' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  tréner  |  klub  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2022

 Bratislavský region
Usporiadateľ:080104 - TK Petržalka
Miesto konania (adresa dvorcov):Dudova 2, Bratislava
Trieda:Letné regionálne majstrovstvá Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Paluš Radovan (B) Počet dvorcov:5
Zástupca rozhodcu:Kratochvíla Filip (C)   
Termín od:07.05.2022 Termín do:10.05.2022
Kontakt:Eva Kratochvílová
Kontakt tel.:dv. - 0902355812, mobil - 0911355812,
Kontakt e-mail:info@tspetrzalka.eu
 Uzávierka odhlášok v termíne: 05. 05. 2022 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci4824-06.05.2022 9:00v mieste konania
mladšie žiačky4824-06.05.2022 9:00v mieste konania

Poznámky:

rozpisorganizačný výbor, správa
Upozornenie: Postupujúci hráči na M SR ml. žiactva, musia byť na majstrovstvá Slovenska prihlásení v termíne (najneskôr do 
9. 5. 2022). 
VR: Paluš Radovan, ZVR: Kratochvíla Filip

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Richard Križan 
   07.05.2022 14:30
2. BYE 
 
3. Kristián Kucharek 
   07.05.2022 14:30
4. BYE 
 
5. Alexander Kello 
   07.05.2022 14:30
6. Johnny Kollár 
 
7. Gregor Piško 
   07.05.2022 17:00
8. BYE 
 
9. Daniel Levkanič 
   07.05.2022 14:30
10. BYE 
 
11. Max Lörinčík 
   07.05.2022 14:30
12. BYE 
 
13. Andrej Adamović 
   07.05.2022 15:45
14. BYE 
 
15. (5-8)Maxim Hvorecký 
   07.05.2022 15:45
16. BYE 
 
17. (3-4)Martin Šimunič 
   07.05.2022 15:45
18. BYE 
 
19. Jakub Husovský 
   07.05.2022 15:45
20. BYE 
 
21. Sebastián Čan 
   07.05.2022 15:45
22. BYE 
 
23. Martin Turza 
   07.05.2022 15:45
24. BYE 
 
25. Martin Pokojný 
    
26. BYE 
 
27. Samuel Murín 
   07.05.2022 15:45
28. BYE 
 
29. Adam Suchánek 
   07.05.2022 15:45
30. BYE 
 
31. BYE 
   07.05.2022 15:45
32. (5-8)Mathias Černák 
 
33. BYE 
   07.05.2022 15:45
34. (5-8)Lukáš Budoš 
 
35. BYE 
   07.05.2022 15:45
36. Matúš Štrba 
 
37. BYE 
   07.05.2022 17:00
38. Martin Kočiš 
 
39. BYE 
   07.05.2022 17:00
40. Jakub Krpelan 
 
41. BYE 
   07.05.2022 17:00
42. Adam Taha 
 
43. BYE 
   07.05.2022 17:00
44. Kini Gulej 
 
45. BYE 
   07.05.2022 17:00
46. Matúš Piroha 
 
47. BYE 
   07.05.2022 17:00
48. (3-4)Adam Gramblička 
 
49. BYE 
   07.05.2022 17:00
50. (5-8)Lukas Siqueira 
 
51. BYE 
   07.05.2022 17:00
52. Lukáš Švarc 
 
53. BYE 
   07.05.2022 17:00
54. Paris Hamar 
 
55. BYE 
   07.05.2022 17:00
56. Adam Stavrovský 
 
57. BYE 
   07.05.2022 18:15
58. Matteo Sanson 
 
59. BYE 
   07.05.2022 18:15
60. Marián Kurhajec 
 
61. BYE 
   07.05.2022 18:15
62. Lukáš Reindl 
 
63. BYE 
   07.05.2022 18:15
64. (2)Juraj Kováčik 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Križan R.  Kováčik J. 
   08.05.2022 14:00
2. BYE 
 
3. Siqueira L.  Sanson M. 
   08.05.2022 14:00
4. BYE 
 
5. (3-4)Taha A.  Šimunič M. 
   08.05.2022 14:30
6. BYE 
 
7. Piroha M.  Hamar P. 
   08.05.2022 13:00
8. Budoš L.  Suchánek A. 
 
9. Adamović A.  Lörinčík M. 
   08.05.2022 13:00
10. Kurhajec M.  Kočiš M. 
 
11. BYE 
   08.05.2022 14:30
12. (3-4)Černák M.  Švarc L. 
 
13. Kucharek K.  Kollár J. 
   08.05.2022 13:00
14. Stavrovský A.  Murín S. 
 
15. BYE 
   08.05.2022 14:30
16. (2)Hvorecký M.  Gramblička A. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Križan Richard31.10.20222010M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava 1
2 Kováčik Juraj31.10.20222010M-chTK Slávia STU Bratislava 2
3 Šimunič Martin31.10.20222010M-chTC Stupava 7
4 Gramblička Adam31.10.20222010M-chTK Slovan Bratislava 8
5 Siqueira Lukas31.10.20222010M-chTK Slávia STU Bratislava 14
6 Hvorecký Maxim31.10.20232010M-chTK Petržalka 15
7 Černák Mathias31.10.20222010M-chTenisový klub Dúbravka BA 18
8 Budoš Lukáš31.10.20222010M-chTK Slovan Bratislava 23
9 Švarc Lukáš31.10.20222010M-chTK Petržalka 36
10 Stavrovský Adam31.10.20222010M-chTK Slávia STU Bratislava 38
11 Krpelan Jakub31.10.20222010M-chTK Tennis Classic Bratislava 62
12 Levkanič Daniel31.10.20222010M-chTK Slávia STU Bratislava 75
13 Gulej Kini31.10.20222010M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava 110
14 Lörinčík Max31.10.20232011M-chTK Petržalka  
15 Adamović Andrej31.10.20232011M-chTK Petržalka  
16 Taha Adam31.10.20232011M-chTK Slávia STU Bratislava  
17 Sanson Matteo31.10.20222012De-chTK Slávia STU Bratislava  
18 Kočiš Martin31.10.20222012De-chTK Slovan Bratislava  
19 Suchánek Adam31.10.20232011M-chTK Slávia STU Bratislava  
20 Murín Samuel31.10.20232011M-chTK Tennis Classic Bratislava  
21 Hamar Paris31.10.20222012De-chTK Slávia STU Bratislava  
22 Kucharek Kristián31.10.20232011M-chTK Tennis Classic Bratislava  
23 Kollár Johnny31.10.20232011M-chTK Tennis Classic Bratislava  
24 Čan Sebastián31.10.20232011M-chTK Petržalka  
25 Turza Martin31.10.20232011M-chJH Tenis Akadémia Bratislava  
26 Piroha Matúš31.10.20222012De-chTK Slávia STU Bratislava  
27 Štrba Matúš31.10.20232011M-chUnited Tennis Academy BA  
28 Reindl Lukáš31.10.20232011M-chTK Petržalka  
29 Husovský Jakub31.10.20232011M-chTK PROFI Senec  
30NVKKurhajec Marián31.10.20222012De-chTK Slovan Bratislava  
31NVKPiško Gregor31.10.20232011M-chTŠ Advantage Bratislava  
32NVKPokojný Martin31.10.20232011M-chTŠ Advantage Bratislava  
33NVKKello Alexander31.10.20222012De-chTK Slovan Bratislava  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Gál Milan05. 05. 2022 07:322011M-chTK Petržalka  
2Krnáč Michal04. 05. 2022 07:262012De-chTK Slovan Bratislava  
3Nipča Leonard20. 04. 2022 20:512011M-chJH Tenis Akadémia Bratislava  
4Sárkány Nicolas05. 05. 2022 07:552011M-chTK Slovan Bratislava  
5Soboňa Andrej30. 04. 2022 22:132011M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
6Stopka David03. 05. 2022 13:462011M-chTC TALENT Bratislava  
7Vaškanin Lukáš03. 05. 2022 14:142012De-chTK Tennis Classic Bratislava  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk