M-chTK Tennis Classic Bratislava 62
21 Ježek Samuel31.10.20222010M-chTK Petržalka 67
22 Levkanič Daniel31.10.20242010M-chTK Slávia STU Bratislava 75
23 Lörinčík Max31.10.20232011M-chTK Petržalka  
24 Adamović Andrej31.10.20232011M-chTK Petržalka  
25 Taha Adam31.10.20232011M-chTK Slávia STU Bratislava  
26 Paluga Richard31.10.20232011M-chTK Žilina  
27 Čellár Martin31.10.20232011M-chŠport Park Lúčky  
28 Kočiš Martin31.10.20222012De-chTK Slovan Bratislava  
29 Sanson Matteo31.10.20222012De-chTK Slávia STU Bratislava  
30 Janda Sebastián31.10.20232011M-chTJT Michalovce  
31 Suchánek Adam31.10.20232011M-chTK Slávia STU Bratislava  
32 Gál Milan31.10.20232011M-chTK Petržalka  
33 Malinka Igor31.10.20222012De-chTC Topoľčany  
34 Kucharek Kristián31.10.20232011M-chTK Tennis Classic Bratislava  
35USPOndrej Maximilián31.10.20232011M-chTK Nová Dubnica  
36USPNipča Leonard31.10.20232011M-chJH Tenis Akadémia Bratislava  
37USPHamar Paris31.10.20222012De-chTK Slávia STU Bratislava  
38USPČan Sebastián31.10.20232011M-chTK Petržalka  
39STZMészáros Patrik31.10.20232011M-chTenis team Nové Zámky  
40USPMurín Samuel31.10.20232011M-chTK Tennis Classic Bratislava  
41STZTurza Martin31.10.20232011M-chJH Tenis Akadémia Bratislava  
42STZStopka David31.10.20232011M-chTC TALENT Bratislava  
43USPSoboňa Andrej31.10.20232011M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
44STZPiroha Matúš31.10.20222012De-chTK Slávia STU Bratislava  
45STZMamedgulyyev Azat31.10.20222011M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Adamča Martin18. 02. 2022 07:482012De-chTK ESO Piešťany  
2Bariak Jakub Emil18. 02. 2022 07:502010M-chTK Baník Prievidza 24
3Gallo Michal30. 01. 2022 20:162011M-ch1.TK Rožňava  
4Gramblička Adam16. 02. 2022 08:082010M-chTK Slovan Bratislava 8
5Kazárik Martin17. 02. 2022 07:472011M-chTC EMPIRE Trnava  
6Kollár Johnny17. 02. 2022 08:042011M-chTK Tennis Classic Bratislava  
7Konopka Marek15. 01. 2022 08:332010M-chTK HSC Piešťany 16
8Krnáč Lukas30. 01. 2022 14:382010M-chŠK Pepas Slovenská Ľupča 4
9Krnáč Michal16. 02. 2022 20:192012De-chTK Slovan Bratislava  
10Kurilla Norbert14. 02. 2022 18:282011M-chTK Tennis Classic Bratislava  
11Lisko Pavol16. 02. 2022 15:252010M-chTK Kysucké Nové Mesto 10
12Maruščák Tomáš16. 02. 2022 09:342010M-chTK Mladosť Košice 3
13Massalkhi Daniel16. 02. 2022 23:002010M-chTK Kúpele Piešťany 34
14Naď Samuel18. 02. 2022 03:252011M-chTK Mladosť Košice  
15Pagáč Lukáš16. 02. 2022 06:262010M-chMatchPoint Tennis Club Púchov 11
16Reynolds Filip18. 02. 2022 07:432010M-chTK Žilina 31
17Sárkány Nicolas16. 02. 2022 10:102011M-chTK Slovan Bratislava  
18Šimunič Martin17. 02. 2022 17:072010M-chTC Stupava 7
19Uram Lukáš27. 01. 2022 09:002010M-chTK TENNis FUN B.Bystrica 19
20Urbánoš Alex15. 02. 2022 20:172011M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk