zrušené | Východoslovenský region | |||
Usporiadateľ: | 110092 - MŠK Poprad-Tatry | |||
Názov turnaja: | TATRY CUP 2021 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Tatranská Lomnica 40,059 60 Vysoké Tatry | |||
Trieda: | Turnaje triedy "A" | Povrch: | Plexipave | |
Vrchný rozhodca: | Palovič Peter (A) | Počet dvorcov: | 2 | |
Zástupca rozhodcu: | Lyach Ivan (B) | |||
Termín od: | 16.01.2021 | Termín do: | 19.01.2021 | |
Kontakt: | Ivan Lyach | |||
Kontakt tel.: | byt - 0905741798, zam. - 0905741798, mobil - 0905741798, | |||
Kontakt e-mail: | ivanlyach@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 14. 01. 2021 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
ženy | 32 | 16 | - | 15.01.2021 10:00 | T. Lomnica 40 |
Poznámky:
rozpis,
STZ zrušil turnaj z dôvodu aktuálnej situácie.
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Balontayová Lucia | 20.12. 2020 | 2005 | Ž | Tenis team Nové Zámky | 151 | |||||
2 | Baraniaková Ema | 23.12. 2020 | 2002 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 36 | |||||
3 | Baraniaková Terézia | 23.12. 2020 | 2002 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 91 | |||||
4 | Bérešová Laura | 25.11. 2020 | 2002 | Ž | Tenisová akadémia Prešov | 29 | |||||
5 | Cíleková Laura | 16.11. 2020 | 2005 | Ž | TK Slovan Bratislava | 76 | |||||
6 | Čuboňová Žofia | 19.11. 2020 | 2004 | Ž | JJ Tenis Trnava | 103 | |||||
7 | Cvanciger Lilly | 18.11. 2020 | 2005 | Ž | TC Slávia UPJŠ Košice | 85 | |||||
8 | Ďarmatiová Nina | 10.12. 2020 | 2003 | Ž | Lieskovský tenisový klub-LTC | 52 | |||||
9 | Daubnerová Nikola | 22.11. 2020 | 2005 | Ž | TK Slovan Bratislava | 39 | |||||
10 | Drugdová Salma | 20.12. 2020 | 2004 | Ž | Fresh club Zvolen | 89 | |||||
11 | Fedáková Viktória | 17.11. 2020 | 2005 | Ž | TC 92 Levoča | 176 | |||||
12 | Feketeová Liliana | 16.11. 2020 | 2005 | Ž | TK DRANaM Košice | 176 | |||||
13 | Ftorková Ella | 21.11. 2020 | 2007 | D-d | TK Kysucké Nové Mesto | 137 | |||||
14 | Gavalcová Terézia | 26.11. 2020 | 2004 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 139 | |||||
15 | Gombitová Alexandra | 13.12. 2020 | 2004 | Ž | TJT Michalovce | 155 | |||||
16 | Gombitová Ivana | 13.12. 2020 | 2004 | Ž | TJT Michalovce | 125 | |||||
17 | Gondorová Miriam | 18.12. 2020 | 2003 | Ž | TJT Michalovce | ||||||
18 | Haňdiaková Karin | 16.11. 2020 | 2002 | Ž | United Tennis Academy BA | 155 | |||||
19 | Hrabovská Laura | 12.12. 2020 | 2001 | Ž | Hi-Ten TAC D. Streda | 126 | |||||
20 | Hubeková Emma | 18.11. 2020 | 2001 | Ž | TK Zohor | 38 | |||||
21 | Hubinská Mária | 04.12. 2020 | 2003 | Ž | Oukey Tenis Chorvátsky Grob | 126 | |||||
22 | Husárová Martina | 23.11. 2020 | 1996 | Ž | MŠK Poprad-Tatry | 67 | |||||
23 | Chramcová Victoria | 20.11. 2020 | 2000 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 42 | |||||
24 | Jánošíková Jana | 28.12. 2020 | 1997 | Ž | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 68 | |||||
25 | Kalašová Zuzana | 11.12. 2020 | 2005 | Ž | TK Mladosť Košice | 94 | |||||
26 | Kamenská Chiara | 18.11. 2020 | 2005 | Ž | ŠA Trenčianske Teplice | 115 | |||||
27 | Karasová Emma | 08.12. 2020 | 2006 | D-d | Šport Park Lúčky | ||||||
28 | Kerdíková Sandra Mária | 25.11. 2020 | 2002 | Ž | Tenisový klub Dúbravka BA | 27 | |||||
29 | Kmošková Barbora | 10.12. 2020 | 2002 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 62 | |||||
30 | Knapová Tamara | 21.11. 2020 | 2002 | Ž | MŠK Poprad-Tatry | 18 | |||||
31 | Kolodžejová Lea | 16.11. 2020 | 2006 | D-d | TK DRANaM Košice | ||||||
32 | Koppová Natália | 18.12. 2020 | 2006 | D-d | TK TENNis FUN B.Bystrica | 78 | |||||
33 | Koricinová Michaela | 26.11. 2020 | 2000 | Ž | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 71 | |||||
34 | Košecká Gabriela | 31.12. 2020 | 2006 | D-d | TK 77 Skalica | 176 | |||||
35 | Kotlíková Inez Maria | 23.12. 2020 | 2003 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 31 | |||||
36 | Krajmer Karolína | 19.11. 2020 | 2006 | D-d | TKM - Tenisový klub Madunice | ||||||
37 | Kusý Alzugaray Janika | 17.11. 2020 | 2001 | Ž | Oukey Tenis Chorvátsky Grob | 33 | |||||
38 | Kuzmová Katarína | 16.11. 2020 | 1999 | Ž | Lieskovský tenisový klub-LTC | 40 | |||||
39 | Kyseľová Nina | 29.12. 2020 | 2006 | D-d | TC Topoľčany | ||||||
40 | Lukáčová Sandra | 19.11. 2020 | 2002 | Ž | Tenisová akadémia Prešov | 107 | |||||
41 | Martančíková Rebeka | 24.11. 2020 | 2000 | Ž | TK Jednotka Bratislava | 44 | |||||
42 | Marušinová Martina | 21.11. 2020 | 2003 | Ž | TK Žilina | 46 | |||||
43 | Mayerová Mia | 16.11. 2020 | 2003 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 54 | |||||
44 | Molchanova Olga | 24.11. 2020 | 2004 | Ž | TC EMPIRE Trnava | ||||||
45 | Mráziková Karolína | 23.11. 2020 | 2004 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 49 | |||||
46 | Mráziková Kristína | 21.11. 2020 | 2001 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 57 | |||||
47 | Nádaská Laura | 11.12. 2020 | 2004 | Ž | JJ Tenis Trnava | 85 | |||||
48 | Naňová Gabriela | 20.11. 2020 | 2003 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 58 | |||||
49 | Paveleková Zuzana | 16.11. 2020 | 2001 | Ž | TK DRANaM Košice | 47 | |||||
50 | Perháčová Terézia | 17.11. 2020 | 2004 | Ž | TK MŠK Žiar nad Hronom | 49 | |||||
51 | Pinková Lucia | 14.12. 2020 | 2003 | Ž | Lieskovský tenisový klub-LTC | 56 | |||||
52 | Pláteníková Ela | 17.12. 2020 | 2004 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 97 | |||||
53 | Poldaufová Simona | 26.11. 2020 | 2005 | Ž | Tenis team Nové Zámky | 103 | |||||
54 | Šafárová Sophia Sara | 24.11. 2020 | 2002 | Ž | TC Slávia UPJŠ Košice | 64 | |||||
55 | Sedliačiková Tereza | 21.11. 2020 | 2005 | Ž | Fresh club Zvolen | 176 | |||||
56 | Slabá Natália | 19.11. 2020 | 2003 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 17 | |||||
57 | Suchánková Sara | 20.12. 2020 | 2003 | Ž | MŠK Poprad-Tatry | 25 | |||||
58 | Svatošová Miroslava | 24.12. 2020 | 2005 | Ž | TK DRANaM Košice | 176 | |||||
59 | Svitková Sofia | 15.12. 2020 | 2005 | Ž | TK Žilina | 151 | |||||
60 | Trebuňová Zuzana | 08.12. 2020 | 2004 | Ž | TK Mladosť Košice | ||||||
61 | Vancelová Zuzana | 10.12. 2020 | 2004 | Ž | TK Žilina | 115 | |||||
62 | Zapletalová Alexandra | 26.12. 2020 | 2006 | D-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | ||||||
63 | Žuffová Yvonna | 13.12. 2020 | 2002 | Ž | TK TENNis FUN B.Bystrica | 35 |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Jašková Anika | 20.11. 2020 19:55 | 2003 | Ž | TK Slovan Bratislava | 74 | |||||
2 | Lašáková Lilien | 16.12. 2020 17:13 | 2005 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 164 |