' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  tréner  |  klub  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2022

 Stredoslovenský region
Usporiadateľ:100020 - TK Žilina
Názov turnaja:TENNISPOINT CUP 2022
Miesto konania (adresa dvorcov):Za plavárňou 1, 010 08 Žilina
Trieda:Turnaje triedy "A" Povrch:Decoturf
Vrchný rozhodca:Blaško Anton (A) Počet dvorcov:2
Zástupca rozhodcu:Kališ Branislav (B)   
Termín od:12.03.2022 Termín do:15.03.2022
Kontakt:Ing. Branislav Kališ
Kontakt tel.:dv. - 041/2861217, mobil - 0908526436,
Kontakt e-mail:branislavkalis@yahoo.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 10. 03. 2022 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
dorastenky3216-11.03.2022 9:00TK Žilina

Poznámky:

Aktuálne nariadenia podľa platnej vyhlášky ÚVZ SR nájdete TU.
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Blaško Anton, ZVR: Kališ Branislav

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Adela Gemzická 
   12.03.2022 13:30
2. Slávka Mihálová 
 
3. Emma Karasová 
   12.03.2022 12:00
4. Liliana Feketeová 
 
5. Zuzana Kalašová 
   12.03.2022 13:30
6. Sandra Borguľová 
 
7. Klára Sameliaková 
   12.03.2022 09:30
8. (5-8)Terézia Mĺkva 
 
9. (3-4)Terézia Perháčová 
   12.03.2022 08:30
10. Alexandra Zapletalová 
 
11. Júlia Májková 
   12.03.2022 08:30
12. Miriam Morháčová 
 
13. Lara Margočová 
   12.03.2022 09:30
14. Adela Polakovičová 
 
15. Lenka Stolárová 
   12.03.2022 15:00
16. (5-8)Ester Gonosová 
 
17. (5-8)Žofia Čuboňová 
   12.03.2022 10:45
18. Stella Izabela Švorcová 
 
19. Diana Jalčová 
   12.03.2022 10:45
20. Karin Ferjaková 
 
21. Soňa Depešová 
   12.03.2022 18:00
22. Nina Plajová 
 
23. Karin Jávorková 
   12.03.2022 16:30
24. (3-4)Ema Mravcová 
 
25. (5-8)Lilly Cvanciger 
   12.03.2022 12:00
26. Lea Kolodžejová 
 
27. Lilla Tóth 
   12.03.2022 15:00
28. Kiara Žabková 
 
29. Dominika Pirohová 
   12.03.2022 16:30
30. Saša Félixová 
 
31. Kristína Kubalová 
   12.03.2022 18:00
32. (2)Tamara Šramková 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Gemzická A.  Šramková T. 
   12.03.2022
2. BYE 
 
3. Kolodžejová L.  Kalašová Z. 
   12.03.2022
4. BYE 
 
5. (3-4)Gonosová E.  Žabková K. 
   12.03.2022
6. BYE 
 
7. Margočová L.  Zapletalová A. 
   12.03.2022
8. Cvanciger L.  Feketeová L. 
 
9. Ferjaková K.  Jávorková K. 
   12.03.2022
10. Pirohová D.  Sameliaková K. 
 
11. BYE 
   12.03.2022
12. (3-4)Félixová S.  Mravcová E. 
 
13. Morháčová M.  Kubalová K. 
   12.03.2022
14. Stolárová L.  Jalčová D. 
 
15. BYE 
   12.03.2022
16. (2)Perháčová T.  Mihálová S. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Gemzická Adela31.10.20232005D-dTK Slovan Bratislava 5
2 Šramková Tamara31.10.20222006D-dTK Jednotka Bratislava 10
3 Perháčová Terézia31.10.20222004D-dTK MŠK Žiar nad Hronom 13
4 Mravcová Ema31.10.20222006D-dTK Slovan Bratislava 23
5 Gonosová Ester31.10.20222006D-dTenisová akadémia Prešov 26
6 Čuboňová Žofia31.10.20222004D-dTKM - Tenisový klub Madunice 27
7 Cvanciger Lilly31.10.20232005D-dTC Slávia UPJŠ Košice 28
8 Mĺkva Terézia31.10.20222006D-dTK Kúpele Piešťany 30
9 Sameliaková Klára31.10.20222004D-dTK Slávia STU Bratislava 31
10 Félixová Saša31.10.20222006D-dTC EMPIRE Trnava 33
11 Mihálová Slávka31.10.20222004D-dTK Senica 34
12 Tóth Lilla31.10.20232007D-dTKM Betliar 35
13 Karasová Emma31.10.20222006D-dŠport Park Lúčky 36
14 Margočová Lara31.10.20222006D-dTK TENNis FUN B.Bystrica 37
15 Kalašová Zuzana31.10.20232005D-dTK Mladosť Košice 39
16 Polakovičová Adela31.10.20232005D-dTKM - Tenisový klub Madunice 41
17 Žabková Kiara31.10.20222007D-dTC EMPIRE Trnava 42
18 Pirohová Dominika31.10.20222006D-dTK Slávia STU Bratislava 44
19 Kolodžejová Lea31.10.20222006D-dTenisová akadémia Prešov 47
20 Feketeová Liliana31.10.20232005D-dTC Slávia UPJŠ Košice 48
21 Stolárová Lenka31.10.20232005D-dTC Slávia UPJŠ Košice 49
22 Švorcová Stella Izabela31.10.20232007D-dTK Kúpele Piešťany 51
23 Jávorková Karin31.10.20222006D-dTK ŠTK Šamorín 52
24 Zapletalová Alexandra31.10.20222006D-dLieskovský tenisový klub-LTC 53
25WCFerjaková Karin31.10.20222006D-dTenisová akadémia Prešov 53
26STZJalčová Diana31.10.20232007D-dTC Slávia UPJŠ Košice 73
27USPPlajová Nina31.10.20222004D-dTC BASELINE Banská Bystrica 80
28USPKubalová Kristína31.10.20222008S-dTK Žilina 86
29STZDepešová Soňa31.10.20222008S-dTK Kúpele Piešťany 91
30STZBorguľová Sandra31.10.20232007D-dTC BASELINE Banská Bystrica 102
31USPMájková Júlia31.10.20222008S-dTK Žilina 289
32USPMorháčová Miriam31.10.20222008S-dTK Žilina 350
Náhradníci prihlásení v termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Potičná Vivienne23. 01. 20222006D-dTK Jednotka Bratislava 56
2Petrovičová Nella17. 01. 20222006D-dTK Petržalka 58
3Mináriková Mária25. 01. 20222006D-dBenet LTC Bytča 59
4Kamenská Chiara23. 01. 20222005D-dŠA Trenčianske Teplice 60
5Veličová Nina28. 01. 20222005D-dTK AS Trenčín 61
6Husárová Silvia22. 01. 20222006D-dTK Hriňová 63
7Chabadová Timea25. 01. 20222007D-dTKM Martin 64
8Jedličková Simona20. 02. 20222004D-dMŠK Poprad-Tatry 66
9Škoricová Martina15. 01. 20222007D-dTK Slávia STU Bratislava 69
10Michalčíková Bernadette10. 02. 20222006D-dTK Kúpele Piešťany 70
11Beláňová Ela24. 01. 20222007D-dTK Jednotka Bratislava 82
12Podolská Diana26. 02. 20222006D-dTenisová akadémia Prešov 83
13Krajčovičová Ashley15. 01. 20222005D-dLTC Leopoldov 85
14Konopková Nela21. 01. 20222006D-dTK HSC Piešťany 87
15Košecká Gabriela18. 01. 20222006D-dTK 77 Skalica 96
16Kozmová Lujza06. 02. 20222007D-dTK Mladosť Košice 106
17Lišková Ema12. 01. 20222007D-dTK Baník Prievidza 111
18Kolibková Lorraine Amie06. 02. 20222007D-dBenet LTC Bytča 113
19Mešková Ema02. 02. 20222005D-dŠK Pepas Slovenská Ľupča 117
20Berceliová Emma24. 01. 20222006D-dHi-Ten TAC D. Streda 117
21Petríková Dominika14. 01. 20222008S-dTC BASELINE Banská Bystrica 128
22Odorová Emma17. 01. 20222005D-dHi-Ten TAC D. Streda 132
23Zitová Tamara06. 02. 20222008S-dTK Baník Prievidza 135
24Šašková Barbora20. 02. 20222005D-dTK Tvrdošín 183
25Brestovičová Daniela13. 01. 20222006D-dTenis Komplex Košice 236
26Pavlíková Vladimíra15. 02. 20222004D-dŠA Trenčianske Teplice 257
Náhradníci prihlásení po termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Mráziková Karolína01. 03. 20222004D-dTK Kúpele Piešťany 16
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Babíková Noemi07. 03. 2022 19:222004D-dTK Slávia STU Bratislava 24
2Belanská Lea11. 03. 2022 08:522008S-dTC Topoľčany 213
3Bredschneiderová Nina13. 02. 2022 20:312006D-dTK ASICS Trenčín 249
4Čuboňová Lucia09. 03. 2022 17:152006D-dTKM - Tenisový klub Madunice 90
5Daubnerová Ivana09. 03. 2022 13:582008S-dTK Slovan Bratislava 99
6Gáliková Terezka08. 03. 2022 18:292008S-dTK Slávia STU Bratislava 162
7Gedayová Michaela07. 03. 2022 14:152005D-dTK Slávia SPU Nitra 55
8Gross Timea04. 03. 2022 08:322008S-dTK Mladosť Košice 120
9Gubík Amanda10. 03. 2022 06:072006D-dTJ Lokomotíva Bánov 78
10Hetešová Sophie03. 03. 2022 08:032006D-dŠK Blava 1928 J.Bohunice 57
11Hradecká Lucia06. 03. 2022 21:212007D-dTK Slávia SPU Nitra 22
12Chudová Michaela31. 01. 2022 21:242007D-dTK Kúpele Piešťany 123
13Jakubcová Katarína09. 03. 2022 23:482007D-dSTK Martin Priekopa 72
14Janíčková Adriana23. 02. 2022 19:542005D-dTK Kysucké Nové Mesto 194
15Kašťáková Sára08. 03. 2022 20:222007D-dTC EMPIRE Trnava 95
16Kernová Karin05. 03. 2022 15:202006D-dTK Slávia STU Bratislava 71
17Kolesárová Jessica09. 03. 2022 09:152007D-dTenisová akadémia Prešov 65
18Koppová Natália10. 03. 2022 04:142006D-dTK TENNis FUN B.Bystrica 13
19Krajmer Karolína22. 02. 2022 23:382006D-dStredoslovenský tenisový zväz 11
20Kročková Natália05. 03. 2022 13:492008S-dTC EMPIRE Trnava 76
21Kyseľová Nina07. 03. 2022 19:312006D-dTC Topoľčany 18
22Lacková Viktória02. 03. 2022 18:332005D-dTK Slovan Bratislava 17
23Lašáková Lilien26. 02. 2022 18:532005D-dTK Kúpele Piešťany 151
24Nádaská Laura09. 03. 2022 19:162004D-dŠK Blava 1928 J.Bohunice 19
25Nováková Vanessa09. 03. 2022 13:392007D-dTC EMPIRE Trnava 98
26Parízeková Laura07. 03. 2022 20:362006D-dTK 77 Skalica 99
27Pauková Sofia01. 03. 2022 09:562008S-dTK Rajec 146
28Provazníková Agáta08. 03. 2022 22:142004D-dAŠK Skalica 46
29Šabíková Ana08. 03. 2022 10:362004D-dTK Zlaté Moravce 32
30Salaiová Vanesa28. 02. 2022 17:012008S-dJJ Tenis Trnava 196
31Šarišská Laura07. 03. 2022 09:102009S-dTenisová akadémia Prešov 328
32Sevald Nikol07. 03. 2022 18:492008S-dOZ Talent NiZa Bratislava 76
33Scheberová Lucia10. 03. 2022 02:582008S-dJH Tenis Akadémia Bratislava 203
34Šimonová Nina09. 03. 2022 18:572005D-dTK AS Trenčín 62
35Šuchterová Nikki03. 03. 2022 20:032008S-dTenisová akadémia Prešov 119
36Švagrová Kristýna27. 02. 2022 00:352009S-dTK Kysucké Nové Mesto 213
37Vallová Karin03. 03. 2022 19:452008S-dTK Slávia STU Bratislava 157
38Vallová Marianna09. 03. 2022 20:552006D-dTK Slávia STU Bratislava 40
39Vatlavicová Monika09. 03. 2022 22:232006D-dTK 77 Skalica 50
40Vavrová Yasmin08. 03. 2022 17:112007D-dTK Petržalka 91


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk