' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  tréner  |  klub  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2022

 Stredoslovenský region
Usporiadateľ:100050 - ŠK Pepas Slovenská Ľupča
Miesto konania (adresa dvorcov):Športová 40, 976 13 Slovenská Ľupča
Trieda:Letné regionálne majstrovstvá Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Stanko Matej (A) Počet dvorcov:6
Zástupca rozhodcu:Lešniak Tibor (B)   
Termín od:07.05.2022 Termín do:10.05.2022
Kontakt:Mgr. Matej Stanko
Kontakt tel.:mobil - 0907291818,
Kontakt e-mail:matostanko@yahoo.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 05. 05. 2022 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci4824-06.05.2022 9:00ŠK PEPAS

Poznámky:

rozpisorganizačné výbory, správa
Upozornenie: Postupujúci hráči na M SR ml. žiactva, musia byť na majstrovstvá Slovenska prihlásení v termíne (najneskôr do 
9. 5. 2022).  
VR: Stanko Matej, ZVR: Lešniak Tibor

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Lukas Krnáč 
   07.05.2022 11:30
2. BYE 
 
3. Adam Jozek 
   07.05.2022 09:00
4. Oliver Noga 
 
5. Samuel Ozorák 
   07.05.2022 09:00
6. Martin Čellár 
 
7. Filip Gonda 
   07.05.2022 09:00
8. (5-8)Jakub Emil Bariak 
 
9. (3-4)Lukáš Pagáč 
   07.05.2022 11:30
10. BYE 
 
11. Oliver Puskajler 
   07.05.2022 09:00
12. Filip Reynolds 
 
13. Michal Ondik 
   07.05.2022 09:00
14. Maximilián Ondrej 
 
15. Alex Urbánoš 
   07.05.2022 10:00
16. (5-8)Lukáš Uram 
 
17. (5-8)Matúš Papuščák 
   07.05.2022 10:00
18. Daniel Sirota 
 
19. Leon Vernarec 
   07.05.2022 10:00
20. Richard Paluga 
 
21. Lukáš Herman 
   07.05.2022 10:00
22. Ľuboš Húsenica 
 
23. BYE 
   07.05.2022 12:00
24. (3-4)Pavol Lisko 
 
25. (5-8)Filip Čierny 
   07.05.2022 10:00
26. Michal Pavličko 
 
27. Alex Ščepko 
   07.05.2022 11:15
28. Andrej Žlnka 
 
29. Tobias Mik 
   07.05.2022 11:15
30. Martin Binder 
 
31. BYE 
   07.05.2022 13:00
32. (2)Erik Vrana 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Krnáč L.  Lisko P. 
   07.05.2022
2. BYE 
 
3. Ščepko A.  Ondik M. 
   07.05.2022
4. BYE 
 
5. (3-4)Paluga R.  Papuščák M. 
   07.05.2022
6. BYE 
 
7. Čellár M.  Húsenica Ľ. 
   07.05.2022
8. Vernarec L.  Urbánoš A. 
 
9. Ozorák S.  Puskajler O. 
   07.05.2022
10. Čierny F.  Gonda F. 
 
11. BYE 
   07.05.2022
12. (3-4)Bariak J.  Pagáč L. 
 
13. Sirota D.  Noga O. 
   07.05.2022
14. Reynolds F.  Ondrej M. 
 
15. BYE 
   07.05.2022
16. (2)Vrana E.  Uram L. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Krnáč Lukas31.10.20222010M-chŠK Pepas Slovenská Ľupča 4
2 Vrana Erik31.10.20222010M-chTC BASELINE Banská Bystrica 9
3 Lisko Pavol31.10.20222010M-chTK Kysucké Nové Mesto 10
4 Pagáč Lukáš31.10.20222010M-chMatchPoint Tennis Club Púchov 11
5 Papuščák Matúš31.10.20222010M-chŠK Pepas Slovenská Ľupča 12
6 Uram Lukáš31.10.20222010M-chTK TENNis FUN B.Bystrica 19
7 Čierny Filip31.10.20222010M-chŠK Pepas Slovenská Ľupča 22
8 Bariak Jakub Emil31.10.20222010M-chTK Baník Prievidza 24
9 Sirota Daniel31.10.20222010M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 28
10 Reynolds Filip31.10.20222010M-chTK Žilina 31
11 Binder Martin31.10.20222010M-chŠK Pepas Slovenská Ľupča 50
12REGOzorák Samuel31.10.20222010M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 54
13REGPuskajler Oliver31.10.20222010M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 95
14 Paluga Richard31.10.20232011M-chTK Žilina  
15 Čellár Martin31.10.20232011M-chŠport Park Lúčky  
16 Ondik Michal31.10.20232011M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
17 Ščepko Alex31.10.20232011M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
18 Gonda Filip31.10.20232011M-chTop tennis academy Zvolen  
19 Noga Oliver31.10.20222012De-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
20 Húsenica Ľuboš31.10.20222012De-chŠport Park Lúčky  
21 Ondrej Maximilián31.10.20232011M-chTK Nová Dubnica  
22 Žlnka Andrej31.10.20232010M-chFresh club Zvolen  
23 Vernarec Leon31.10.20232011M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
24 Herman Lukáš31.10.20232011M-chTK ZZO Čadca  
25 Mik Tobias31.10.20232011M-chTK Baník Prievidza  
26 Urbánoš Alex31.10.20232011M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
27 Jozek Adam31.10.20232010M-chTK ZZO Čadca  
28 Pavličko Michal31.10.20232011M-chTA M. Ryšavého Bojnice  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Juríček Jáchym04. 05. 2022 18:332012De-chTK Žilina  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk