' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  tréner  |  klub  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2022

 Stredoslovenský region
Usporiadateľ:100100 - TC BASELINE Banská Bystrica
Názov turnaja:BASELINE CUP
Miesto konania (adresa dvorcov):Švermova 6515/32, 974 04 B.Bystrica
Trieda:Turnaje triedy "C" Povrch:Hard court
Vrchný rozhodca:Madliak Martin (A) Počet dvorcov:3
Zástupca rozhodcu:Novák Marek (C)   
Termín od:19.03.2022 Termín do:21.03.2022
Kontakt:Marek Novák
Kontakt tel.:mobil - 0905524647,
Kontakt e-mail:mnovak@tenisbb.sk
 Uzávierka odhlášok v termíne: 17. 03. 2022 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci2412-18.03.2022 10:00BASELINE SPORT ARENA
mladšie žiačky2412-18.03.2022 10:00BASELINE SPORT ARENA

Poznámky:

Aktuálne nariadenia podľa platnej vyhlášky ÚVZ SR nájdete TU.
rozpis, správa, vyhodnotenie CH/D
VR: Madliak Martin, ZVR: Novák Marek

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Erik Vrana 
   19.03.2022 17:45
2. BYE 
 
3. Lukáš Herman 
   19.03.2022 10:15
4. Michal Gallo 
 
5. Alex Ščepko 
   19.03.2022 14:00
6. Tobias Mik 
 
7. (5-8)Daniel Sirota 
   19.03.2022 17:45
8. BYE 
 
9. (3-4)Alexander Šišovský 
   19.03.2022 17:45
10. BYE 
 
11. Patrik Mészáros 
   19.03.2022 14:00
12. Patrik Šuša 
 
13. Samuel Naď 
   19.03.2022 14:00
14. Dominik Štofan 
 
15. BYE 
   19.03.2022 19:00
16. (5-8)Lukáš Uram 
 
17. BYE 
   19.03.2022 19:00
18. (5-8)Filip Reynolds 
 
19. Michal Ondik 
   19.03.2022 15:15
20. Oliver Noga 
 
21. Filip Gonda 
   19.03.2022 16:30
22. Leon Vernarec 
 
23. BYE 
   19.03.2022 19:00
24. (3-4)Matúš Papuščák 
 
25. BYE 
   19.03.2022 20:15
26. (5-8)Jakub Emil Bariak 
 
27. Richard Paluga 
   19.03.2022 16:30
28. po vyžrebovaní odhlásený 1 
 
29. Martin Hollý 
   19.03.2022 16:30
30. Martin Čellár 
 
31. BYE 
   19.03.2022 20:15
32. (2)Lukáš Pagáč 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Uram L.  Vrana E. 
   19.03.2022
2. BYE 
 
3. Vernarec L.  Hollý M. 
   19.03.2022
4. BYE 
 
5. Noga O.  Sirota D. 
   19.03.2022
6. BYE 
 
7. Ščepko A.  Ondik M. 
   19.03.2022
8. Naď S.  Štofan D. 
 
9. BYE 
   19.03.2022
10. Bariak J.  Mik T. 
 
11. BYE 
   19.03.2022
12. Gallo M.  Čellár M. 
 
13. BYE 
   19.03.2022
14. Gonda F.  Reynolds F. 
 
15. BYE 
   19.03.2022
16. (2)Paluga R.  Papuščák M. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Vrana Erik31.10.20222010M-chTC BASELINE Banská Bystrica 9
2 Pagáč Lukáš31.10.20222010M-chMatchPoint Tennis Club Púchov 11
3 Papuščák Matúš31.10.20222010M-chŠK Pepas Slovenská Ľupča 12
4 Šišovský Alexander31.10.20222010M-chTK Slávia SPU Nitra 17
5 Uram Lukáš31.10.20222010M-chTK TENNis FUN B.Bystrica 19
6 Bariak Jakub Emil31.10.20222010M-chTK Baník Prievidza 24
7 Sirota Daniel31.10.20222010M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 28
8 Reynolds Filip31.10.20222010M-chTK Žilina 31
9 Paluga Richard31.10.20232011M-chTK Žilina  
10 Čellár Martin31.10.20232011M-chŠport Park Lúčky  
11 Gallo Michal31.10.20232011M-ch1.TK Rožňava  
12 Štofan Dominik31.10.20232011M-chTK Mladosť Košice  
13 Gonda Filip31.10.20232011M-chTop tennis academy Zvolen  
14 Ondik Michal31.10.20232011M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
15 Ščepko Alex31.10.20232011M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
16 Naď Samuel31.10.20232011M-chTK Mladosť Košice  
17 Mik Tobias31.10.20232011M-chTK Baník Prievidza  
18 Mészáros Patrik31.10.20232011M-chTenis team Nové Zámky  
19USPŠuša Patrik31.10.20232011M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
20USPodhlásený 1 po vyžrebovaní31.10.20222011M-chSlovenský tenisový zväz  
21USPHollý Martin31.10.20232011M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
22USPNoga Oliver31.10.20222012De-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
23USPHerman Lukáš31.10.20232011M-chTK ZZO Čadca  
24USPVernarec Leon31.10.20232011M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
Náhradníci prihlásení v termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Žlnka Andrej19. 02. 20222010M-chFresh club Zvolen  
2Pavličko Michal28. 02. 20222011M-chTA M. Ryšavého Bojnice  
Náhradníci prihlásení po termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Pokorný Šimon06. 03. 20222011M-chTK Ratufa Levice  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Adam Marcus16. 03. 2022 07:352010M-chTJ Sokol Prešov 6
2Adamča Martin16. 03. 2022 19:232012De-chTK ESO Piešťany  
3Barényi Jakub15. 03. 2022 21:482010M-chTK Baník Prievidza 40
4Budoš Lukáš17. 03. 2022 07:152010M-chTK Slovan Bratislava 23
5Čierny Filip16. 03. 2022 18:522010M-chŠK Pepas Slovenská Ľupča 22
6Gramblička Adam06. 03. 2022 21:292010M-chTK Slovan Bratislava 8
7Kočiš Martin14. 03. 2022 09:492012De-chTK Slovan Bratislava  
8Kollár Johnny15. 03. 2022 19:362011M-chTK Tennis Classic Bratislava  
9Krpelan Jakub23. 01. 2022 23:192010M-chTK Tennis Classic Bratislava 62
10Lisko Pavol16. 03. 2022 09:522010M-chTK Kysucké Nové Mesto 10
11Mamedgulyyev Azat14. 03. 2022 06:152011M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
12Mišík Samuel16. 03. 2022 11:552011M-chTK Profitennis Academy Prešov  
13Nipča Leonard20. 02. 2022 08:142011M-chJH Tenis Akadémia Bratislava  
14Ondrej Maximilián09. 03. 2022 12:502011M-chTK Nová Dubnica  
15Sanson Matteo06. 03. 2022 17:132012De-chTK Slávia STU Bratislava  
16Šesták Samuel19. 03. 2022 13:412011M-chTK Mladosť Košice  
17Šimunič Martin09. 03. 2022 17:492010M-chTC Stupava 7
18Stavrovský Adam17. 03. 2022 20:442010M-chTK Slávia STU Bratislava 38
19Suchánek Adam11. 03. 2022 10:032011M-chTK Slávia STU Bratislava  
20Taha Adam16. 03. 2022 21:042011M-chTK Slávia STU Bratislava  
21Urbánoš Alex17. 03. 2022 07:352011M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk