' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  tréner  |  klub  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2022

 Stredoslovenský region
Usporiadateľ:100100 - TC BASELINE Banská Bystrica
Miesto konania (adresa dvorcov):Švermova 6515/32, 974 04 B.Bystrica
Trieda:Letné regionálne majstrovstvá Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Regendová Dagmar (A) Počet dvorcov:6
Zástupca rozhodcu:Novák Marek (C)   
Termín od:14.05.2022 Termín do:17.05.2022
Kontakt:Marek Novák
Kontakt tel.:mobil - 0905524647,
Kontakt e-mail:mnovak@tenisbb.sk
 Uzávierka odhlášok v termíne: 12. 05. 2022 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
starší žiaci4824-13.05.2022 9:00BASELINE SPORT ARENA

Poznámky:

rozpisorganizačné výbory, správa
Upozornenie: Postupujúci hráči na M SR st. žiactva, musia byť na majstrovstvá Slovenska prihlásení v termíne (najneskôr do 
16. 5. 2022).   
VR: Regendová Dagmar, ZVR: Novák Marek

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Matej Maruniak 
   14.05.2022 11:00
2. BYE 
 
3. Sebastián Kostolný 
   14.05.2022 09:00
4. Lukáš Herman 
 
5. Juraj Šimko 
   14.05.2022 09:00
6. Martin Verbovský 
 
7. Boris Valuh 
   14.05.2022 09:00
8. (5-8)Markus Kollár 
 
9. (3-4)Tomáš Slašťan 
   14.05.2022 11:00
10. BYE 
 
11. Martin Žembery 
   14.05.2022 09:00
12. Adam Paľko 
 
13. Lukas Krnáč 
   14.05.2022 09:00
14. Ivan Luhový 
 
15. BYE 
   14.05.2022 12:00
16. (5-8)Dominik Gibala 
 
17. BYE 
   14.05.2022 12:00
18. (5-8)Richard Pleško 
 
19. Dominik Trnavský 
   14.05.2022 09:00
20. Pavol Lisko 
 
21. Lukáš Pagáč 
   14.05.2022 10:15
22. po vyžrebovaní odhlásený 1 
 
23. BYE 
   14.05.2022 12:30
24. (3-4)Michal Mikuš 
 
25. (5-8)Richard Herman 
   14.05.2022 10:15
26. Dávid Ondrášik 
 
27. Erik Vrana 
   14.05.2022 10:15
28. Richard Lihocký 
 
29. Richard Paluga 
   14.05.2022 10:15
30. Matúš Papuščák 
 
31. BYE 
   14.05.2022 12:30
32. (2)Filip Urbánoš 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Maruniak M.  Mikuš M. 
   14.05.2022
2. BYE 
 
3. Krnáč L.  Paľko A. 
   14.05.2022
4. BYE 
 
5. (3-4)Luhový I.  Slašťan T. 
   14.05.2022
6. BYE 
 
7. Valuh B.  Gibala D. 
   14.05.2022
8. Šimko J.  Verbovský M. 
 
9. Vrana E.  Ondrášik D. 
   14.05.2022
10. Paluga R.  Papuščák M. 
 
11. BYE 
   14.05.2022
12. (3-4)Pleško R.  Kostolný S. 
 
13. Herman L.  Herman R. 
   14.05.2022
14. Pagáč L.  Lisko P. 
 
15. BYE 
   14.05.2022
16. (2)Urbánoš F.  Kollár M. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Maruniak Matej31.10.20222008S-chTC BASELINE Banská Bystrica 5
2 Urbánoš Filip31.10.20232009S-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 18
3 Mikuš Michal31.10.20222008S-chTK Baník Prievidza 20
4 Slašťan Tomáš31.10.20222008S-chFresh club Zvolen 27
5 Kollár Markus31.10.20232009S-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 29
6 Pleško Richard31.10.20222008S-chTK Žilina 35
7 Herman Richard31.10.20222008S-chTK ZZO Čadca 39
8 Gibala Dominik31.10.20232009S-chLieskovský tenisový klub-LTC 48
9 Luhový Ivan31.10.20242008S-chTK Púchov 59
10 Valuh Boris31.10.20232009S-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 63
11 Kostolný Sebastián31.10.20232009S-chTK Žilina 67
12 Verbovský Martin31.10.20222008S-chTC BASELINE Banská Bystrica 70
13 Krnáč Lukas31.10.20222010M-chŠK Pepas Slovenská Ľupča 76
14 Lisko Pavol31.10.20222010M-chTK Kysucké Nové Mesto 82
15 Paľko Adam31.10.20232009S-chTK Hriňová 90
16 Ondrášik Dávid31.10.20232009S-chTC BASELINE Banská Bystrica 92
17 Žembery Martin31.10.20232009S-chTK Tajch Nová Baňa 131
18 Vrana Erik31.10.20222010M-chTC BASELINE Banská Bystrica 154
19 Pagáč Lukáš31.10.20222010M-chMatchPoint Tennis Club Púchov 194
20 Lihocký Richard31.10.20232009S-chLieskovský tenisový klub-LTC  
21 Herman Lukáš31.10.20232011M-chTK ZZO Čadca  
22 Trnavský Dominik31.10.20232008S-chTop tennis academy Zvolen  
23 Šimko Juraj31.10.20232008S-chTC BASELINE Banská Bystrica  
24 Paluga Richard31.10.20232011M-chTK Žilina  
25 Papuščák Matúš31.10.20222010M-chŠK Pepas Slovenská Ľupča  
26 odhlásený 1 po vyžrebovaní31.10.20222011M-chSlovenský tenisový zväz  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Čierny Filip11. 05. 2022 21:352010M-chŠK Pepas Slovenská Ľupča 93
2Frič Martin03. 05. 2022 19:102009S-chMatchPoint Tennis Club Púchov 30
3Karas Jozef10. 05. 2022 12:482009S-chTC BASELINE Banská Bystrica 46
4Reynolds Filip13. 05. 2022 15:322010M-chTK Žilina 123
5Sirota Daniel29. 04. 2022 07:202010M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 114
6Uram Lukáš02. 05. 2022 21:542010M-chTK TENNis FUN B.Bystrica  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk