' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  tréner  |  klub  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2022

 Stredoslovenský region
Usporiadateľ:100080 - Lieskovský tenisový klub-LTC
Miesto konania (adresa dvorcov):Hájik 405/17, Lieskovec 96221
Trieda:Turnaje triedy "C" Povrch:Green set
Vrchný rozhodca:Regendová Dagmar (A) Počet dvorcov:2
Zástupca rozhodcu:Tužinská Jana (C)   
Termín od:05.03.2022 Termín do:07.03.2022
Kontakt:Ing. Jana Tužinská
Kontakt tel.:dv. - 0915874845, mobil - 0905892677,
Kontakt e-mail:jana.tuzinska@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 03. 03. 2022 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci3216-04.03.2022 9:00v mieste konania

Poznámky:

Aktuálne nariadenia podľa platnej vyhlášky ÚVZ SR nájdete TU.
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Regendová Dagmar, ZVR:Tužinská Jana

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Lukas Krnáč 
   05.03.2022 14:00
2. BYE 
 
3. Andrej Žlnka 
   05.03.2022 08:00
4. Samuel Ježek 
 
5. Xavier Klement 
   05.03.2022 08:00
6. Tobias Mik 
 
7. Richard Paluga 
   05.03.2022 10:15
8. (5-8)Lukáš Uram 
 
9. (3-4)Maxim Hvorecký 
   05.03.2022 15:15
10. BYE 
 
11. po vyžrebovaní odhlásený 1 
   05.03.2022 09:00
12. Michal Ondik 
 
13. Azat Mamedgulyyev 
   05.03.2022 09:00
14. Martin Čellár 
 
15. BYE 
   05.03.2022 15:15
16. (5-8)Alexander Šišovský 
 
17. (5-8)Marek Konopka 
   05.03.2022 10:15
18. Alex Ščepko 
 
19. Samuel Zuberec 
   05.03.2022 11:30
20. Filip Gonda 
 
21. Adam Taha 
   05.03.2022 11:30
22. Igor Malinka 
 
23. BYE 
   05.03.2022 16:30
24. (3-4)Erik Vrana 
 
25. (5-8)Patrik Košťany 
   05.03.2022 12:45
26. Martin Hollý 
 
27. Filip Čierny 
   05.03.2022 12:45
28. Jakub Barényi 
 
29. Jakub Emil Bariak 
   05.03.2022 14:00
30. Patrik Mészáros 
 
31. BYE 
   05.03.2022 16:30
32. (2)Artur Bartovic 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Vrana E.  Konopka M. 
   05.03.2022
2. BYE 
 
3. Bartovic A.  Gonda F. 
   05.03.2022
4. BYE 
 
5. Ježek S.  Hvorecký M. 
   05.03.2022
6. BYE 
 
7. Taha A.  Paluga R. 
   05.03.2022
8. Mik T.  Barényi J. 
 
9. BYE 
   05.03.2022
10. Ondik M.  Ščepko A. 
 
11. BYE 
   05.03.2022
12. Čellár M.  Malinka I. 
 
13. BYE 
   05.03.2022
14. Uram L.  Košťany P. 
 
15. BYE 
   05.03.2022
16. (2)Krnáč L.  Čierny F. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Krnáč Lukas31.10.20222010M-chŠK Pepas Slovenská Ľupča 4
2USPBartovic Artur31.10.20222010M-chTK Kúpele Piešťany 5
3 Vrana Erik31.10.20222010M-chTC BASELINE Banská Bystrica 9
4USPHvorecký Maxim31.10.20232010M-chTK Petržalka 15
5 Konopka Marek31.10.20222010M-chTK HSC Piešťany 16
6 Šišovský Alexander31.10.20222010M-chTK Slávia SPU Nitra 17
7 Uram Lukáš31.10.20222010M-chTK TENNis FUN B.Bystrica 19
8 Košťany Patrik31.10.20222010M-chTK Kúpele Piešťany 21
9 Čierny Filip31.10.20222010M-chŠK Pepas Slovenská Ľupča 22
10 Bariak Jakub Emil31.10.20222010M-chTK Baník Prievidza 24
11 Barényi Jakub31.10.20222010M-chTK Baník Prievidza 40
12 Ježek Samuel31.10.20222010M-chTK Petržalka 67
13 Taha Adam31.10.20232011M-chTK Slávia STU Bratislava  
14 Paluga Richard31.10.20232011M-chTK Žilina  
15 Čellár Martin31.10.20232011M-chŠport Park Lúčky  
16 Malinka Igor31.10.20222012De-chTC Topoľčany  
17 Gonda Filip31.10.20232011M-chTop tennis academy Zvolen  
18 Ondik Michal31.10.20232011M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
19USPMészáros Patrik31.10.20232011M-chTenis team Nové Zámky  
20USPMik Tobias31.10.20232011M-chTK Baník Prievidza  
21 Zuberec Samuel31.10.20222012De-chJ&F-it V. Úľany  
22 Ščepko Alex31.10.20232011M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
23 Klement Xavier31.10.20222012De-chJ&F-it V. Úľany  
24 odhlásený 1 po vyžrebovaní31.10.20222011M-chSlovenský tenisový zväz  
25USPHollý Martin31.10.20232011M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
26USPŽlnka Andrej31.10.20232010M-chFresh club Zvolen  
27USPMamedgulyyev Azat31.10.20222011M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Adamča Martin02. 03. 2022 16:522012De-chTK ESO Piešťany  
2Ďuris Lucas26. 01. 2022 18:222012De-chTK ŠTK Šamorín  
3Gramblička Adam27. 02. 2022 21:102010M-chTK Slovan Bratislava 8
4Herman Lukáš02. 03. 2022 09:272011M-chTK ZZO Čadca  
5Kazárik Martin28. 02. 2022 04:222011M-chTC EMPIRE Trnava  
6Kočiš Martin17. 01. 2022 08:452012De-chTK Slovan Bratislava  
7Krpelan Jakub18. 02. 2022 20:122010M-chTK Tennis Classic Bratislava 62
8Kucharek Kristián03. 03. 2022 09:312011M-chTK Tennis Classic Bratislava  
9Lisko Pavol02. 03. 2022 12:182010M-chTK Kysucké Nové Mesto 10
10Murín Samuel03. 03. 2022 08:182011M-chTK Tennis Classic Bratislava  
11Naď Samuel02. 03. 2022 16:452011M-chTK Mladosť Košice  
12Nipča Leonard02. 03. 2022 12:242011M-chJH Tenis Akadémia Bratislava  
13Ondrej Maximilián05. 03. 2022 09:302011M-chTK Nová Dubnica  
14Pagáč Lukáš28. 02. 2022 19:562010M-chMatchPoint Tennis Club Púchov 11
15Pavličko Michal27. 02. 2022 20:122011M-chTA M. Ryšavého Bojnice  
16Sanson Matteo02. 03. 2022 18:162012De-chTK Slávia STU Bratislava  
17Šimunič Martin03. 03. 2022 07:582010M-chTC Stupava 7
18Šinkovič Richard22. 02. 2022 18:582011M-chTC EMPIRE Trnava  
19Soboňa Andrej25. 02. 2022 10:492011M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
20Stavrovský Adam27. 02. 2022 01:102010M-chTK Slávia STU Bratislava 38
21Suchánek Adam01. 03. 2022 22:042011M-chTK Slávia STU Bratislava  
22Urbánoš Alex02. 03. 2022 20:512011M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk