www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

       

Detail oficiálnej TL pre rok 2021    !!! zrušené !!!

zrušenéVýchodoslovenský region
Usporiadateľ:110092 - MŠK Poprad-Tatry
Názov turnaja:TATRY CUP 2021
Miesto konania (adresa dvorcov):Tatranská Lomnica 40,059 60 Vysoké Tatry
Trieda:Turnaje triedy "A" Povrch:Plexipave
Vrchný rozhodca:Palovič Peter (A) Počet dvorcov:2
Zástupca rozhodcu:Lyach Ivan (B)   
Termín od:16.01.2021 Termín do:19.01.2021
Kontakt:Ivan Lyach
Kontakt tel.:byt - 0905741798, zam. - 0905741798, mobil - 0905741798,
Kontakt e-mail:ivanlyach@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 15. 01. 2021 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
ženy3216-15.01.2021 10:00T. Lomnica 40

Poznámky:

rozpis,
STZ zrušil turnaj z dôvodu aktuálnej situácie.

Prihlásení hráči v termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Balontayová Lucia20.12. 20202005D-dTenis team Nové Zámky 151
2Baraniaková Ema23.12. 20202002ŽTKM - Tenisový klub Madunice 36
3Baraniaková Terézia23.12. 20202002ŽTKM - Tenisový klub Madunice 91
4Bérešová Laura25.11. 20202002ŽTenisová akadémia Prešov 29
5Cíleková Laura16.11. 20202005D-dTK Slovan Bratislava 76
6Čuboňová Žofia19.11. 20202004D-dTKM - Tenisový klub Madunice 103
7Cvanciger Lilly18.11. 20202005D-dTC Slávia UPJŠ Košice 85
8Ďarmatiová Nina10.12. 20202003D-dLieskovský tenisový klub-LTC 52
9Daubnerová Nikola22.11. 20202005D-dTK Slovan Bratislava 39
10Drugdová Salma20.12. 20202004D-dFresh club Zvolen 89
11Fedáková Viktória17.11. 20202005D-dTC 92 Levoča 176
12Feketeová Liliana16.11. 20202005D-dTK Mladosť Košice 176
13Ftorková Ella21.11. 20202007S-dTK Slávia SPU Nitra 137
14Gavalcová Terézia26.11. 20202004D-dTC EMPIRE Trnava 139
15Gombitová Alexandra13.12. 20202004D-dTJT Michalovce 155
16Gombitová Ivana13.12. 20202004D-dTJT Michalovce 125
17Gondorová Miriam18.12. 20202003D-dMŠK Poprad-Tatry  
18Haňdiaková Karin16.11. 20202002ŽTK Slovan Bratislava 155
19Hrabovská Laura12.12. 20202001ŽTK Tennis Classic Bratislava 126
20Hubeková Emma18.11. 20202001ŽTK Zohor 38
21Hubinská Mária04.12. 20202003D-dOukey Tenis Chorvátsky Grob 126
22Husárová Martina23.11. 20201996ŽMŠK Poprad-Tatry 67
23Chramcová Victoria20.11. 20202000ŽTC EMPIRE Trnava 42
24Jánošíková Jana28.12. 20201997ŽTK LOVE 4 tennis Bratislava 68
25Kalašová Zuzana11.12. 20202005D-dTK Mladosť Košice 94
26Kamenská Chiara18.11. 20202005D-dŠA Trenčianske Teplice 115
27Karasová Emma08.12. 20202006D-dŠport Park Lúčky  
28Kerdíková Sandra Mária25.11. 20202002ŽTK Jednotka Bratislava 27
29Kmošková Barbora10.12. 20202002ŽTC EMPIRE Trnava 62
30Knapová Tamara21.11. 20202002ŽTC Slávia UPJŠ Košice 18
31Kolodžejová Lea16.11. 20202006D-dTK Mladosť Košice  
32Koppová Natália18.12. 20202006D-dTK TENNis FUN B.Bystrica 78
33Koricinová Michaela26.11. 20202000ŽTK LOVE 4 tennis Bratislava 71
34Košecká Gabriela31.12. 20202006D-dTK 77 Skalica 176
35Kotlíková Inez Maria23.12. 20202003D-dTK Slávia STU Bratislava 31
36Krajmer Karolína19.11. 20202006D-dStredoslovenský tenisový zväz  
37Kusý Alzugaray Janika17.11. 20202001ŽOukey Tenis Chorvátsky Grob 33
38Kuzmová Katarína16.11. 20201999ŽLieskovský tenisový klub-LTC 40
39Kyseľová Nina29.12. 20202006D-dTC Topoľčany  
40Lukáčová Sandra19.11. 20202002ŽTenisová akadémia Prešov 107
41Martančíková Rebeka24.11. 20202000ŽTK Jednotka Bratislava 44
42Marušinová Martina21.11. 20202003D-dTK Zohor 46
43Mayerová Mia16.11. 20202003D-dTK Slávia STU Bratislava 54
44Molchanova Olga24.11. 20202004D-dBratislavský tenisový zväz  
45Mráziková Karolína23.11. 20202004D-dTC EMPIRE Trnava 49
46Mráziková Kristína21.11. 20202001ŽTC EMPIRE Trnava 57
47Nádaská Laura11.12. 20202004D-dŠK Blava 1928 J.Bohunice 85
48Naňová Gabriela20.11. 20202003D-dTK LOVE 4 tennis Bratislava 58
49Paveleková Zuzana16.11. 20202001ŽTK Profitennis Academy Prešov 47
50Perháčová Terézia17.11. 20202004D-dTK MŠK Žiar nad Hronom 49
51Pinková Lucia14.12. 20202003D-dLieskovský tenisový klub-LTC 56
52Pláteníková Ela17.12. 20202004D-dTC EMPIRE Trnava 97
53Poldaufová Simona26.11. 20202005D-dTenis team Nové Zámky 103
54Šafárová Sophia Sara24.11. 20202002ŽTC Slávia UPJŠ Košice 64
55Sedliačiková Tereza21.11. 20202005D-dTop tennis academy Zvolen 176
56Slabá Natália19.11. 20202003D-dTK Slávia SPU Nitra 17
57Suchánková Sara20.12. 20202003D-dMŠK Poprad-Tatry 25
58Svatošová Miroslava24.12. 20202005D-dTC Slávia UPJŠ Košice 176
59Svitková Sofia15.12. 20202005D-dTK Žilina 151
60Trebuňová Zuzana08.12. 20202004D-dTK Mladosť Košice  
61Vancelová Zuzana10.12. 20202004D-dTK Žilina 115
62Zapletalová Alexandra26.12. 20202006D-dLieskovský tenisový klub-LTC  
63Žuffová Yvonna13.12. 20202002ŽTK TENNis FUN B.Bystrica 35
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Jašková Anika20.11. 2020 19:552003D-dTK Slovan Bratislava 74
2Lašáková Lilien16.12. 2020 17:132005D-dTC EMPIRE Trnava 164


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk